Türkiye'nin Girişimci İş Kadını Belli Oldu - Son Dakika

Türkiye'nin Girişimci İş Kadını Belli Oldu

05.06.2014 11:59
Türkiye'nin Girişimci İş Kadını Belli Oldu

KAYÇAD 5. kuruluş yıl dönümü kapsamında düzenlenen "İş'te Kadın Ödülleri", Ankara Rixos Otel'de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

"Yılın Girişimci İş Kadını" ödülünü, Sefamerve'nin kurucularından Oya Okur Erciyeş aldı.

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Ak Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, Ak Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit ve Cemalnur Sargut gibi iş ve siyaset dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı "İş'te Kadın Ödülleri" geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. Gecede "Yılın Girişimci İş Kadını" ödülünü, 2012 yılında kurulan ve adını kısa sürede Türkiye'ye ve dünyaya duyuran Sefamerve'nin kurucu ortağı Oya Okur Erciyeş aldı. Ak Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır'dan ödülünü alan Erciyeş'i Çalışma Bakanı Cevdet Yılmaz ve Ak Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit de başarılarından dolayı tebrik etti. Ödül töreninde Türkiye'de kadın girişimci sayısının artması gerektiğini belirten Oya Okur Erciyeş, iş dünyasının her alanına kadın elinin değmesinin önemini vurgulayarak kendisini ödüle layık gören tüm üyelere teşekkür etti.

3 milyonu geçen takipçi sayısıyla uluslararası yatırımcıların da dikkatini çeken Sefamerve, teknolojinin en prestijli ödüllerinden olan "Red Herring Global Top 100"e seçilen Türkiye'nin ilk ve tek e-ticaret sitesi olmayı başarmıştı.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
İyi Parti'nin Türkiye'nin Irak Kürt Bölgesel Yönetimi ile Petrol Ticareti Nedeniyle Tazminata Mahkum Edilmesiyle İlgili Genel Görüşme Önerisi AKP ve... İyi Parti'nin Türkiye'nin Irak Kürt Bölgesel Yönetimi ile Petrol Ticareti Nedeniyle Tazminata Mahkum Edilmesiyle İlgili Genel Görüşme Önerisi AKP ve... CHP'nin 'Yabancıların Türkiye'den Mülk Edinmelerinin Kontrol Altına Alınması' Önerisi, AKP ve MHP'li Vekillerin Oylarıyla Reddedildi. CHP'nin 'Yabancıların Türkiye'den Mülk Edinmelerinin Kontrol Altına Alınması' Önerisi, AKP ve MHP'li Vekillerin Oylarıyla Reddedildi. AK Parti'li Karaaslan: 'Sıfır Atık Hareketi dünyaya örnek gösterilmelidir' AK Parti'li Karaaslan: 'Sıfır Atık Hareketi dünyaya örnek gösterilmelidir'

Son Dakika Ekonomi Türkiye'nin Girişimci İş Kadını Belli Oldu - Son Dakika


Advertisement