Son Dakika | Turkcell ve PUBG Mobile iş birliğiyle Aşk ve Savaş, kaldığı yerden devam ediyor - Son Dakika
Ekonomi

Son Dakika | Turkcell ve PUBG Mobile iş birliğiyle Aşk ve Savaş, kaldığı yerden devam ediyor

Son Dakika | Turkcell ve PUBG Mobile iş birliğiyle Aşk ve Savaş, kaldığı yerden devam ediyor

Son dakika haberleri: PUBG Mobile, geçen yıl büyük ilgi gören ve her bir bölümü 1 milyonu aşkın izlenme oranlarına ulaşan Aşk ve Savaş isimli yarışma programının ikinci sezonuna hazırlanıyor.

04.03.2022 10:40  Güncelleme: 11:10
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

PUBG Mobile, geçen yıl büyük ilgi gören ve her bir bölümü 1 milyonu aşkın izlenme oranlarına ulaşan Aşk ve Savaş isimli yarışma programının ikinci sezonuna hazırlanıyor.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, bu sezon Turkcell iş birliğiyle 4 Mart'ta başlayan program, her hafta 2 bölüm şeklinde toplam 6 bölümlük bir seriden oluşuyor. Her bölümü yaklaşık 40 dakika sürecek yarışma, YouTube'dan yayınlanıyor.

Sunuculuğunu Ali Biçim ve Mesut Can Tomay'ın üstlendiği Aşk ve Savaş yarışmasında, tanınmış isimler ile 6 kadın ve 6 erkek yarışmacıdan oluşan PUBG Mobile oyuncuları bir araya geliyor. Yarışmacılar, çiftler halinde reality show konseptiyle her bölüm çeşitli yarışmalarda kıyasıya mücadele ediyor. Egoist Pati, Doch, Unlost, Vural Üzül, Kozmik Karınca gibi e-sporcular, yayıncılar ve ünlü konuklar da bölümlere katılarak izleyicilere seyir zevki yüksek eğlenceli anlar yaşatıyor. Cemre Solmaz, Enes Batur, Ece Seçkin ve Barış G'den oluşan yarışma jürisi, mücadele boyunca olayları ve performansları yorumlayarak 100 bin TL'lik ödüle ulaşacak çifti seçecek.

Aşk ve Savaş'ın kadın yarışmacıları Feyza M., Güz Bozkurt, Deniz Şevval, Kardelen Akıncı, Buse Alper, Güliz Yakar, Ece Akyıldız'dan oluşurken; erkek yarışmacılar ise Furkan Çinici, Legolas, Anıl Çelik, Fatih Sayar, Kerim Yaman ve Barbar'dan oluşuyor.

-Turkcell ile PUBG Mobile heyecanı kesintisiz sürüyor

Turkcell'in sunduğu Gaming paketleri ile PUBG Mobile, Wi-Fi bağlantısına ihtiyaç duymadan mobil cihazlarla her yerden oynanabiliyor. Tarifelere ek olarak alınabilen Turkcell Gaming paketi kapsamında PUBG Mobile severlere oyunlarda geçerli 3 GB internet bulunan 'Oyna' paketi 9 TL'ye sunuluyor.

PUBG Mobile'ın yanı sıra tanınmış ve takip edilen oyuncuları YouTube'dan izlemek isteyenler ise 19 TL'ye oyun ve YouTube'da geçerli 5 GB internetli 'Oyna İzle' paketi satın alabiliyor. Paketlere sahip olmak için 'Oyna' veya 'Oyna İzle' yazıp 2200'a mesaj göndermek yeterli olurken, bunun yanında Turkcell mağazalarından, Turkcell Müşteri Hizmetleri'nden veya Dijital Operatör uygulamasından da paketlere erişim sağlanabiliyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Son Dakika | Turkcell ve PUBG Mobile iş birliğiyle Aşk ve Savaş, kaldığı yerden devam ediyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Şimşek: Harcamaları kontrol edecek ve kesintiye gideceğiz
  04:48 Şimşek: Harcamaları kontrol edecek ve kesintiye gideceğiz

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, harcamaları kontrol etmek ve kesintiye gitmek için çaba göstereceklerini belirtti. Şimşek, enflasyonu düşürmek, mali disiplini sağlamak ve yapısal reformları hayata geçirmek gibi hedeflerinin olduğunu ifade etti. Ayrıca, Türkiye'nin uluslararası yatırımcıların güvenini yeniden kazandığını ve ekonomide ilerleme kaydedildiğini söyledi.

 • Kayseri'de Tarım Arazilerinin Kullanımının Etkinleştirilmesi Projesi kapsamında çiftçilere 700 ton tohum dağıtıldı
  23:17 Kayseri'de Tarım Arazilerinin Kullanımının Etkinleştirilmesi Projesi kapsamında çiftçilere 700 ton tohum dağıtıldı

  Kayseri'de düzenlenen törende, Tarım Arazilerinin Kullanımının Etkinleştirilmesi Projesi kapsamında çiftçilere 700 ton sertifikalı nohut, aspir, yeşil mercimek, sorgum sudan ve kuru fasulye tohumu dağıtıldı. Kayseri'nin tarım ve hayvancılıkta önemli bir noktada yer aldığı belirtilirken, proje kapsamında son 4 yılda 8 bin ton muhtelif tohum dağıtımı gerçekleştiği ve 400 bin dekar alanın tarımsal üretime kazandırıldığı ifade edildi.

 • TİP İstanbul İl Örgütü, Asgari Ücret Artışı İçin Protesto Etti
  22:03 TİP İstanbul İl Örgütü, Asgari Ücret Artışı İçin Protesto Etti

  Türkiye İşçi Partisi (TİP) İstanbul İl Örgütü, hükümete gönderdiği açık mektupta asgari ücretin yılda bir kez artmasını isteyen Merkez Bankası Başkanı ve bu yıl asgari ücrete ikinci bir zam yapılmayacağını söyleyen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan'ı Merkez Bankası önünde düzenlediği basın açıklamasıyla protesto etti. TİP üyeleri, Merkez Bankası Başkanı'nın hemen görevden alınmasını istedi.

 • Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nde Ayarlama ve Başlatma Safhası Başladı
  19:56 Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nde Ayarlama ve Başlatma Safhası Başladı

  Akkuyu Nükleer AŞ Üretim ve İnşaat Organizasyon Direktör Yardımcısı Denis Radchenko, Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nde (NGS) ayarlama ve başlatma safhasının santralin ömrü için çok önemli bir aşama olduğunu belirtti. Radchenko, birinci ünitede nükleerle ilgili binalarda ana inşaat çalışmalarının tamamlandığını ve şu anda ayarlama ve başlatma çalışmalarına kapsamlı olarak başladıklarını söyledi. Kontrollerin ardından sıcak ve soğuk deneme aşamasına geçileceğini belirten Radchenko, bu yılın sonuna kadar birinci ünitede ilk test elektrik enerjisini elde etmeyi planladıklarını ifade etti.

 • Söğütlü OSB'de 40 firma ile sözleşme imzalandı
  19:34 Söğütlü OSB'de 40 firma ile sözleşme imzalandı

  Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde kurulması planlanan karma organize sanayi bölgesinde yatırım yapmak isteyen 40 firma ile sözleşme yapıldı. Söğütlü Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ön tahsis protokol toplantısı, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) meclis salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan yetkililer, yatırımcıların seçimi konusunda titiz davrandıklarını ve Söğütlü OSB'nin şehrin ihracat hedeflerine katkı sağlayacağını belirtti. Yeni OSB'nin kurulmasında emeği geçenlere teşekkür edildi ve yatırımcı firmalarla ön sözleşme imzalandı.

 • Van TSO, 'K' Türü Yetki Belgesi Verme Yetkisini Tekrar Aldı
  19:19 Van TSO, 'K' Türü Yetki Belgesi Verme Yetkisini Tekrar Aldı

  Van Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Necdet Takva, Van'da her türlü yük taşımacılığı yapanlara 'K' Türü yetki belgesi verme yetkisini tekrar kazandıklarını açıkladı. Uzun süren çalışmalar sonucunda yetkinin geri alınmasıyla Van TSO'nun itibarının geri kazanılacağı ve kullanıcıların işlemlerinin kolaylaşacağı belirtildi.


Advertisement