Babasından aldığı borç parayla iş yeri açtı, 10 kişiye istihdam sağladı - Son Dakika

Babasından aldığı borç parayla iş yeri açtı, 10 kişiye istihdam sağladı

24.06.2022 15:27

Babasından aldığı borç parayla iş yeri açtı, 10 kişiye istihdam sağladı Siirt kent merkezinde hayalini kurduğu güzellik merkezini açmak isteyen genç girişimci Agit Batur, yeterli finansman kaynağı bulamayınca babasından borç para alarak hayalini gerçekleştirdi.

Babasından aldığı borç parayla iş yeri açtı, 10 kişiye istihdam sağladı

SİİRT - Siirt kent merkezinde hayalini kurduğu güzellik merkezini açmak isteyen genç girişimci Agit Batur, yeterli finansman kaynağı bulamayınca babasından borç para alarak hayalini gerçekleştirdi. 10 kişiye istihdam sağlayan Batur, hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Siirt'te modern bir güzellik salonunun ihtiyaç olduğunu düşündüğünü söyleyen Batur, bölge kadınlarının güzelliğine önem verdiğini dile getirdi. Siirt'te güzellik merkezi açma hayali olduğunu aktaran Batur, "Yeterli finansman kaynağı bulamadığım için hayallerim yarım kaldı. Babamdan aldığım borç parayla Siirt'in en büyük ve en donanımlı güzellik merkezini açtım. Sadece Siirt'te değil, bölgeye hizmet veriyoruz. 10 kişiye istihdam yaşamanın gururunu yaşıyoruz. İlerleyen sürede bunu iki katına yakın arttıracağız. Kaliteli ve hijyenik bir ortamda deneyimli personellerimizle hizmet veriyoruz. Herkesi bekliyoruz" dedi.

Siirt'te önemli bir ihtiyaç olduğunu söyleyen müşteri Özlem Gümüşten, yüzündeki cilt lekeleri için ilk seansını yaptırdığını söyledi. Gümüşten, "Buradan güzel bir hizmet aldım. Güler yüzlü personeller sayesinde daha fazla sıcak bir ortam hissettim. Siirt'te böyle bir yerin açılması beni çok mutlu etti. Bende buraya cilt bakımı yaptırmaya geldim. Gerçekten çok memnun kaldım. Böyle büyük ve donanımlı bir yerin Siirt'te açılmasına çok memnun oldum. Herkese de tavsiye ederim" diye konuştu.

Çalışan Sibel Ekin ise, Siirt'te böyle bir güzellik merkezinin açılması çok isabetli olduğu değerlendirmesinde bulundu. Ekin, "Bu çapta bir güzellik merkezinin açılması sadece Siirt'te değil de bölgeye hitap etmektedir. Böyle bir yerin açılmasına çok mutlu oldum. Cihazlarımızın tamamı son teknoloji ve konforlu yüksek performanslı cihazlardır. Bizlere gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Herkesi bekliyoruz" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
500
Bakan Vahit Kirişci, bin 300 tarım kredi markete kasap reyonu açılacağını açıkladı Bakan Vahit Kirişci, bin 300 tarım kredi markete kasap reyonu açılacağını açıkladı Trafik sigortası primlerine yüzde 20'ye kadar zam yapıldı! İşte yeni tarifeler... Trafik sigortası primlerine yüzde 20'ye kadar zam yapıldı! İşte yeni tarifeler... Pençe-Kilit bölgesinden acı haber! Siirt'e şehit ateşi düştü Pençe-Kilit bölgesinden acı haber! Siirt'e şehit ateşi düştü
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Babasından aldığı borç parayla iş yeri açtı, 10 kişiye istihdam sağladı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement