SON DAKİKA KARADENİZ HABERLERİ

Son Dakika Karadeniz Haberleri

 • 23 Mayıs 2017 11:31 Abhaz İşadamından Çerkes Sürgünü ile İlgili Açıklama Abhaz İşadamından Çerkes Sürgünü ile İlgili Açıklama Abhaz Asıllı İşadamı Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp, Rus-Kafkas savaşı sonrasında 1 milyonun üzerinde Çerkesin sürgün edilmesinin 153. yıl dönümü sebebiyle açıklamalarda bulundu.
 • 23 Mayıs 2017 11:19 İftar Sofrasına En Erken Hakkarililer, En Geç Edirneliler Oturacak İftar Sofrasına En Erken Hakkarililer, En Geç Edirneliler Oturacak Ramazanda iftar vaktine göre, Türkiye'de orucunu en erken Hakkarililer, en geç ise Edirneliler açacak.
 • 23 Mayıs 2017 10:25 Piyano Kursiyerlerinden Yıl Sonu Konseri Piyano Kursiyerlerinden Yıl Sonu Konseri Atakent Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen ’’Ayca Daştan ve Piyano Öğrencileri Konseri’’ yoğun ilgi gördü.
 • 23 Mayıs 2017 10:20 Notalar Hikayelere Dönüştü Notalar Hikayelere Dönüştü Piyano eğitmeni Ayça Daştan,öğrencilerinin eserler hakkında fikir sahibi olması için, çaldıkları klasik eserleri, kurguladıkları hikayelerle anlattıkları bir konsere imza attı.
 • 23 Mayıs 2017 10:16 Iki Farklı Trabzonspor Iki Farklı Trabzonspor Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig'in 2016-2017 sezonunda iki farklı görüntü çizdi.
 • 23 Mayıs 2017 10:02 Dha İstanbul Haber Takip Gündemi Dha İstanbul Haber Takip Gündemi 11.00-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde mezuniyet törenine katılacak.
 • 23 Mayıs 2017 10:02 İki Farklı Trabzonspor İki Farklı Trabzonspor Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig’in 2016-2017 sezonunda iki farklı görüntü çizdi.
 • 23 Mayıs 2017 09:51 Meteoroloji'den Uyarı Geldi! Meteoroloji'den Uyarı Geldi! Anadolu'nun kuzeybatısı, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 • 23 Mayıs 2017 09:34 Dha İstanbul Bülteni - 1 Dha İstanbul Bülteni - 1 1- BAŞBAKAN YILDIRIM : DOMATES TÜRKİYE-RUSYA İLİŞKİLERİNİN SEMBOLÜ OLDU.
 • 23 Mayıs 2017 09:11 Yurtta Hava Durumu Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava durumu bugün şöyle.Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, ülke genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Kütahya, Karaman, Niğde,...
 • 23 Mayıs 2017 09:05 Yurtta Hava Durumu Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre,ülke genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, Doğu Akdeniz, İç Anadolu’nun kuzeybatısı, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Kütahya, Karaman, Niğde, Kayseri, Sivas ve Afyonkarahisar’ın kuzey kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök...
 • 23 Mayıs 2017 08:59 Ağrılılar Şimdiden Kışa Hazırlanıyor Ağrılılar Şimdiden Kışa Hazırlanıyor Türkiye’nin en soğuk illerinden biri olan Ağrı’da bahar mevsimi gelmeden keresteciler gelecek sene ki kış mevsimi için hazırlık yapıyor.
 • 23 Mayıs 2017 00:47 Bakan Avcı: Bakan Avcı: "Türkiye, ABD ve Avrupa Ülkelerinden Çok Daha Güvenlidir" Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Türkiye'nin dünyanın en güvenli ülkelerinden biri olduğunu belirterek, "Türkiye'nin en az Almanya, Fransa, Belçika, İngiltere kadar güvenli olduğunu vurgulamakta fayda var. Türkiye uluslararası suç endekslerine göre, ABD ve Avrupa ülkelerinden çok daha güvenlidir.
 • 22 Mayıs 2017 20:41 Rusya Başbakanı Medvedev, Ayasofya ve Sultanahmed'i Ziyaret Etti Rusya Başbakanı Medvedev, Ayasofya ve Sultanahmed'i Ziyaret Etti KEİ zirvesi için İstanbul'a gelen Rusya Başbakanı Dmitri Medvedev, Ayasofya ve Sultanahmed Camisi'ni ziyaret etti.
 • 22 Mayıs 2017 20:09 Kei'nin 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı'nın (KEİ) 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi'ne katılmak üzere İstanbul'da bulunan Rusya Başbakanı Dimitri Medvedev, Türkiye'den ayrıldı.
 • 22 Mayıs 2017 19:53 Koylar Güzel Kalsın Diye, Koylar Güzel Kalsın Diye, "Dto Marmaris" Nöbette Türkiye'nin doğal güzellikleriyle bilinen Güney Ege'deki Marmaris, Gökova ve Hisarönü körfezlerinin korunması amacıyla, "DTO Marmaris" adlı sıvı ve katı atık toplama teknesi, 6 ay sürecek görevi için Muğla Büyükşehir Belediyesine teslim edildi.
 • 22 Mayıs 2017 19:40 Ordu'da Ölü Yunus Karaya Vurdu Ordu'nun Altınordu ilçesinde ölü bir yunus karaya vurdu.
 • 22 Mayıs 2017 19:37 Kei'nin 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi Kei'nin 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı'nın (KEİ) 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi'ne katılmak üzere İstanbul'da bulunan Yunanistan Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos, ülkesine döndü.
 • 22 Mayıs 2017 19:34 Rusya Başbakanı Medvedev, Ayasofya ve Sultanahmed'i Ziyaret Etti Rusya Başbakanı Dmitri Medvedev, Ayasofya ve Sultanahmed Camisi'ni ziyaret etti.
 • 22 Mayıs 2017 19:20 Başbakan Yıldırım: Domates Türkiye-Rusya İlişkilerinin Sembolü Oldu Başbakan Yıldırım: Domates Türkiye-Rusya İlişkilerinin Sembolü Oldu GÜRCİSTAN Cumhurbaşkanı Giorgi Kvirikaşvili'nin davetlisi olarak Tiflis'e giden Başbakan Binali Yıldırım, Rusya ile imzalanan yeni anlaşmada domatesin, Türkiye-Rusya ilişkilerinin sembolüne dönüştüğünü belirterek, "Aslında domates dışında hemen hemen her konuda ciddi ilerleme sağlandı.
 • 22 Mayıs 2017 19:03 Başbakan Yıldırım: Domates Türkiye-Rusya İlişkilerinin Sembolü Oldu Başbakan Yıldırım: Domates Türkiye-Rusya İlişkilerinin Sembolü Oldu GÜRCİSTAN Cumhurbaşkanı Giorgi Kvirikaşvili'nin davetlisi olarak Tiflis'e giden Başbakan Binali Yıldırım, Rusya ile imzalanan yeni anlaşmada domatesin, Türkiye-Rusya ilişkilerinin sembolüne dönüştüğünü belirterek, "Aslında domates dışında hemen hemen her konuda ciddi ilerleme sağlandı.
 • 22 Mayıs 2017 19:01 Dha İstanbul - Başbakan Yıldırım : Domates Türkiye-Rusya İlişkilerinin Sembolü Oldu Dha İstanbul - Başbakan Yıldırım : Domates Türkiye-Rusya İlişkilerinin Sembolü Oldu Faik KAPTAN - Murat ÇAKIR / İSTANBUL DHAGürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Kvirikaşvili'nin davetlisi olarak Tiflis'e giden Başbakan Binali Yıldırım, Rusya ile imzalanan yeni anlaşmada domatesin, Türkiye-Rusya ilişkilerinin sembolüne dönüştüğünü belirterek, "Aslında domates dışında hemen hemen...
 • 22 Mayıs 2017 18:56 Başbakan Yıldırım: Domates Türkiye-Rusya Ilişkilerinin Sembolü Oldu Başbakan Yıldırım: Domates Türkiye-Rusya Ilişkilerinin Sembolü Oldu Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Kvirikaşvili'nin davetlisi olarak Tiflis'e giden Başbakan Binali Yıldırım, Rusya ile imzalanan yeni anlaşmada domatesin, Türkiye-Rusya ilişkilerinin sembolüne dönüştüğünü belirterek, Aslında domates dışında hemen hemen her konuda ciddi ilerleme sağlandı.
 • 22 Mayıs 2017 18:44 Cumhurbaşkanı Erdoğan Zirve Yemeğine Katılmadı... Cumhurbaşkanı Erdoğan Zirve Yemeğine Katılmadı... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 25. Kuruluş Yıl dönümü Zirvesi'ne katılan üye ülke devlet ve hükümet başkanları ile bakanları onuruna Dolmabahçe Sarayı'nda vereceği öğle yemeğine katılmadı.
 • 22 Mayıs 2017 18:31 Cumhurbaşkanı Erdoğan Tüm Programını İptal Ederek Evine Çekildi Cumhurbaşkanı Erdoğan Tüm Programını İptal Ederek Evine Çekildi Cumhurbaşkanı Erdoğan, KEİ üyesi ülke liderleri onuruna vereceği öğle yemeğine katılmadı. İkili görüşmelerini de iptal eden Erdoğan, Kısıklı'daki evine geçti.