Yeni Bakış 2 Yaşında Girdi - Son Dakika
Ekonomi

Yeni Bakış 2 Yaşında Girdi

Yeni Bakış 2 Yaşında Girdi

Gifa Holding bünyesinde bulunan Yeni Bakış Gazetesi, ikinci yaş gününü kutladı.

24.12.2016 10:31
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Gifa Holding bünyesinde bulunan Yeni Bakış Gazetesi, ikinci yaş gününü kutladı.

KKTC'de faaliyet gösteren GİFA Holding bünyesinde bulunan Yeni Bakış Gazetesi, ikinci yaş gününü düzenlenen resepsiyonla kutladı. Düzenlenen resepsiyona KKTC Sağlık Bakanı Faiz Sucuoğlu, Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst, TDP Genel Başkanı Cemal Özyiğit, BKP Genel Başkanı İzzet İzcan, bazı milletvekilleri, LTB Başkanı Mehmet Harmancı, sivil toplum örgüt temsilcileri, Gifa Holding Yönetim Kurulu Başkanı ile aynı zamanda Yeni Bakış Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Kısa, gazetenin üst düzey yöneticileri ve çalışanları katılırken; yapılan konuşmalarda, Yeni Bakış'ın ilkelerinden ödün vermeden 2'nci yılını tamamladığına dikkat çekilerek aynı ilke ve prensipler doğrultusunda gazetenin yoluna devam edeceği belirtildi.

Konuşmaların ardından 2'nci yaş pastasını gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Kısa, Yeni Bakış çalışanlarıyla birlikte kesti. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Yeni Bakış 2 Yaşında Girdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kırklareli İhracatı Ocak Ayına Göre Yüzde 26,5 Arttı
  09:38 Kırklareli İhracatı Ocak Ayına Göre Yüzde 26,5 Arttı

  Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Kırklareli merkezli firmaların şubat ayında 19 milyon 352 bin dolar ihracat gerçekleştirdiğini ve ocak ayına göre ihracatın yüzde 26,5 arttığını bildirdi. Hububat, bakliyat, yağlı tohumlar ve tekstil ürünleri en çok ihracat yapılan ürünler arasında yer aldı. Almanya, Bulgaristan, Kenya, Endonezya, Gana, Singapur, Amerika Birleşik Devletleri ve Meksika ise en çok ihracat yapılan ülkeler arasında yer aldı.

 • VİOP'ta BIST 30 endeks kontratı yükselişle başladı
  09:31 VİOP'ta BIST 30 endeks kontratı yükselişle başladı

  Borsa İstanbul Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nda (VİOP) nisan vadeli BIST 30 endeksine dayalı kontrat, güne yüzde 0,3 yükselişle 9.940,00 puandan başladı. Analistler, küresel pay piyasalarında belirsizliklerin devam etmesiyle negatif bir seyir izlendiğini ifade ederek, bugün dünya genelinde hizmet sektörü ve bileşik Satınalma Yöneticileri Endeksi (PMI) verilerinin yatırımcıların odağına yerleştiğini söyledi.

 • Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekipleri operasyonlarında 113,4 milyon lira değerinde kaçak eşya ve uyuşturucu ele geçirdi
  09:23 Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekipleri operasyonlarında 113,4 milyon lira değerinde kaçak eşya ve uyuşturucu ele geçirdi

  Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekiplerinin düzenlediği operasyonlarda, piyasa değeri 113,4 milyon lira olan kaçak eşya ve uyuşturucu madde ele geçirildi. Operasyonlarla kaçakçılara göz açtırılmıyor. Kaçakçıların korkulu rüyası olan Gümrük Muhafaza ekipleri, toplum sağlığı ve ülke ekonomisi için büyük tehdit oluşturan uyuşturucu tacirlerine karşı mücadelesini kesintisiz sürdürüyor.

 • Ahmet Yüce'den tüm işçilerine 29 maaş ikramiye! Paralar bayramdan önce hesaplara yattı
  09:10 Ahmet Yüce'den tüm işçilerine 29 maaş ikramiye! Paralar bayramdan önce hesaplara yattı

  Geçtiğimiz yıllar firmadaki tüm çalışanlara verdiği 25 maaşlık ikramiye ile gündeme gelen Skoda firmasının Türkiye distribütörü olan Yüce Otomotiv'in sahibi Ahmet Yüce'nin, bu yıl ikramiye tutarlarını artırdığı ve tüm işçilere toplam 29 maaşlık ikramiye verdiği ortaya çıktı.

 • Küresel piyasalar PMI verilerine odaklandı
  09:09 Küresel piyasalar PMI verilerine odaklandı

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankasının (Fed) faiz indirimlerine ne zaman başlayacağına ilişkin belirsizliklerin devam etmesiyle negatif bir seyir izlenirken, bugün gözler dünya genelinde hizmet sektörü ve bileşik Satınalma Yöneticileri Endeksi (PMI) verilerine çevrildi.

 • İstanbul serbest piyasada dolar 31,6060 liradan, avro 34,2950 liradan güne başladı
  09:03 İstanbul serbest piyasada dolar 31,6060 liradan, avro 34,2950 liradan güne başladı

  İstanbul serbest piyasada dolar 31,6060 liradan, avro 34,2950 liradan güne başladı. Doların alış fiyatı 31,6040 lira, satış fiyatı ise 31,6060 lira olarak belirlendi. Avronun alış fiyatı 34,2930 lira, satış fiyatı ise 34,2950 lira olarak belirlendi. Önceki gün doların satış fiyatı 31,5300 lira, avronun satış fiyatı ise 34,2100 lira idi.

 • Malatya'da Kayısı Ağaçları Çiçeklendi
  08:50 Malatya'da Kayısı Ağaçları Çiçeklendi

  Malatya'nın Kale ilçesinde bulunan bir kayısı bahçesindeki ağaçlar, erken çiçek açmaya başladı. Çiftçiler, don tehlikesiyle karşılaşmamak için dua ediyor.

 • Haliliye Belediyesi ile Hizmet-iş Sendikası arasında imzalanan toplu iş sözleşmesiyle işçilere yüzde 110 oranında zam yapıldı
  08:30 Haliliye Belediyesi ile Hizmet-iş Sendikası arasında imzalanan toplu iş sözleşmesiyle işçilere yüzde 110 oranında zam yapıldı

  Haliliye Belediyesi ile Hizmet-iş Sendikası arasında imzalanan toplu iş sözleşmesiyle işçilere yüzde 110 oranında zam yapıldı. İmza törenine katılan yetkililer, zam oranının yüksek olduğunu vurgulayarak, işçilerin refah seviyesini yükseltmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

 • Tüketici Fiyat Endeksi Şubatta Yüzde 4,53 Arttı
  08:25 Tüketici Fiyat Endeksi Şubatta Yüzde 4,53 Arttı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan verilere göre, şubat ayında Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) yüzde 4,53 artış gösterdi. Yıllık bazda ise TÜFE yüzde 67,07 oldu. Giyim ve ayakkabı en az artış gösteren grup olurken, lokanta ve oteller en yüksek artışı kaydetti. Özel kapsamlı TÜFE göstergelerine göre ise enerji, gıda ve alkolsüz içecekler, alkollü içkiler ve tütün ile altın hariç TÜFE'deki artış yüzde 4,23 olarak gerçekleşti.

 • Tüketici Fiyat Endeksi Şubatta Yüzde 4,53 Arttı
  08:24 Tüketici Fiyat Endeksi Şubatta Yüzde 4,53 Arttı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan verilere göre, şubat ayında Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) yüzde 4,53 artış gösterdi. Yıllık bazda ise TÜFE yüzde 67,07 oldu. Giyim ve ayakkabı en az artış gösteren grup olurken, lokanta ve oteller en yüksek artışı kaydetti. Özel kapsamlı TÜFE göstergelerine göre ise enerji, gıda ve alkolsüz içecekler, alkollü içkiler ve tütün ile altın hariç TÜFE'deki artış yüzde 4,23 olarak gerçekleşti.

 • Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor
  08:23 Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor

  İzmir-Aydın Otoyolu, Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu, Mudurnu-Bolu yolunda yapılan çalışmalar nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. Aksaray-Ortaköy yolunda ise yapım çalışmaları devam ediyor. Taşova-Erbaa-Niksar yolunda ve Bingöl-Karlıova yolunda da ulaşım kontrollü sağlanıyor. İyidere-Rize-Çayeli yolunda ise Çayeli Tüneli'nde bakım ve onarım çalışması yapılıyor.


Advertisement