Son dakika Emre Savaş haberleri, Emre Savaş son dakika, son dakika Emre Savaş

Son Dakika Emre Savaş Haberleri

Son dakika Emre Savaş haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son emre savaş haberleri anında burada.

  • 25.01.2020 18:46 Tokat Belediye Plevne 0-3 Galatasaray HDI Sigorta Tokat Belediye Plevne 0-3 Galatasaray HDI Sigorta

    Salon: Ali YücelHakemler: İbrahim Ünal, Ahmet Oğuzhan ÜnalTokat Belediye Plevne: Gökhan Çatal, Mert Tetik, Cansın Hacıbekiroğlu, Bedirhan Bülbül, Cansın Çınar, Julius (Halil Dolaşık, Semih Çelik, Mehmet Hacıoğlu, Anıl Durgut, Berkant Hızarcı)Galatasaray HDI Sigorta: Melih Sıratça, Van Berkel, Selçuk Keskin, Antonov, Doğukan Ulu, Venno (Vahit Emre Savaş, Muzaffer Yönet, Burutay Subaşı, Selim Kalaycı, Onurcan Çakır)Setler: 25-27, 13-25, 22-25Süre: 92 dakika (33, 29, 30)

  • 25.01.2020 18:00 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Ali YücelHakemler: İbrahim Ünal, Ahmet Oğuzhan ÜnalTokat Belediye Plevne: Gökhan Çatal, Mert Tetik, Cansın Hacıbekiroğlu, Bedirhan Bülbül, Cansın Çınar, Julius (Halil Dolaşık, Semih Çelik, Mehmet Hacıoğlu, Anıl Durgut, Berkant Hızarcı)Galatasaray HDI Sigorta: Melih Sıratça, Van Berkel, Selçuk Keskin, Antonov, Doğukan Ulu, Venno (Vahit Emre Savaş, Muzaffer Yönet, Burutay Subaşı, Selim Kalaycı, Onurcan Çakır)Setler: 25-27, 13-25, 22-25Süre: 92 dakika (33, 29, 30)Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi'nin 14

  • 17.01.2020 23:33 İnegöl Belediyespor - Galatasaray HDI Sigorta: 3-0 İnegöl Belediyespor - Galatasaray HDI Sigorta: 3-0

    SALON: İnegölHAKEMLER: Sadettin Deneri, Erkan Cihan TürkerİNEGÖL BELEDİYESPOR: Vefa Yılmaz, Uriarte Osmany, Burakhan Tosun, Gustavsson Fredric Bjorn, Oüuzhan Doğruluk, Cüneyt Dağcı, (Can Ayvazoğlu, Bertuğ Öndeş, Efe Er)GALATASARAY HDI SİGORTA: Melih Sıratca, Vahit Emre Savaş, Oliver Venno,...

  • 17.01.2020 22:22 İnegöl Belediyespor 3-0 Galatasaray HDI Sigorta İnegöl Belediyespor 3-0 Galatasaray HDI Sigorta

    Salon: İnegölHakemler: Sadettin Deneri, Erkan Cihan Türkerİnegöl Belediyespor: Vefa Yılmaz, Uriarte, Burakhan Tosun, Gustavsson, Oğuzhan Doğruluk, Cüneyt Dağcı (Can Ayvazoğlu, Bertuğ Öndeş, Efe Er)Galatasaray HDI Sigorta: Melih Sıratca, Vahit Emre Savaş, Venno, Antonov, Doğukan Ulu, Selçuk...

  • 17.01.2020 21:42 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: İnegölHakemler: Sadettin Deneri, Erkan Cihan Türkerİnegöl Belediyespor: Vefa Yılmaz, Uriarte, Burakhan Tosun, Gustavsson, Oğuzhan Doğruluk, Cüneyt Dağcı (Can Ayvazoğlu, Bertuğ Öndeş, Efe Er) Galatasaray HDI Sigorta: Melih Sıratca, Vahit Emre Savaş, Venno, Antonov, Doğukan Ulu, Selçuk...

  • 17.01.2020 21:09 Efeler Ligi: İnegöl Bld: 3 - Galatasaray HDI Sigorta : 0 Efeler Ligi: İnegöl Bld: 3 - Galatasaray HDI Sigorta : 0

    Salon: İnegölHakemler: Sadettin Deneri, Erkan Cihan Türkerİnegöl Belediyespor: Vefa Yılmaz, Uriarte Osmany, Burakhan Tosun, Gustavsson Fredric Bjorn, Oüuzhan Doğruluk, Cüneyt Dağcı, (Can Ayvazoğlu (L), Bertuğ Öndeş, Efe Er)Galatasaray HDI Sigorta: Melih Sıratca, Vahit Emre Savaş, Oliver Venno, Antonov Oleg, Doğukan Ulu, Selçuk Keskin, (Mert Burak (L), Onurcan Çakır (L), Van Berkel Lucas, Ertuğrul Gazi Metin, Yasin Aydın)Setler: 27-25, 26-24, 25-22Süreler: 97 dakika (29, 37, 31) - BURSA

  • 28.12.2019 09:59 Sarıkamış şehitleri meşaleli yürüyüş ile anıldı Sarıkamış şehitleri meşaleli yürüyüş ile anıldı

    Programa katılan lise öğrencisi Emre Savaş, "Gerçekten biz onlara minnettarız çünkü yaşadığımız bir topluluk içerisinde baya her şeye kolayca ulaşabiliyoruz yani her şeyimiz elimiz altında ama o zamanın tarihine baktığımız da burada bugün bize bir buğday ekmeği verdiler

  • 20.11.2019 21:02 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutçu, Bilal ÇağlarZiraat Bankası: Halil İbrahim Yücel, Emin Gök, Hierrezuelo, Poglajen, Koray Şahin, Escobar (Berkay Bayraktar, Selim Demir, Muhammed Ertuğrul)Galatasaray HDI Sigorta: Venno, Antonov, Van Berkel, Selçuk Keskin, Burutay Subaşı, Doğukan Ulu (Burak Mert, Muzaffer Yönet, Melih Sıratça, Ertuğrul Gazi Metin, Vahit Emre Savaş, Selim Kalaycı, Onurcan Çakır)Setler: 33-31, 25-18, 25-18Süre: 100 dakika (44, 29, 27 )Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi'nin 7

  • 17.11.2019 23:16 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Burhan FelekHakemler: Ramazan Demiröz, Metin KorkutGalatasaray HDI Sigorta: Burutay Subaşı, Emre Savaş, Venno, Antonov, Van Berkel, Selçuk Keskin (Burak Mert, Doğukan Ulu, Ertuğrul Metin)Bursa Büyükşehir Belediyespor: Ediz Fırıncıoğlu, Sharifi, Ersin Başaran, Hüseyin Koç, Martins, Furkan...

  • 10.11.2019 20:02 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Hakkı Demiralay, Arzu EmiroğluArkas Spor: Burak Güngör, Mustafa Koç, Adis Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Mustafa Cengiz, Blankenau (Bravo, Burak Çevik, Mirza Lagumdzija, Muhammet Kaya)Galatasaray HDI Sigorta: Van Berkel, Selçuk Keskin, Burutay Subaşı, Doğukan Ulu, Venno, Yasin Aydın (Burak Mert, Ertuğrul Gazi Metin, Muzaffer Yönet, Antonov, Vahit Emre Savaş)Setler: 25-21, 15-25, 22-25, 25-18, 9-15Süre: 137 dakika (31, 25, 34, 28, 19)AXA Sigorta Efeler Ligi 5

  • 03.11.2019 15:50 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Burhan FelekHakemler: Ebru Ayata, Caner ÇıldırGalatasaray HDI Sigorta: Venno, Antonov, Doğukan Ulu, Selçuk Keskin, Burutay Subaşı, Emre Savaş (Burak Mert, Muzaffer Yönet, Melih Sıratca, Onurcan Çakır, Van Berkel, Selim Kalaycı, Metin Ertuğrul)Tokat Belediye Plevne: Mert Tetik, Ahmet...

  • 01.11.2019 14:20 Çocuk Korosu, Cumhuriyet coşkusunu doruğa çıkardı Çocuk Korosu, Cumhuriyet coşkusunu doruğa çıkardı

    Şafak Temel'in piyano, Uğur Kandemir'in klarnet, Emre Savaş'ın perküsyon, Anıl Bahadır'ın bateriyle eşlik ettiği ve 37 çocuktan oluşan koro, farklı tarzlarda 16 parçayı seslendirdi

  • 30.10.2019 16:44 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, İbrahim ÜnalHalkbank: Hakkı Çapkınoğlu, Metin Toy, Bahov, Faik Samet Güneş, Seganov, Gökhan Gökgöz (Volkan Döne, Hasan Yeşilbudak, Orçun Ergün, Rıfat Kantarcıoğlu, Abdullah Çam)Galatasaray HDI Sigorta: Yasin Aydın, Van Berkel, Selçuk Keskin, Burutay Subaşı, Vahit Emre Savaş, Venno (Burak Mert, Metin Ertuğrul Gazi)Setler: 22-25, 23-25, 23-25Süre: 91 dakika (28, 31, 32)Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi ikinci hafta karşılaşmasında Galatasaray HDI Sigorta, deplasmanda Halkbank'ı 3-0 mağlup etti

  • 26.10.2019 16:26 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Burhan FelekHakemler: Ramazan Demiröz, Seçkin YenerGalatasaray HDI Sigorta: Van Berkel, Selçuk Keskin, Antonov, Emre Savaş, Melih Sıratca, Yasin Aydın (Burak Mert, Muzaffer Yönet, Ertuğrul Metin)İnegöl Belediyespor: Cüneyt Dağcı, Vefa Yılmaz, Uriarte, Burakhan Tosun, Kovalev, Turgay...

  • 23.10.2019 22:26 Voleybol Şampiyonlar Kupası Galatasaray'ın Voleybol Şampiyonlar Kupası Galatasaray'ın

    Salon: TVF Başkent VoleybolHakemler: Erdal Akıncı, Ayşen ErginayFenerbahçe HDI Sigorta: Ulaş Kıyak, Thibault Rossard, Emre Batur, Wouter Ter Maat, Higaldo Savlador Oliva, Oğuzhan Karasu, Ahmet Can Büyükgöz, OğulcanYatgın, İzzet Ünver, Arinze Kelvin Nwachhukwu, Hasan Sıkar, Ferhat Akdeniz, Caner Dengin (L), (Ahmet Karataş)(L)Başantrenör: Mariusz SordylGalatasaray HDI Sigorta: Yasin Aydın, Doğukan Ulu, Selçuk Keskin, Burutay Subaşı, Vahit Emre Savaş, Oliver Venno, Muzaffer Yönet, Melih Sıratça, Ertuğrul Gazi Metin, Oleg Antonov, Lucas Van Berkel, Selim Kalaycı, Burak Mert (L), (Onurcan Çakır)(L)Başantrenör: Nedim Özbey(İHA)

  • 23.10.2019 22:25 Fenerbahçe'yi mağlup eden Galatasaray şampiyon Fenerbahçe'yi mağlup eden Galatasaray şampiyon

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Erdal Akıncı, Ayşim ErginayFenerbahçe HDI Sigorta: Ulaş Kıyak, Rossard, Emre Batur, Ter Maat, Higaldo, Oğuzhan Karasu (Caner Dengin, Ahmet Karataş, İzzet Ünver, Oğulcan Yatkın)Galatasaray HDI Sigorta: Yasin Aydın, Doğukan Ulu, Selçuk Keskin, Burutay Subaşı, Vahit Emre Savaş, Venno (Burak Mert, Antonov, Selim Kalaycı, Van Berkel, Ertuğrul Gazi Mert)Setler: 23-25, 25-16, 25-22, 23-25, 6-15Süre 134 dakika (31, 25, 32, 31, 15)

  • 23.10.2019 22:04 Voleybol: Spor Toto Erkekler Şampiyonlar Kupası Voleybol: Spor Toto Erkekler Şampiyonlar Kupası

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Erdal Akıncı, Ayşim ErginayFenerbahçe HDI Sigorta: Ulaş Kıyak, Rossard, Emre Batur, Ter Maat, Higaldo, Oğuzhan Karasu (Caner Dengin, Ahmet Karataş, İzzet Ünver, Oğulcan Yatkın)Galatasaray HDI Sigorta: Yasin Aydın, Doğukan Ulu, Selçuk Keskin, Burutay Subaşı, Vahit Emre Savaş, Venno (Burak Mert, Antonov, Selim Kalaycı, Van Berkel, Ertuğrul Gazi Mert)Setler: 23-25, 25-16, 25-22, 23-25, 6-15Süre 134 dakika (31, 25, 32, 31, 15)Voleybolda, Spor Toto Erkekler Şampiyonlar Kupası'nı geçen sezonun Efeler Ligi şampiyonu Fenerbahçe HDI Sigorta'yı 3-2 mağlup eden Kupa Voley finalisti Galatasaray HDI Sigorta kazandı

  • 22.09.2019 20:40 A Milli Takım turnuvaya veda etti A Milli Takım turnuvaya veda etti

    Salon: XXLHakemler: Stephan Grieder (İsviçre), Olivier Guillet (Fransa)İtalya: Piano, Giannelli, Juantorena, Anzani, Zaytsev, Antonov(Balaso, Candellaro, Sbertoli, Nelli, Lavia)Türkiye: Arslan Ekşi, Baturalp Burak Güngör, Vahit Emre Savaş, Adis Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Doğukan Ulu (Burak Mert, İzzet Ünver, Oğuzhan Karasu, Metin Toy, Batuhan Avcı, Selçuk Keskin)Setler: 25-22, 25-18, 25-21Süre: 30, 26, 29 (85 dakika)

  • 22.09.2019 19:49 Voleybol: 2019 Erkekler Avrupa Şampiyonası Voleybol: 2019 Erkekler Avrupa Şampiyonası

    Salon: XXLHakemler: Stephan Grieder (İsviçre), Olivier Guillet (Fransa)İtalya: Piano, Giannelli, Juantorena, Anzani, Zaytsev, Antonov (Balaso, Candellaro, Sbertoli, Nelli, Lavia)Türkiye: Arslan Ekşi, Baturalp Burak Güngör, Vahit Emre Savaş, Adis Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Doğukan Ulu...

  • 13.09.2019 20:22 Voleybol: 2019 Erkekler Avrupa Şampiyonası Voleybol: 2019 Erkekler Avrupa Şampiyonası

    Salon: StoziceHakemler: Vitor Alexandre Goncalves (Portekiz), Aleksandar Petrovic (Sırbistan)Kuzey Makedonya: Milev, Madjunkov, Nikola Gjorgiev, Ljaftov, Nikolov, Despotovski (Angelovski, Andonov, Milkov, Mihailov)Türkiye: Baturalp Burak Güngör, Oğuzhan Karasu, Adis Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Doğukan Ulu, Selçuk Keskin (İzzet Ünver, Vahit Emre Savaş, Faik Samed Güneş, Burak Mert)Setler: 20-25, 23-25, 13-25Süre: 26, 28, 22 (76 dakika)A Milli Erkek Voleybol Takımı, 2019 Avrupa Şampiyonası'ndaki ikinci maçında, tarihinde ilk kez organizasyona katılan Kuzey Makedonya'yı 3-0 mağlup etti

  • 12.09.2019 18:05 Voleybol: 2019 Erkekler Avrupa Şampiyonası Voleybol: 2019 Erkekler Avrupa Şampiyonası

    Salon: StoziceHakemler: Aleksandar Petrovic (Sırbistan), Jan Krticka (Çekya)Türkiye: Oğuzhan Karasu, Arslan Ekşi, İzzet Ünver, Faik Samed Güneş, Adis Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu (Burak Mert, Volkan Döne, Baturalp Burak Güngör, Doğukan Ulu, Selçuk Keskin, Vahit Emre Savaş, Metin Toy,...

  • 11.09.2019 11:50 2019 Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonası'nda Türkiye sahne alıyor 2019 Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonası'nda Türkiye sahne alıyor

    Türkiye'nin kadrosu ve grup aşamasındaki maç programı (TSİ) şöyle: Pasör: Selçuk Keskin, Arslan EkşiPasör çaprazı: Adis Lagumdzija, Metin ToySmaç: Burak Güngör, Batuhan Avcı, Yiğit Gülmezoğlu, İzzet ÜnverOrta oyuncu: Vahit Emre Savaş, Faik Samed Güneş, Oğuzhan Karasu, Doğukan UluLibero: Burak Mert, Volkan DöneYarın: 15

  • 06.08.2019 12:10 Milli voleybolcuların İstanbul kampı başladı

    Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 12-29 Eylül tarihlerinde ilk kez dört ülkenin ev sahipliğiyle (Belçika, Fransa, Hollanda, Slovenya) ortaklaşa düzenlenecek Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonası'nda mücadele edecek milli takımda şu sporcular yer alıyor: Pasörler: Selçuk Keskin, Oğulcan Yatgın, Arslan EkşiPasör Çaprazları: Adis Lagumdzija, Metin ToySmaçörler: Burak Güngör, Burutay Subaşı, Yiğit Gülmezoğlu, İzzet Ünver, Yasin Aydın, Efe BayramOrta Oyuncular: Vahit Emre Savaş, Oğuzhan Karasu, Faik Samet Güneş, Çağatay Durmaz, Doğukan Ulu, Ertuğrul Gazi MetinLibero: Burak Mert, Volkan Döne, Onurcan Çakır

  • 27.06.2019 17:25 Galatasaray Erkek Voleybol Takımı'nda 7 imza Galatasaray Erkek Voleybol Takımı'nda 7 imza

    Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı yeni transferleri Burutay Subaşı, Vahit Emre Savaş ve Burak Mert ile sözleşmesi uzatılan Yasin Aydın, Doğukan Ulu, Melih Sıratça ve Ertuğrul Gazi Metin için imza töreni düzenledi.

  • 27.06.2019 17:14 Galatasaray Erkek Voleybol Takımı'nda 7 imza

    Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı yeni transferleri Burutay Subaşı, Vahit Emre Savaş ve Burak Mert ile sözleşmesi uzatılan Yasin Aydın, Doğukan Ulu, Melih Sıratça ve Ertuğrul Gazi Metin için imza töreni düzenledi.

  • 27.06.2019 16:25 Galatasaray Erkek Voleybol Takımı'nda 7 imza (1)

    Sarı-kırmızılı kulüp, yeni transferler smaçör Burutay Subaşı, orta oyuncu Vahit Emre Savaş, libero Burak Mert, sözleşmesi uzatılan smaçörler Yasin Aydın, Melih Sıratça, orta oyuncular Doğukan Ulu ve Ertuğrul Gazi Metin için Türk Telekom Stadyumu'nda imza töreni düzenledi

  • 27.06.2019 15:53 Galatasaray'da voleybolcular için toplu imza töreni

    Sarı-kırmızılı kulüp, yeni transferler smaçör Burutay Subaşı, orta oyuncu Vahit Emre Savaş, libero Burak Mert, sözleşmesi uzatılan smaçörler Yasin Aydın, Melih Sıratça, orta oyuncular Doğukan Ulu ve Ertuğrul Gazi Metin için imza töreni düzenledi

  • 27.06.2019 15:40 SPOR Galatasaray Erkek Voleybol Takımı'nda 7 imza SPOR Galatasaray Erkek Voleybol Takımı'nda 7 imza

    Sarı-kırmızılı kulüp, yeni transferler smaçör Burutay Subaşı, orta oyuncu Vahit Emre Savaş, libero Burak Mert, sözleşmesi uzatılan smaçörler Yasin Aydın, Melih Sıratça, orta oyuncular Doğukan Ulu ve Ertuğrul Gazi Metin için Türk Telekom Stadyumu'nda imza töreni düzenledi

  • 27.06.2019 15:19 Galatasaray Erkek Voleybol Takımı'nda 7 imza

    Sarı-kırmızılı kulüp, yeni transferler smaçör Burutay Subaşı, orta oyuncu Vahit Emre Savaş, libero Burak Mert, sözleşmesi uzatılan smaçörler Yasin Aydın, Melih Sıratça, orta oyuncular Doğukan Ulu ve Ertuğrul Gazi Metin için Türk Telekom Stadyumu'nda imza töreni düzenledi

  • 27.06.2019 14:50 Galatasaray'da voleybolcular için toplu imza töreni

    Sarı-kırmızılı kulüp, yeni transferler smaçör Burutay Subaşı, orta oyuncu Vahit Emre Savaş, libero Burak Mert, sözleşmesi uzatılan smaçörler Yasin Aydın, Melih Sıratça, orta oyuncular Doğukan Ulu ve Ertuğrul Gazi Metin için imza töreni düzenledi

  • 27.06.2019 09:10 27 Haziran Perşembe DHA Spor Gündemi

    GALATASARAY13.00 Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, yeni transferler Burutay Subaşı, Vahit Emre Savaş ve Burak Mert ile sözleşmesi uzatılan Yasin Aydın, Doğukan Ulu, Melih Sıratça ve Ertuğrul Gazi Metin için imza töreni gerçekleştirilecekKADINLAR DÜNYA KUPASI Çeyrek Final - 22.

  • 18.04.2019 22:09 Estonya'nın "E-Vatandaş" Uygulaması Ankara'da Tanıtıldı

    Etkinliğe, Estonya'nın Ankara Büyükelçisi Marin Mottus, Estonya e-Vatandaş Halkla İlişkiler Başkanı Arnaud Castaignet ve Estonya'nın e-Vatandaşı Emre Savaş katıldı

  • 13.04.2019 17:46 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Erhan AlparslanMaliye Piyango: Osman Çağatay Durmaz, Aslan Ekşi, Bruno, Görkem Sertel, Ali Deniz Yılmaz, Halil İbrahim Yücel, (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Sercan Yüksel Bıdak, Seganov)Ziraat Bankası: Selim Demir, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Kazemi,...

  • 10.04.2019 20:52 Ziraat Bankası - Maliye Piyango: 0-3

    SALON: TVF BaşkentHAKEMLER: Koray Yılmazgil, Erhan AlparslanZİRAAT BANKASI: Selim Demir, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Yunus Emre Tayaz (Volkan Döne, Umut Şahin, Ahmet Samet Baltacı, Cafer Kırkıt)MALİYE PİYANGO: Osman Çağatay Durmaz, Seganov, Bruno, Görkem Sertel,...

  • 10.04.2019 19:59 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Koray Yılmazgil, Erhan AlparslanZiraat Bankası: Selim Demir, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Yunus Emre Tayaz (Volkan Döne, Umut Şahin, Ahmet Samet Baltacı, Cafer Kırkıt)Maliye Piyango: Osman Çağatay Durmaz, Seganov, Bruno, Görkem Sertel,...

  • 02.04.2019 22:34 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Koray YılmazgilHalkbank: Burutay Subaşı, Kemal Kayhan, Luburic, Sket, Hakkı Çapkınoğlu, Arslan Ekşi (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Baranowicz, Efe Bayram, Quesque)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Selim Demir, Kazemi, Enes Atlı, Umut Şahin)Setler: 24-26, 25-20, 18-25, 25-19, 17-15Süre: 152 dakika (33, 32, 29, 33, 25)Halkbank, Voleybol Efeler Ligi play-off turunda yarı finale yükseldi

  • 30.03.2019 19:11 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Salim BekdaşZiraat Bankası: Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin, Jovovic (Volkan Döne, Enes Atlı, Umut Şahin, Selim Demir, Ümit Demir, Yunus Emre Tayaz, Kazemi)Halkbank: Burutay Subaşı, Furkan Aydın, Luburic, Sket,...

  • 16.03.2019 00:29 Halkbank - Ziraat Bankası: 3-1 Halkbank - Ziraat Bankası: 3-1

    SALON: Malatya MerkezHAKEMLER: İsmail Yıldırım, Yavuz KandemirHALKBANK: Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowicz, Sket, Kemal Kayhan (Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Quesque, Rıfat Kantarcıoğlu, Arslan Ekşi)ZİRAAT BANKASI: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş, Selim Demir (Volkan Döne, Kazemi, Ümit Demir, Oğuzhan Doğruluk, Jovovic, Umut Şahin, Fırat Filiz)SETLER: 20-25, 25-21, 25-22, 25-19)SÜRE: 123 dakika (27, 37, 31, 28) - Malatya

  • 15.03.2019 21:16 Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: Malatya MerkezHakemler: İsmail Yıldırım, Yavuz KandemirHalkbank: Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowicz, Sket, Kemal Kayhan (Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Quesque, Rıfat Kantarcıoğlu, Arslan Ekşi)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş,...

  • 09.03.2019 17:57 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVFHakemler: Erhan Alparslan, Hatice Özmen YıldızZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Yunus Emre Tayaz, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş (Ümit Demir, Volkan Döne, Selim Demir, Koray Şahin, Fırat Ezel Filiz, Oğuzhan Doğruluk, Kazemi, Umut Şahin)Jeopark Kula Belediyespor: Rahmi Çağlar...

  • 02.03.2019 20:29 İnegöl Belediyespor - Ziraat Bankası: 3-1 İnegöl Belediyespor - Ziraat Bankası: 3-1

    SALON: İnegölHAKEMLER: Yavuz Akdemir, Tüncay SevimİNEGÖL BELEDİYESPOR: Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç, Marshall, Cansın Hacıbekiroğlu, Cepeda, Cacic, (Berkay Bayraktar, Cansın Çınar, Efe Er)ZİRAAT BANKASI: Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin, Jovovic, Ghaemi (Volkan Dona, Ümit...

  • 02.03.2019 19:42 Voleybol: Efeler Ligi Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: İnegölHakemler: Yavuz Akdemir, Tuncay Sevim İnegöl Belediyespor: Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç, Marshall, Cansın Hacıbekiroğlu, Cepeda, Cacic (Berkay Bayraktar, Cansın Çınar, Efe Er) Ziraat Bankası: Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin, Jovovic, Ghaemi (Volkan Done,...

  • 23.02.2019 19:03 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Bilal ÇağlarZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin (Volkan Döne, Selim Demir, Umut Şahin, Yunus Emre Tayaz, Cafer Kirkit, Enes Atlı)Galatasaray: Doğukan Ulu, Venno, Gergye, Duff, Selçuk Keskin, Yasin...

  • 19.02.2019 20:57 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Burhan Felek VoleybolHakemler: İlhami Şenyurt, Seçkin YenerFenerbahçe: Oğuzhan Karasu, Ulaş Kıyak, Klinkenberg, Emre Batur, Ter Maat, Oliva (Caner Dengin, İzzet Ünver, Ahmet Karataş)Ziraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne,...

  • 16.02.2019 17:05 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Ozan Sarıkaya, Erkan SarıZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin (Volkan Döne, Enes Atlı, Selim Demir, Umut Şahin, Yunus Emre Tayaz)İkbal Afyon Belediye Yüntaş: Stankovic, Muhammed Ertuğrul, Andric, Mehmet Hacıoğlu,...

  • 02.02.2019 18:09 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Ali YücelHakemler: Hakkı Demiralay, Yasin Okumuş Tokat Belediye Plevne: Vefa Yılmaz, Turgay Doğan, Murathan Kısal, Daudi, Bahov, Halil İbrahim Akşeker (Semih Çelik, Firkal, Bedirhan Bülbül, Yiğit Onaylı)Ziraat Bankası: Enes Atlı, Jovovic,Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne, Selim Demir, Yunus Emre Tayaz, Cafer Kırkıt)Setler: 25-19, 26-24, 28-26Süre: 90 dakika (23, 34, 33)Voleybolda Efeler Ligi'nin 16

  • 26.01.2019 18:32 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Bilal ÇağlarZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne, Enes Atlı, Selim Demir, Yunus Emre Tayaz, Cafer Kırkıt)Arkas Spor: Taht, Mustafa Koç, Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Matic, Radke (Burak...

  • 20.01.2019 16:24 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Erdal Akıncı, Seçkin Yenerİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin, Erdem Sonat, Caner Pekşen, Berkan Eryüz)Ziraat Bankası: Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel...

  • 12.01.2019 18:22 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: İsmail Yıldırım, Bilal ÇağlarZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne, Enes Atlı, Selim Demir, Ümit Demir)Maliye Piyango: Seganov, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Wendt, Halil İbrahim Yücel, Osman Çağatay...

  • 08.01.2019 20:59 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Ozan Çağı Sarıkaya, Koray YılmazgilHalkbank: Luburic, Sket, Furkan Aydın, Baranowicz, Burutay Subaşı, Faik Samed Güneş (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Quesque, Abdullah Çam, Kemal Kayhan, Vefa Yılmaz)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Ümit Demir, Selim Demir, Enes Atlı, Kazemi)Setler: 21-25, 25-17, 25-17, 19-25, 14-16Süre: 140 dakika (32, 29, 29, 28, 22)Voleybol Efeler Ligi'nin 12