Öğretmeninin kendisine yaptığını hazmedemedi, 50 yıl sonra yeniden okula gitti - Son Dakika

Öğretmeninin kendisine yaptığını hazmedemedi, 50 yıl sonra yeniden okula gitti

20.01.2022 21:14
Öğretmeninin kendisine yaptığını hazmedemedi, 50 yıl sonra yeniden okula gitti

Japonya'da yaşayan 63 yaşındaki bir adam, 50 yıl önce öğretmeni tarafından kendisinden alınan bir eşyayı geri almak için 58 yaşındaki kız arkadaşıyla birlikte gece vakti okuluna girdi. Ancak çift, okula izinsiz girmeleri sebebiyle eşyayı da alamadan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Japonya'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 63 yaşındaki adam, bundan tam 50 sene önce ortaokulda okuduğu sırada henüz bilinmeyen bir eşyasını öğretmenine kaptırdı.

YAPILANI HAZMEDEMEDİ

Olayın üzerinden 50 yıl geçse de adam, kendisine yapılanı hazmedemedi. Kız arkadaşıyla plan yapan adam, Mikasa şehrindeki eski okuluna giderek, izinsiz içeri girdi ve kendisine ait eşyayı aramaya başladı.

SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

Okulda gezdikleri sırada personel tarafından fark edilen çift, ihbar üzerine olay yerine gelen ekipler tarafından gözaltına alındı. Okula izinsiz girmeleri nedeniyle haklarında dava açılan çift, cezaevine gönderildi. Eşyayı ise bulamadıkları öğrenildi.

YORUMLAR
500
Japonya aşırı sıcağa karşı yaşlılara çağrı yaptı: Tasarruf edeceğiz diye klimayı kapatıp hayatınızı tehlikeye atmayın Japonya aşırı sıcağa karşı yaşlılara çağrı yaptı: Tasarruf edeceğiz diye klimayı kapatıp hayatınızı tehlikeye atmayın Toyota'nın, Çin çıkışlı parça aksaklıkları sonrası mayıs üretimi düştü Toyota'nın, Çin çıkışlı parça aksaklıkları sonrası mayıs üretimi düştü Japonya, ABD ve Güney Kore liderlerinden üçlü zirve Japonya, ABD ve Güney Kore liderlerinden üçlü zirve

Son Dakika Dünya Öğretmeninin kendisine yaptığını hazmedemedi, 50 yıl sonra yeniden okula gitti - Son Dakika


Advertisement