Borsada günlük işlemler (1) - Son Dakika

Borsada günlük işlemler (1)

16.12.2021 18:50
Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım5,051,20-34,75
Acıpayam Selüloz20,384,1919,69
Adel Kalemcilik30,32-1,56-9,19
Adese Gayrimenkul0,802,56-66,96
Afyon Çimento4,072,52-20,35
AGESA Hayat Emeklilik21,842,4427,45
Ak Enerji1,971,55-10,86
Akbank8,224,4521,63
Akçansa21,882,7235,88
Akdeniz Yatırım Hold.1,921,59-20,10
Akfen GMYO5,382,28197,65
Akın Tekstil46,543,1546,54
Akiş GMYO1,862,76-33,39
Akmerkez GMYO53,00-0,56-13,35
Aksa37,783,11173,48
Aksa Enerji10,404,00179,57
Aksigorta9,208,2410,72
Aksu Enerji25,900,31243,17
Alarko Carrıer337,401,84-6,82
Alarko GMYO33,405,5031,86
Alarko Holding12,022,3041,06
Albaraka Türk2,072,996,70
Alcatel Lucent Teletaş27,32-1,01-7,89
Alkim Kağıt19,102,9147,56
Alkim Kimya21,804,1154,75
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,371,48-6,54
Altınyunus Çeşme66,000,0032,11
Anadolu Efes34,263,7660,38
Anadolu Grubu Holding45,04-3,8072,40
Anadolu Hayat Emek.12,952,4561,16
Anadolu Isuzu26,802,9248,89
Anadolu Sigorta6,771,96-6,24
Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji28,946,95

Anel Elektrik2,490,81-7,22
Arçelik55,055,6693,44
ARD Bilişim Teknolojileri8,270,9822,47
Arena Bilgisayar14,056,0428,87
Armada Bilgisayar66,002,9634,47
Arsan Tekstil6,225,0756,05
Arzum Ev Aletleri17,081,12-29,32
Aselsan27,347,1351,23
Ata GMYO3,852,12-30,13
Atakule GMYO3,032,7129,43
Atlantis Yatırım Holding8,353,3450,18
Atlas Yat. Ort.1,330,00-22,77
ATP Bilgisayar61,35-0,49

Avrasya GMYO2,52-1,18-3,79
Avrasya Petrol ve Tur.2,370,85-25,94
Avrupa Yatırım Holding6,69-0,1511,50
Aydem Enerji6,841,94

Ayen Enerji6,582,3321,63
Ayes Çelik Hasır ve Çit26,100,38131,39
Aygaz26,562,7187,22
Bagfaş18,409,98156,98
Bak Ambalaj20,483,593,56
Balatacılar Balatacılık8,70-1,145,58
Bantaş Ambalaj3,432,399,70
Banvit80,903,0655,58
Başkent Doğalgaz GMYO13,661,56

Baştaş Başkent Çimento12,203,30-29,76
Batı Çimento16,82-1,06257,11
Batısöke Çimento2,452,080,41
Bayrak Taban Sanayi7,340,14-30,82
Bera Holding11,481,15-43,39
Berkosan Yalıtım8,704,69-2,47
Beşiktaş Futbol Yat.4,960,0022,77
Beyaz Filo10,001,32-0,79
Bilici Yatırım16,410,24196,57
Bim Mağazalar85,051,9823,00
Biotrend Çevre ve Enerji6,540,62

Birko Mensucat1,05-0,94-5,41
Birleşim Mühendislik9,551,70

Birlik Mensucat2,052,50-40,75
Bizim Mağazaları14,721,52-1,70
BMS Çelik Hasır9,502,93

Boğaziçi Beton Sanayi4,470,90

Borusan Mannesmann30,324,779,06
Borusan Yat. Paz.408,102,28-10,16
Bosch Fren Sistemleri1.264,60-0,432,84
Bossa43,469,97143,47
Brisa34,545,3778,38
Burçelik35,349,9668,13
Burçelik Vana27,903,72-43,82
Bursa Çimento4,823,66-3,17
Carrefoursa44,002,80-38,72
Casa Emtia Petrol140,007,2832,08
Ceo Event Medya14,980,13132,97
Coca Cola İçecek108,209,2970,37
Cosmos Yat. Holding9,140,0013,40
Credıtwest Faktorıng3,56-0,56-39,35
Çan2 Termik12,610,56

Çelebi221,903,4021,57
Çelik Halat8,893,98-2,28
Çemaş Döküm1,337,26-21,88
Çemtaş19,906,4226,66
Çimbeton250,002,54-15,68
Çimentaş31,001,31-14,27
Çimsa38,962,53118,88
Çuhadaroğlu Metal10,90-1,2743,28
Dagi Giyim2,862,14-16,04
Dagi Yatırım Holding11,772,62-8,76
Dardanel2,902,84-45,54
Datagate Bilgisayar13,162,89-18,31
Demısaş Döküm10,010,2054,58
Denge Holding1,449,92-52,59
Deniz GMYO1,840,55-0,11
Derimod7,981,40-18,07
Derlüks Yatırım Holding5,143,84-41,72
Desa Deri8,721,40-10,47
Despec Bilgisayar10,763,96-17,61
Deva Holding33,362,0238,66
Dinamik Isı Makina Yalıtım13,75-0,3627,61
Diriteks Diriliş Tekstil3,75-3,350,54
Ditaş Doğan27,466,43111,13
DO-CO1.317,806,45109,17
Doğan Burda135,20-9,99502,50
Doğan Holding3,745,3524,74
Doğtaş Kelebek Mobilya2,401,693,05
Doğu Aras Enerji92,750,05

Doğusan4,239,8716,49
Doğuş GMYO10,411,3627,42
Doğuş Otomotiv50,053,1193,07
Döktaş Dökümcülük35,724,6316,66
Duran Doğan Basım19,204,4683,03
Dyo Boya10,511,84-6,56
Eczacıbaşı İlaç8,104,6512,47
Eczacıbaşı Yatırım56,509,92109,89
E-Data Teknoloji18,85-1,57

Edip Gayrimenkul3,373,371,51
Ege Endüstri2.127,80-0,5727,81
Ege Gübre274,701,4091,49
Ege Profil35,563,01-5,54
Ege Seramik17,495,8181,01
Egeplast27,203,50-18,32
Ekiz Kimya7,13-3,910,00
Elite Naturel Organik Gıda26,320,00

Emek Elektrik3,003,455,07
Eminiş Ambalaj19,50-2,26-47,07
Emlak Konut GMYO2,776,1330,99
Enerjisa Enerji14,962,4729,74
Enka İnşaat18,244,83159,02
Erbosan141,103,60247,92
Ereğli Demir Çelik33,608,53155,78
Ersan Alışveriş Hizmetleri3,280,31

Ersu Gıda5,503,7711,34
Escar Turizm Taşımacılık37,502,74

Escort Teknoloji6,253,82-4,87
Esenboğa Elektrik31,603,3466,09
Etiler Gıda5,654,2441,96
Euro Kapital Yat. Ort.4,185,039,44
Euro Trend Yat. Ort.3,923,7010,79
Euro Yat. Ort.3,59-0,28-19,17
Euro Yatırım Holding2,682,68-5,63
Europap Tezol Kağıt16,071,13

Fade Gıda7,800,6549,95
Fenerbahçe Futbol31,481,946,50
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,860,70-2,98
F-M İzmit Piston139,002,6613,38
Fonet Bilgi Teknolojileri14,50-4,1011,28
Ford Otosan299,506,36149,38
Formet Metal ve Cam1,272,42-48,23
Frigo Pak Gıda3,902,9050,57
Galata Wind Enerji5,828,58

Galatasaray Sportif3,721,64-8,15
Garanti Bankası12,413,5022,26
Garanti Faktoring18,506,3266,22
Garanti Yat. Ort.2,560,00-20,40
Gedik Y. Men. Değ.8,315,0640,23
Gediz Ambalaj19,262,6743,73
Gelecek Varlık Yönetimi13,191,85

Gen İlaç14,311,49

Gentaş3,842,40-14,92
Gersan Elektrik5,612,94-8,63
Gimat Mağazacılık2,273,65

Girişim Elektrik Sanayi19,692,29

Global Men. Değ.6,724,0211,81
Global Yat. Holding2,453,38-30,26
Good-Year11,039,9738,42
Göltaş Çimento47,942,8816,80
Gözde Girişim9,956,4224,69
GSD Denizcilik4,053,8566,31
GSD Holding3,744,4749,00
Gübre Fabrik.95,603,4611,10
Güler Yat. Holding2,851,79-17,69
Halk GMYO2,782,58-8,79
Hatay Tekstil19,342,6541,84
Hedef Girişim2,902,8414,86
Hedef Holding6,16-9,94

Hektaş15,315,01186,58
HUB Girişim10,140,80-44,29
Hürriyet Gzt.2,131,911,43
ICBC Turkey Bank6,242,97-4,00
İdeal Finansal Teknolojiler32,00-0,50137,74
İdealist GMYO2,051,99-13,61
İhlas Ev Aletleri1,119,90-40,42
İhlas Gayrimenkul0,953,26-24,00
İhlas Gazetecilik0,857,59-65,50
İhlas Haber Ajansı8,410,48

İhlas Holding0,644,92-42,99
İhlas Yayın Holding0,774,05-32,46
İndeks Bilgisayar8,836,5190,06
Info Yatırım6,051,3429,54
İntema103,309,95158,90
Inveo Yatırım Holding32,161,20122,22
İpek Doğal Enerji17,423,3233,18
İskenderun Demir Çelik25,649,95202,24
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

YORUMLAR
500
Yatırımcı rehberi (4) Yatırımcı rehberi (4) Bakan Dönmez: 'Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planımız kapsamında 2021 yılında 1,33 milyar dolar yatırım yaptık ve karşılığında 372 milyon dolarlık... Bakan Dönmez: 'Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planımız kapsamında 2021 yılında 1,33 milyar dolar yatırım yaptık ve karşılığında 372 milyon dolarlık... Borsa İstanbul, yüzde 574 devir hızıyla 2021'de de dünyanın en likit piyasası oldu Borsa İstanbul, yüzde 574 devir hızıyla 2021'de de dünyanın en likit piyasası oldu
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günlük işlemler (1) - Son Dakika


Advertisement