Borsada günlük işlemler (1) - Son Dakika

Borsada günlük işlemler (1)

15.12.2021 19:00
Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım4,99-2,16-35,53
Acıpayam Selüloz19,56-4,4914,87
Adel Kalemcilik30,80-2,72-7,75
Adese Gayrimenkul0,78-1,27-67,79
Afyon Çimento3,97-3,64-22,31
AGESA Hayat Emeklilik21,32-0,5624,42
Ak Enerji1,94-3,48-12,22
Akbank7,87-0,5116,46
Akçansa21,30-0,1932,28
Akdeniz Yatırım Hold.1,89-4,06-21,35
Akfen GMYO5,26-3,84191,01
Akın Tekstil45,12-8,7042,07
Akiş GMYO1,81-5,24-35,18
Akmerkez GMYO53,30-3,27-12,86
Aksa36,641,27165,23
Aksa Enerji10,00-3,85168,82
Aksigorta8,50-2,972,30
Aksu Enerji25,827,49242,11
Alarko Carrıer331,30-3,44-8,50
Alarko GMYO31,66-1,9824,99
Alarko Holding11,753,7137,89
Albaraka Türk2,01-6,943,61
Alcatel Lucent Teletaş27,60-3,70-6,95
Alkim Kağıt18,56-1,8543,39
Alkim Kimya20,94-3,3248,65
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,35-3,57-7,90
Altınyunus Çeşme66,000,0032,11
Anadolu Efes33,022,1754,58
Anadolu Grubu Holding46,82-2,4679,22
Anadolu Hayat Emek.12,640,8857,30
Anadolu Isuzu26,04-2,5444,67
Anadolu Sigorta6,64-1,34-8,04
Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji27,065,29

Anel Elektrik2,47-3,52-7,96
Arçelik52,10-1,2383,07
ARD Bilişim Teknolojileri8,19-0,6121,29
Arena Bilgisayar13,25-0,3821,53
Armada Bilgisayar64,10-3,9730,60
Arsan Tekstil5,92-2,9548,52
Arzum Ev Aletleri16,89-2,48-30,10
Aselsan25,52-2,5241,16
Ata GMYO3,77-3,83-31,58
Atakule GMYO2,95-5,7526,01
Atlantis Yatırım Holding8,080,3745,32
Atlas Yat. Ort.1,33-8,28-22,77
ATP Bilgisayar61,652,66

Avrasya GMYO2,55-3,77-2,65
Avrasya Petrol ve Tur.2,35-1,26-26,56
Avrupa Yatırım Holding6,70-2,9011,67
Aydem Enerji6,71-4,01

Ayen Enerji6,43-2,7218,85
Ayes Çelik Hasır ve Çit26,00-2,11130,50
Aygaz25,86-1,3782,29
Bagfaş16,739,99133,66
Bak Ambalaj19,77-4,86-0,03
Balatacılar Balatacılık8,80-2,006,80
Bantaş Ambalaj3,35-4,567,14
Banvit78,50-1,2650,96
Başkent Doğalgaz GMYO13,45-1,39

Baştaş Başkent Çimento11,81-7,37-32,01
Batı Çimento17,00-1,28260,93
Batısöke Çimento2,40-2,44-1,64
Bayrak Taban Sanayi7,33-2,66-30,91
Bera Holding11,35-3,65-44,03
Berkosan Yalıtım8,31-4,15-6,84
Beşiktaş Futbol Yat.4,96-4,2522,77
Beyaz Filo9,87-3,99-2,08
Bilici Yatırım16,37-3,65195,84
Bim Mağazalar83,403,9320,61
Biotrend Çevre ve Enerji6,50-3,42

Birko Mensucat1,060,00-4,50
Birleşim Mühendislik9,39-2,19

Birlik Mensucat2,00-4,31-42,20
Bizim Mağazaları14,50-3,91-3,17
BMS Çelik Hasır9,230,00

Boğaziçi Beton Sanayi4,43-3,06

Borusan Mannesmann28,94-3,794,10
Borusan Yat. Paz.399,00-3,46-12,17
Bosch Fren Sistemleri1.270,00-0,783,28
Bossa39,522,54121,40
Brisa32,78-2,9669,29
Burçelik32,148,0752,90
Burçelik Vana26,902,05-45,83
Bursa Çimento4,65-1,06-6,58
Carrefoursa42,80-4,42-40,39
Casa Emtia Petrol130,50-8,7423,11
Ceo Event Medya14,9610,00132,66
Coca Cola İçecek99,00-0,9055,89
Cosmos Yat. Holding9,14-0,1113,40
Credıtwest Faktorıng3,581,13-39,01
Çan2 Termik12,54-1,80

Çelebi214,60-0,1917,57
Çelik Halat8,55-2,17-6,02
Çemaş Döküm1,24-2,36-27,17
Çemtaş18,700,4819,02
Çimbeton243,80-3,64-17,77
Çimentaş30,600,99-15,38
Çimsa38,00-2,16113,48
Çuhadaroğlu Metal11,041,3845,12
Dagi Giyim2,80-3,78-17,80
Dagi Yatırım Holding11,47-1,80-11,09
Dardanel2,82-3,75-47,04
Datagate Bilgisayar12,79-4,84-20,61
Demısaş Döküm9,991,6354,27
Denge Holding1,311,55-56,87
Deniz GMYO1,83-1,08-0,65
Derimod7,87-1,50-19,20
Derlüks Yatırım Holding4,95-4,07-43,88
Desa Deri8,60-1,94-11,70
Despec Bilgisayar10,35-5,39-20,75
Deva Holding32,70-0,9735,92
Dinamik Isı Makina Yalıtım13,80-1,0028,07
Diriteks Diriliş Tekstil3,88-1,774,02
Ditaş Doğan25,80-3,0198,37
DO-CO1.237,901,0596,49
Doğan Burda150,209,96569,34
Doğan Holding3,55-3,2718,41
Doğtaş Kelebek Mobilya2,36-4,451,33
Doğu Aras Enerji92,70-2,98

Doğusan3,8510,006,03
Doğuş GMYO10,27-3,3925,70
Doğuş Otomotiv48,54-3,3187,24
Döktaş Dökümcülük34,140,0611,50
Duran Doğan Basım18,38-3,6775,21
Dyo Boya10,32-4,53-8,24
Eczacıbaşı İlaç7,74-1,157,47
Eczacıbaşı Yatırım51,40-3,0290,94
E-Data Teknoloji19,153,12

Edip Gayrimenkul3,26-2,98-1,81
Ege Endüstri2.140,006,4128,54
Ege Gübre270,90-1,1788,84
Ege Profil34,52-5,48-8,30
Ege Seramik16,53-2,7171,07
Egeplast26,289,96-21,08
Ekiz Kimya7,42-0,934,07
Elite Naturel Organik Gıda26,32-0,15

Emek Elektrik2,90-4,611,57
Eminiş Ambalaj19,95-0,20-45,85
Emlak Konut GMYO2,61-2,9723,43
Enerjisa Enerji14,60-3,1226,62
Enka İnşaat17,403,08147,10
Erbosan136,20-4,49235,84
Ereğli Demir Çelik30,962,72135,68
Ersan Alışveriş Hizmetleri3,27-1,21

Ersu Gıda5,30-3,117,29
Escar Turizm Taşımacılık36,506,04

Escort Teknoloji6,02-3,22-8,37
Esenboğa Elektrik30,58-3,2360,73
Etiler Gıda5,42-2,1736,18
Euro Kapital Yat. Ort.3,989,944,20
Euro Trend Yat. Ort.3,78-0,266,83
Euro Yat. Ort.3,601,98-18,94
Euro Yatırım Holding2,619,66-8,10
Europap Tezol Kağıt15,89-3,17

Fade Gıda7,750,3948,99
Fenerbahçe Futbol30,88-2,774,47
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,84-3,07-3,66
F-M İzmit Piston135,40-4,1810,44
Fonet Bilgi Teknolojileri15,129,9616,04
Ford Otosan281,60-0,25134,48
Formet Metal ve Cam1,24-7,46-49,45
Frigo Pak Gıda3,79-3,5646,33
Galata Wind Enerji5,36-0,37

Galatasaray Sportif3,66-3,68-9,63
Garanti Bankası11,99-1,4018,12
Garanti Faktoring17,405,3956,33
Garanti Yat. Ort.2,56-1,16-20,40
Gedik Y. Men. Değ.7,91-3,8933,48
Gediz Ambalaj18,76-4,4840,00
Gelecek Varlık Yönetimi12,95-2,85

Gen İlaç14,104,83

Gentaş3,75-1,57-16,91
Gersan Elektrik5,45-4,05-11,24
Gimat Mağazacılık2,19-3,52

Girişim Elektrik Sanayi19,25-3,65

Global Men. Değ.6,460,167,49
Global Yat. Holding2,37-0,84-32,54
Good-Year10,03-1,1825,87
Göltaş Çimento46,60-3,5213,54
Gözde Girişim9,35-4,4917,17
GSD Denizcilik3,90-3,7060,15
GSD Holding3,58-4,0242,63
Gübre Fabrik.92,405,607,38
Güler Yat. Holding2,80-3,45-19,14
Halk GMYO2,71-3,21-11,09
Hatay Tekstil18,84-4,3238,17
Hedef Girişim2,82-3,7511,69
Hedef Holding6,845,07

Hektaş14,58-3,19172,92
HUB Girişim10,06-3,08-44,73
Hürriyet Gzt.2,09-1,42-0,48
ICBC Turkey Bank6,06-3,50-6,77
İdeal Finansal Teknolojiler32,162,55138,93
İdealist GMYO2,01-1,95-15,30
İhlas Ev Aletleri1,01-1,94-45,79
İhlas Gayrimenkul0,92-1,08-26,40
İhlas Gazetecilik0,79-2,47-67,93
İhlas Haber Ajansı8,37-5,42

İhlas Holding0,61-3,17-45,67
İhlas Yayın Holding0,74-2,63-35,09
İndeks Bilgisayar8,290,1278,43
Info Yatırım5,971,0227,82
İntema93,958,61135,46
Inveo Yatırım Holding31,782,65119,59
İpek Doğal Enerji16,86-2,3228,90
İskenderun Demir Çelik23,320,52174,89
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

YORUMLAR
500
Yatırımcı rehberi (4) Yatırımcı rehberi (4) Bakan Dönmez: 'Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planımız kapsamında 2021 yılında 1,33 milyar dolar yatırım yaptık ve karşılığında 372 milyon dolarlık... Bakan Dönmez: 'Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planımız kapsamında 2021 yılında 1,33 milyar dolar yatırım yaptık ve karşılığında 372 milyon dolarlık... Borsa İstanbul, yüzde 574 devir hızıyla 2021'de de dünyanın en likit piyasası oldu Borsa İstanbul, yüzde 574 devir hızıyla 2021'de de dünyanın en likit piyasası oldu
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günlük işlemler (1) - Son Dakika


Advertisement