SON DAKİKA FANATİKLİK HABERLERİ

Son Dakika Fanatiklik Haberleri

 • 20 Kasım 2018 10:59 Mürekkep Tanklı, Düşük Maliyetli Yazıcı Mürekkep Tanklı, Düşük Maliyetli Yazıcı "Canon Pıxma G3411 İncelemesi" Canon'u Canon'cular diye ayıran bir DSLR kolu var, bir de fanatiklik seviyesinde değil tabii ama yazıcı kolu var. Yazıcı dünyasında Çinliler mürekkep tankı trendini getirdiler, bu trendi ister istemez Canon gibi büyük markalar da benimsedi.
 • 07 Kasım 2018 05:35 Hep Beraber Disiplin'e! Hep Beraber Disiplin'e! Galatasaray-Fenerbahçe derbisindeki olaylar, özellikle Cim-Bom’a ağır fatura getirecek. Sarı-kırmızılılarda başkanından görevlisine kadar 12 isim PFDK’ya sevk edildi. Sarı-lacivertlilerde de Jailson ve Soldado Disiplin’in yolunu tuttu.
 • 06 Kasım 2018 21:34 Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: Milleti Aptal, Alemi Sersem Zannetmesinler Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: Milleti Aptal, Alemi Sersem Zannetmesinler Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, TRT Spor'a çok çarpıcı açıklamalarda bulunurken PFDK sevklerine sert tepki gösterdi. Cengiz, "Milleti aptal, alemi sersem zannetmesinler." dedi.
 • 03 Ekim 2018 18:35 TRT World Forum - Hamid Karzai - İstanbul TRT World Forum - Hamid Karzai - İstanbul Eski Afganistan Cumhurbaşkanı Hamid Karzai, "Türkiye ekonomisinin, TL'nin zayıflaması için yapılan saldırılara bakın.
 • 12 Nisan 2018 13:44 21. Avrasya Ekonomi Zirvesi Fener Rum Patriği Bartholomeos, teknoloji, politika, ekonomi ve din arasında ikileme değil, tam tersine işbirliğine ihtiyaç olduğunu belirterek, "Onların birbirinden özerk olarak işlevlerini yerine getirebilmelerini sağlamak, aralarındaki işbirliğini gerçekleştirmek bizim esas kriterimiz." dedi.
 • 01 Mart 2018 15:12 Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Gösterisine Katılınca Hedef Gösterildi Almanya'da Bremen Eyalet Milletvekili Turhal Özdal, Afrin bölgesindeki terör örgütleriyle mücadeleye yönelik Zeytin Dalı Harekatı'na destek gösterisine katılınca yerel medya ve bazı partiler tarafından "savaş çığırtkanlığı yapmakla" suçlandı.
 • 26 Eylül 2017 12:21 Böyle Fanatiklik Görülmedi Böyle Fanatiklik Görülmedi - Böyle fanatiklik görülmedi Trabzonspor taraftarı yaptırdığı özel boya ile evini bordo-maviye boyadıDÜZCE - Trabzonspor taraftarı alınan kötü sonuçlara rağmen takımını yalnız bırakmıyor.
 • 26 Eylül 2017 12:08 Böyle Fanatiklik Görülmedi Böyle Fanatiklik Görülmedi Trabzonspor taraftarı alınan kötü sonuçlara rağmen takımını yalnız bırakmıyor.
 • 05 Nisan 2017 17:05 20. Avrasya Ekonomi Zirvesi Fas Krallık Divanı Yetkilisi Yusuf el-İmrani, "Avrupa kriz içinde, kendi projesinde krizlerle karşı karşıya. Bu durum bugünkü değerleri ve AB'nin kuruluş temel ilkelerini sarsmaktadır.
 • 05 Mart 2017 23:21 Fenerbahçe-Osmanlıspor Maçının Ardından 2 Fenerbahçe-Osmanlıspor Maçının Ardından 2 AHMET GÖKÇEK, "HAKEMİMİZ GÖRMEMESİ BANA TUHAF GELDİ"Osmanlıspor Kulübü Kurucu Başkanı Ahmet Gökçek, 1-0 kaybedilen Fenerbahçe maçının ardından açıklamalarda bulundu.
 • 05 Mart 2017 22:46 Ahmet Gökçek: Hakemlerin Eğitimi Geliştirilmeli Ahmet Gökçek: Hakemlerin Eğitimi Geliştirilmeli Osmanlıspor Kurucu Başkanı Ahmet Gökçek, karşılaşma sonrası hakemlerin sezon boyunca çok hata yaptığını söyleyerek, "Hakemlerin eğitimlerini geliştirmeliyiz" dedi.
 • 05 Mart 2017 22:35 Ahmet Gökçek: Ahmet Gökçek: "Hakemlerin Eğitimi Geliştirilmeli" - Ahmet Gökçek: "Hakemlerin eğitimi geliştirilmeli"İSTANBUL - Osmanlıspor Kurucu Başkanı Ahmet Gökçek, karşılaşma sonrası hakemlerin sezon boyunca çok hata yaptığını söyleyerek, "Hakemlerin eğitimlerini geliştirmeliyiz" dedi.
 • 03 Mart 2017 16:03 İslam Alimleri Şanlıurfa'da Toplandı Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başlayan zirvede bugün gerçekleştirilecek, iki ayrı oturumda Kökten Dincilik ve Müslüman Dünyasının karşılaştığı zorluklar hakkında genel konuşma ile Mücadele Alimleri Kuralı, Fanatiklik, Radikalizm ve Terör konuları ele alınacak
 • 03 Mart 2017 15:57 Şanlıurfa Islam Alimleri Şanlıurfa'da Toplandı Şanlıurfa Islam Alimleri Şanlıurfa'da Toplandı Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başlayan zirvede bugün gerçekleştirilecek, iki ayrı oturumda Kökten Dincilik ve Müslüman Dünyasının karşılaştığı zorluklar hakkında genel konuşma ile Mücadele Alimleri Kuralı, Fanatiklik, Radikalizm ve Terör konuları ele alınacak
 • 03 Mart 2017 14:55 Dha Yurt Bülteni-12 Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başlayan zirvede bugün gerçekleştirilecek, iki ayrı oturumda Kökten Dincilik ve Müslüman Dünyasının karşılaştığı zorluklar hakkında genel konuşma ile Mücadele Alimleri Kuralı, Fanatiklik, Radikalizm ve Terör konuları ele alınacak
 • 03 Mart 2017 14:29 Dha Yurt Bülteni-12 Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başlayan zirvede bugün gerçekleştirilecek, iki ayrı oturumda Kökten Dincilik ve Müslüman Dünyasının karşılaştığı zorluklar hakkında genel konuşma ile Mücadele Alimleri Kuralı, Fanatiklik, Radikalizm ve Terör konuları ele alınacak
 • 03 Mart 2017 14:09 İslam Alimleri Şanlıurfa'da Toplandı İslam Alimleri Şanlıurfa'da Toplandı Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başlayan zirvede bugün gerçekleştirilecek, iki ayrı oturumda Kökten Dincilik ve Müslüman Dünyasının karşılaştığı zorluklar hakkında genel konuşma ile Mücadele Alimleri Kuralı, Fanatiklik, Radikalizm ve Terör konuları ele alınacak
 • 11 Ağustos 2016 12:47 Şekip Mosturoğlu: Şekip Mosturoğlu: "Takım Otobüsünü Kurşunlayanlar Fetö ile Bağlantılı" Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, sarı-lacivertli takımın otobüsünün kurşunlanmasının FETÖ terör örgütü ile bağlantılı olduğunu söyledi.
 • 22 Temmuz 2016 19:07 Onların Güreş Sevgisi Bir Başka Onların Güreş Sevgisi Bir Başka GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çadırlardan görüntü Ali Çaka ile röportaj 655. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ni izlemek için gelen pek çok güreş tutkunu 3 günlük kalacak yerleri sorununu parklara ve cami avlularına kurdukları çadırlarla çözdü.
 • 13 Temmuz 2016 13:36 Gökhan Gönül: Şu Anda Beşiktaş Forması Giyiyorum ve Beşiktaşlıyım Gökhan Gönül: Şu Anda Beşiktaş Forması Giyiyorum ve Beşiktaşlıyım Beşiktaş ile 4 yıllık sözleşme imzalayan Gökhan Gönül ile Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena'da gerçekleştirilen imza töreninin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 • 11 Temmuz 2016 17:27 Suriyeli Sığınmacılara Vatandaşlık Verilmesi Özgür-Der Genel Başkanı Rıdvan Kaya, Suriyeli sığınmacılara vatandaşlık verilmesiyle ilgili, "Hiç kuşkusuz vatandaşlık statüsü Suriyeli muhacirlerin hayatlarını bir nebze kolaylaştıracak, yoksulluklarını ve yoksunluklarını aşmalarına yardımcı olacaktır.
 • 11 Temmuz 2016 15:53 Dağda, Bayırda, Sokakta Pokemon Arıyorlar Dağda, Bayırda, Sokakta Pokemon Arıyorlar Geçen hafta piyasaya sürülen cep telefonu oyunu ‘Pokemon Go’, henüz Türkiye’de resmi olarak yayınlanmamasına rağmen yoğun ilgi görüyor.
 • 11 Temmuz 2016 12:03 100 Yıllık Rekabet Yeşil Sahadan Sanal Dünyaya Taşınıyor 100 Yıllık Rekabet Yeşil Sahadan Sanal Dünyaya Taşınıyor Dünyada 226 milyon kişi tarafından takip edilip 325 milyon Dolarlık pazara ulaşarak e-spora giriş yapan Beşiktaş’ın ardından Fenerbahçe’nin de aynı arenada bir takımla işbirliğine gideceği iddiası, 100 yıllık rekabetin sanal dünyada da yaşanacağı beklentisini oluşturdu.
 • 10 Mart 2016 14:53 Futbol Akademi Kampı ve Yetenek Avı Projesi'nde 3. Etap Başlıyor Futbol Akademi Kampı ve Yetenek Avı Projesi'nde 3. Etap Başlıyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Başakşehir Futbol Kulübü ve Spor A.Ş. işbirliğinde başlatılan Futbol Akademi Kampı ve Yetenek Avı Projesi’nin üçüncü etabı için koordinasyon toplantısı yapıldı.
 • 28 Aralık 2015 13:04 Böyle Fanatiklik Görülmedi Böyle Fanatiklik Görülmedi Kocaeli’nin Darıca ilçesinde yaşayan Samet Kahraman, girdiği bir ameliyattan çıktıktan sonra narkozun etkisiyle Fenerbahçe marşı söyledi.
 • 23 Aralık 2015 11:44 CHP'li Öztürk Yılmaz: Işid'le Hiçbir Ülke Yeterince Mücadele Etmiyor Musul eski Türkiye Başkonsolosu Öztürk Yılmaz, IŞİD’in küresel bir tehdit olduğunu ve hiçbir ülkenin bu örgütle yeterince mücadele etmediğini söyledi.
 • 11 Aralık 2015 20:50 6. Boğaziçi Zirvesi ABD'li aktivist Daniel Puls, "Türkiye'de gördüğüm mülteci kampları dünyadaki en iyi kamplar.
 • 25 Ekim 2015 12:10 Tribün Şiddeti Mağduru Berkay, Derbi İçin İstanbul'a Gitti Tribün Şiddeti Mağduru Berkay, Derbi İçin İstanbul'a Gitti Kayseri'deki Kadir Has Stadı'nda oynanan Fenerbahçe maçında tribün şiddeti mağduru olan 5 yaşındaki Berkay Çoban ve ailesi, Galatasaray derbisini izlemek üzere İstanbul'a gitti.
 • 25 Ekim 2015 11:46 Tribün Şiddeti' Mağduru Berkay, Derbi İçin İstanbul'a Gitti Tribün Şiddeti' Mağduru Berkay, Derbi İçin İstanbul'a Gitti Kayseri'deki Kadir Has Stadı'nda geçen pazar günü oynana Kayserispor- Fenerbahçe maçında tribün şiddeti mağduru olan 5 yaşındaki Berkay Çoban ve ailesi, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın davetlisi olarak, Kadıköy'de oynanacak Galatasaray derbisini Şükrü Saracoğlu Stadı'nda izlemek üzere İstanbul'a gitti.
 • 19 Ekim 2015 12:00 Ayhan Gider, MHP'nin Politikalarını Eleştirdi Ayhan Gider, MHP'nin Politikalarını Eleştirdi AK Parti Çanakkale Milletvekili adayı Ayhan Gider 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala MHP lideri Bahçeli’nin 7 Haziran’dan bu yana sürdürdüğü politikaları sert sözlerle eleştirdi.
 • 17 Ekim 2015 18:14 Sporda Şiddet ve Nedenleri Panelde Tartışıldı İstanbul Barosu Spor ve Spor Hukuku Komisyonu tarafından, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun katılımıyla Atatürk Olimpiyat Evi’nde 'Sporda Şiddete Hukuki ve Sosyal Bakış' paneli düzenlendi.
 • 01 Eylül 2015 11:54 AK Parti Milletvekili Kemal Tekden Açıklaması AK Parti Milletvekili Kemal Tekden Açıklaması AK Parti Kayseri Milletvekili Kemal Tekden, koalisyon görüşmelerinin olumsuz sonuçlanması ve yeniden seçim kararının alınması hakkında değerlendirmelerde bulunarak, “Türkeş ve Yazıcıoğlu yaşasaydı AK Parti’ye destek verirdi” dedi.
 • 17 Haziran 2015 17:57 Ertuğ: Irkçı Partilerin AP İçinden AB'yi Çökertmesine İzin Veremeyiz Ertuğ: Irkçı Partilerin AP İçinden AB'yi Çökertmesine İzin Veremeyiz Avrupa Parlamentosu (AP) Milletvekili İsmail Ertuğ, Avrupa’daki ırkçı partilerin bir araya gelerek AP’de fraksiyon kurmalarına dikkat çekti, demokratik güçleri buna karşı birlikte mücadeleye çağırdı.
 • 05 Haziran 2015 16:59 Mastercard Avrupalıların Fanatizm Nabzını Ölçtü 6 Haziran akşamı Berlin'de Juventus ve Barcelona arasında oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi Finali öncesinde, turnuvanın resmi sponsoru MasterCard, taraftarların futbol tutkularını ölçtü.
 • 30 Mayıs 2015 12:55 Seçim Heyecanı Psikolojiyi Etkiliyor Seçim Heyecanı Psikolojiyi Etkiliyor Psikiyatrist/Psikoterapist Yrd. Doç. Dr. Rıdvan Üney, seçim heyecanının psikolojiyi etkilediğini belirtti.
 • 12 Mayıs 2015 08:18 Fernando Muslera: Çok Şükür Hayallerimi Gerçekleştiriyorum Galatasaray kalecisi Fernando Muslera, Milliyet Gazetesi'ne önemli açıklamalarda bulundu.
 • 02 Nisan 2015 15:37 Rize Bilal Erdoğan, Dedesinin Adını Taşıyan Lisede Kitap Okuma Etkinliğine Katıldı Rize Bilal Erdoğan, Dedesinin Adını Taşıyan Lisede Kitap Okuma Etkinliğine Katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Rize'nin Güneysu İlçesi'nde dedesi Kaptan Ahmet Erdoğan'ın adını taşıyan İmam Hatip Lisesi'nde, Rize'de Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) Projesi kapsamında düzenlenen kitap okuma saati ve söyleşi programına katıldı.
 • 02 Nisan 2015 14:00 Bilal Erdoğan: Rizespor, Fener'e Gol Atınca Yerimden Fırladım Bilal Erdoğan: Rizespor, Fener'e Gol Atınca Yerimden Fırladım Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, 10 yıl önce oynanan Fenerbahçe-Rizespor maçıyla ilgili "Rizespor gol atınca yerimden sevinçten kalkmıştım." şeklinde bir itirafta bulundu.
 • 21 Mart 2015 15:14 Müezzinoğlu: Griple İlgili Olağanüstü Bir Paniğe Gerek Yok (2) Müezzinoğlu: Griple İlgili Olağanüstü Bir Paniğe Gerek Yok (2) "bursa'dan ADAY OLMAKTAN MEMNUN OLURUM" Bursa gezisi sürdüren Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ak Parti İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenledi.
 • 26 Kasım 2014 15:13 Yonca Cevher: Özcan Deniz'in Tuttuğu Kapı Kolunu Yaladılar Yonca Cevher: Özcan Deniz'in Tuttuğu Kapı Kolunu Yaladılar Ünlü oyuncu Cevher, bir döneme damga vuran Asmalı Konak'ın çekimlerinde yaşadıklarını, "Özcan Deniz'in tuttuğu kapı kolunu yalıyorlardı." diyerek dile getirdi.
 • 01 Kasım 2014 13:54 Beşiktaş Şampiyonluk İstiyor Beşiktaş Şampiyonluk İstiyor Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, bu sezon futbolda şampiyonluk yaşamak istediklerini söyledi.
 • 01 Kasım 2014 13:34 Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ürkmezgil Açıklaması "Son yıllarda çok çekmiş, yorgun bir Beşiktaşlı taraftar olarak hayalim, bu sezon şampiyon olmak ve stadımızın tamamlanıp o statta maç izlemek"
 • 14 Ekim 2014 11:33 Bakan Güllüce'nin Akm Yorumu: Fanatiklik Hiçbir Alanda Doğru Değil Çevre ve Şehircilik bakanı İdris Güllüce, İstanbul’daki Atatürk Kültür Merkezi (AKM) hakkında “Fanatiklik hiçbir alanda doğru bir şey değil. Bu böyle olmasın böyle kalsın tartışması var. Yapılmasını isteyenler, 'İstanbul’da ve dünyada en iddialı salonlardan olsun' diyenler var, tartışma bu iki arada geçiyor.
 • 24 Eylül 2014 20:34 Obama, BM Genel Kurulunda Konuştu Obama, BM Genel Kurulunda Konuştu ABD Başkanı Barack Obama, Birleşmiş Milletler Genel Kurulunda konuşma yaptı.
 • 15 Eylül 2014 17:15 Fanatiklikleri okullarına da yansıdı - Trabzonspor fanatikliğiyle tanınan Diyarbakır'ın Çınar ilçesine bağlı 120 haneli Bağacık köyünün ilköğretim okulu, Trabzonspor Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun desteğiyle bordo maviye boyandı.
 • 15 Eylül 2014 14:56 Fanatiklikleri Okullarına da Yansıdı Trabzonspor fanatikliğiyle tanınan Diyarbakır'ın Çınar ilçesine bağlı 120 haneli Bağacık köyünün ilköğretim okulu, Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu'nun desteğiyle Trabzonlu öğrenciler tarafından bordo maviye boyandı Okullarının köye gelen Trabzonlu öğrenciler tarafından tuttukları takımın rengine.
 • 18 Haziran 2014 13:40 Dünya Kupasını Seyrederken Heyecandan Hop Oturup Hop Kalkan Fanatik Köpek Dünya Kupasını Seyrederken Heyecandan Hop Oturup Hop Kalkan Fanatik Köpek Abd'nin Florida eyaletinde George adlı bir köpek Brezilya'da oynanmakta olan maçları neredeyse sektirmeden izliyor.
 • 18 Haziran 2014 13:17 Dünya Kupasını Seyrederken Heyecandan Hop Oturup Hop Kalkan Fanatik Köpek Dünya Kupasını Seyrederken Heyecandan Hop Oturup Hop Kalkan Fanatik Köpek Abd'nin Florida eyaletinde George adlı bir köpek Brezilya'da oynanmakta olan maçları neredeyse sektirmeden izliyor.
 • 04 Nisan 2014 21:32 Yok Böyle Bir Fanatiklik! Yok Böyle Bir Fanatiklik! Show Tv'de yayınlanan Büyük Risk adlı programda, Fenerbahçeli bir yarışmacının Fatih Terim ile ilgili bir soruya verdiği cevap herkesi şaşırttı.
 • 17 Mart 2014 22:02 Belediye Başkanı Altuğ'dan Üniversite Öğrencilerine Konferans Belediye Başkanı Altuğ'dan Üniversite Öğrencilerine Konferans Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Hakverdi Altuğ Berat Cömertoğlu Meslek Yüksekokulu’nda "Türkiye’nin geleceğinde yerel yönetimler" konulu konferans verdi.