Hamsi bereketi vatandaşın yüzünü güldürdü! Fiyatı 25 TL'ye düştü - Son Dakika

Hamsi bereketi vatandaşın yüzünü güldürdü! Fiyatı 25 TL'ye düştü

21.01.2022 13:12

Karadeniz'de hamsi bolluğu yaşanıyor. Balıkçılar son avda kasa kasa hamsi yakalayınca fiyat 50 TL'den 25 TL'ye geriledi. Fiyatın yarı yarıya düşmesiyle vatandaşlar balıkçı tezgahlarına koştu.

Uzun süredir Karadeniz'den bol çıkmayan hamsi bugünlerde kendini gösterdi. Tezgahlarda 50 TL olan hamsi, 25 TL'ye kadar düştü. Tezgahlarda fiyatı 25 TL'ye düşen hamsiye vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

"SON AVDA HAMSİ SEVİNDİRDİ"

Hamsinin uzun zamandır bol çıkmadığını söyleyen balıkçılar, "Son avda hamsi bizleri sevindirdi. Bol hamsi çıkınca da hemen fiyatlarına yansıyarak 25 TL'ye kadar düştü" dedi.

"UCUZ OLUNCA ALABİLİYORUZ"

Birkaç gündür hamsi fiyatlarını takip ettiğini söyleyen Okan Karaca isimli vatandaş, "Uzun zamandır tezgahlarda hamsi yoktu. Hafta başı 50 TL'den tezgahlarda olan hamsi bugün 25 TL'ye kadar düştü. Nihayet sofralarımıza bu fiyattan alarak götüreceğiz. Hamsi ucuz olunca bizlerde alabiliyoruz" dedi.

YORUMLAR
500
AKP'nin Müsilaj Teklifi TBMM'de, İki Katına Çıkarılacak Para Cezası 657 Bin TL Olacak AKP'nin Müsilaj Teklifi TBMM'de, İki Katına Çıkarılacak Para Cezası 657 Bin TL Olacak Tek tek elle toplanıyor, kilosu 360 TL'ye kadar çıkıyor Tek tek elle toplanıyor, kilosu 360 TL'ye kadar çıkıyor Asayiş polisinden motosiklet denetimi Asayiş polisinden motosiklet denetimi
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Hamsi bereketi vatandaşın yüzünü güldürdü! Fiyatı 25 TL'ye düştü - Son Dakika


Advertisement