Son dakika Faruk Ateş haberleri, Faruk Ateş son dakika, son dakika Faruk Ateş

Son Dakika Faruk Ateş Haberleri

Son dakika Faruk Ateş haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son faruk ateş haberleri anında burada.

  • 06.12.2019 15:52 Isparta güleda cinayetinde valilik soruşturması tamamlandı Isparta güleda cinayetinde valilik soruşturması tamamlandı

    Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş tarafından yürütülen idari soruşturma tamamlandı

  • 06.12.2019 13:56 Üniversiteli Güleda cinayetinde valilik soruşturması tamamlandı (Zafer Pehlivan'ın olay... Üniversiteli Güleda cinayetinde valilik soruşturması tamamlandı (Zafer Pehlivan'ın olay...

    Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş tarafından yürütülen idari soruşturma tamamlandı

  • 06.12.2019 12:59 DHA YURT BÜLTENİ-11 DHA YURT BÜLTENİ-11

    Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş tarafından yürütülen idari soruşturma tamamlandı

  • 06.12.2019 12:46 Antalya güleda cinayetinde valilik soruşturması tamamlandı Antalya güleda cinayetinde valilik soruşturması tamamlandı

    Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş tarafından yürütülen idari soruşturma tamamlandı

  • 06.12.2019 11:43 DHA YURT BÜLTENİ-8 DHA YURT BÜLTENİ-8

    Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş tarafından yürütülen idari soruşturma tamamlandı

  • 06.12.2019 11:12 Üniversiteli Güleda cinayetinde valilik soruşturması tamamlandı Üniversiteli Güleda cinayetinde valilik soruşturması tamamlandı

    Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş tarafından yürütülen idari soruşturma tamamlandı

  • 06.12.2019 10:12 Isparta'da Güleda cinayetindeki ihmal iddialarını bakanlık müfettişleri araştıracak Isparta'da Güleda cinayetindeki ihmal iddialarını bakanlık müfettişleri araştıracak

    AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi öğrencisi 19 yaşındaki Güleda Cankel'in, eski erkek arkadaşı tarafından öldürülmesi sonrası bazı kamu görevlilerinin ihmalinin bulunduğu iddialarının gündeme gelmesi üzerine valilik tarafından başlatılan soruşturmada görevlendirilen Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş, çalışmasını tamamlandı

  • 26.11.2019 15:29 Şehit Ramazan Yiğit'in ismi okulda yaşatılacak Şehit Ramazan Yiğit'in ismi okulda yaşatılacak

    Düzenlenen törene şehidin anne babası Ali ve Faden Yiğit ile Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Tamer Atay, Kara Havacılık Okul Komutanı Albay Alper Naldöken, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, şehidin akrabaları, öğretmen ve öğrenciler katıldı

  • 26.10.2019 13:06 Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Dünya Karate Şampiyonası Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Dünya Karate Şampiyonası

    Organizasyonda yarın tatamiye çıkacak Türk karateciler şunlar: Kumite 60 kilo: Ömer Faruk AteşKumite 67 kilo: Ömer Abdurrahim ÖzerKumite 75 kilo: Ali EşsizKumite 84 kilo: Samed GökKumite +84 kilo: Bekir KavakŞampiyona yarın sona erecek

  • 22.10.2019 17:31 Santiago'da karate heyecanı başlıyor Santiago'da karate heyecanı başlıyor

    Şampiyonada Türkiye'yi temsil edecek sporcular şunlar: ÜMİTLERDamla Su Türemen - Ferdi KataMüşerref Özdemir - Kumite 47kgIlgın Işık Yılmaz - Kumite 54kgSudenur Aksoy - Kumite +54kgFurkan Kaynar - Ferdi KataAbdülsamet Köse - Kumite 52kgEnes Fatih Kurt - Kumite 57kgÖmer Faruk Yürür - Kumite 63kgİsmail Çiçek - Kumite 70kgKadir Furkan Genç - Kumite +70kgGENÇLERAyşe Yılmaz - Ferdi KataNursu Çevik - Kumite 48kgBeyza Atalay - Kumite 53kgGülbahar Gözütok - Kumite 59kgFatoş Hansu - Kumite +59kgEnes Özdemir - Ferdi KataMehmet Yusuf Boy - Kumite 55kgEkrem Altuner Yılmaz - Kumite 61kgEmir Buğra Gencan - Kumite 68kgHasan Arslan - Kumite 76kgUğur Burak Özgündüz - Kumite +76kg21 YAŞ ALTIKeyda Nur Çolak - Ferdi KataRabia Elik - Kumite 50kgGülsen Demirtürk - Kumite 55kgİrem Durmaz - Kumite 61kgFatma Rana Yıldırım - Kumite 68kgRabia Şentürk - Kumite +68kgKutluhan Duran - Ferdi KataÖmer Faruk Ateş - Kumite 60kgÖmer Abdurrahim Özer - Kumite 67kgAli Eşsiz - Kumite 75kgSamed Gök - Kumite 84kgBekir Kavak - Kumite +84kgGenç Bayanlar Takım Kata: Damla Su Türemen, Şule Azra Akbulut, Zehra KayaGenç Erkekler Takım Kata: Burak Arslan, Emin Aksoy, Sabri Doğan Başer(İHA)

  • 07.08.2019 17:45 DHA YURT BÜLTENİ - 19

    Valilik girişinde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili ve AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ve Isparta Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş ve milletvekilleriyle belediye başkanları ve kurum müdürleri tarafından karşılanan Bakan Kurum, Valilik Şeref Defteri'ni imzaladıktan sonra il değerlendirme toplantısına katıldı

  • 07.08.2019 17:43 BAKAN KURUM KAZ DAĞLARI'NDA 195 BİN AĞAÇ KESİLMEDİ BAKAN KURUM KAZ DAĞLARI'NDA 195 BİN AĞAÇ KESİLMEDİ

    Valilik girişinde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili ve AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ve Isparta Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş ve milletvekilleriyle belediye başkanları ve kurum müdürleri tarafından karşılanan Bakan Kurum, Valilik Şeref Defteri'ni imzaladıktan sonra il değerlendirme toplantısına katıldı

  • 07.08.2019 17:40 BAKAN KURUM: KAZ DAĞLARI'NDA 195 BİN AĞAÇ KESİLMEDİ

    Valilik girişinde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili ve AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ve Isparta Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş ve milletvekilleriyle belediye başkanları ve kurum müdürleri tarafından karşılanan Bakan Kurum, Valilik Şeref Defteri'ni imzaladıktan sonra il değerlendirme toplantısına katıldı

  • 07.08.2019 16:58 BAKAN KURUM: KAZ DAĞLARI'NDA 195 BİN AĞAÇ KESİLMEDİ

    Valilik girişinde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili ve AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ve Isparta Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş ve milletvekilleriyle belediye başkanları ve kurum müdürleri tarafından karşılanan Bakan Kurum, Valilik Şeref Defteri'ni imzaladıktan sonra il değerlendirme toplantısına katıldı

  • 07.08.2019 16:29 Bakan Kurum: Kaz Dağları'nda 13 bin ağaç kesildi Bakan Kurum: Kaz Dağları'nda 13 bin ağaç kesildi

    Valilik girişinde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili ve AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ve Isparta Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş ve milletvekilleriyle belediye başkanları ve kurum müdürleri tarafından karşılanan Bakan Kurum, Valilik Şeref Defteri'ni imzaladıktan sonra il değerlendirme toplantısına katıldı

  • 03.07.2019 15:46 Hendekli karateciler madalyalarla döndü Hendekli karateciler madalyalarla döndü

    Hendek'ten 23 sporcunun mücadele ettiği şampiyonada U21 yaş altı 60 kilogram erkeklerde Ömer Faruk Ateş şampiyon olurken, U21 bayanlar 50 kilogramda İremnur Çelik, Genç Erkekler 55 kg'da Batuhan Şahin, Ümit Erkekler 63 kilogram'da Yusuf Zeren üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldular

  • 30.06.2019 21:07 Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası

    Şampiyonada dereceye giren sporcular şunlar: Kategori Birinci İkinciÜçüncü Ümit Kadın KataDamla Su Türemen (Denizli) Didem Bakır (Ankara) Esra Çelik (Afyonkarahisar)Ümit Erkek Kata Furkan Kaynar (Ankara) Hasan Celal Yıldırım (İstanbul) Onur Çot (İstanbul) Genç Kadın Kata Ayşe Yılmaz (Afyonkarahisar) Şule Azra Akbulut (İstanbul) İdil Polat (Ankara) Genç Erkek Kata Enes Özdemir (İstanbul) Hüseyin Altundal (Trabzon) Resul Bercan Kılıç (Trabzon)21 Yaş Altı Kadın Kata Keydanur Çolak (Trabzon) Firdevs Zişan Arslan (Ankara) Arzu Firdevs Koç (Konya)21 Yaş Altı Erkek KataKutluhan Duran (İstanbul) Mustafa Eray Karaboğa (Ankara) Mehmet Batuhan Özdemir (Denizli) Ümit Erkek 52 kilo Mert Halıcı (Kocaeli) Emirhan Uygun (Sakarya) Görkem Boyazıoğlu (Bursa)Ümit Kadın 47 kilo Sıla Balkan (Bursa) Müşerref Özdemir (Antalya) Beyaz Daşdemir (İstanbul)Ümit Erkek 57 kilo Enes Fatih Kurt (İstanbul) Ekrem Ömer Gül (İstanbul) Gökdeniz Akdemir (Kocaeli)Ümit Kadın 54 kilo Hira Nur Yalçın (İstanbul) Elif Simay Erdemir (İstanbul) Bengisu Çelik (Bursa)Ümit Erkek 63 kilo Ömer Faruk Yürür (İstanbul) Kadir Kaan Bekler (Kocaeli) Bora Karaçeper (İstanbul) Ümit Kadın +54 kilo Sudenur Aksoy (İstanbul) İlknur İmece (Sivas) Seher Turalı (Bursa)Ümit Erkek 70 kilo İsmail Çiçek (Kocaeli) Mustafa Aydemir (Muğla) Ümit Ercan (İstanbul)Ümit Erkek +70 kilo Emirhan Duman (İstanbul) Ahmet Bakar (Ankara) Yusuf Can Özdemir (Antalya)Genç Erkek 55 kilo Oğuzhan Ada (Sivas) Mert Ali Ay (İstanbul) Batuhan Şahin (Sakarya)Genç Kadın 48 kilo Nursu Çevik (İstanbul) Çağla Börekçi (İstanbul) İclal İbiş (Kocaeli)Genç Erkek 61 kilo İhsan Ömer Parmak (İstanbul) Siyament Turhan (İstanbul) Emre Kaşık (Sakarya)Genç Kadın 53 kilo Beyza Atalay (Bursa) Setenay Sefil (İzmir) Berre Nur Bek (İstanbul)Genç Erkek 68 kilo Garip Deniz İşçioğlu (Hatay) Hakan Çelik (Bursa) Emir Buğra Gencan (Bursa)Genç Kadın 59 kilo Gülbahar Gözütok (Kayseri) Büşra Yazıcı (Bursa) Damla Gaye Dur (Muğla)Genç Erkek 76 kilo Ufuk Berke Çilengir (İzmir) Alperen Yaman (İstanbul) Ata Seymen Fidan (Sakarya)Genç Kadın +59 kilo Betül Azra Uçar (İstanbul) Beyza Ataklı (Kırklareli) İrem Buse Erzar (Ankara)Genç Erkek +76 kilo Uğur Burak Özgündüz (Kırklareli) Halit Muhammet Tamyüksel (Kocaeli) Miraç Kaan Punar (İstanbul)21 Yaş Altı Kadın 50 kilo Merve Tekin (Kocaeli) Şeyma Aleyna Atasert (Kocaeli) İrem Nur Çelik (Sakarya)21 Yaş Altı Erkek 60 kilo Ömer Faruk Ateş (Sakarya) Furkan Korkmaz (Sakarya) Fuat Demirel (İstanbul)21 Yaş Altı Kadın 55 kilo Esra Karabağ (Gaziantep) Damla Ocak (İstanbul) Özge Güler (İstanbul)21 Yaş Altı Erkek 67 kilo Ömer Abdurrahim Özer (Kocaeli) Muhammet Batuhan Arslan (İstanbul) Savaş Ulaş Gültekin (İstanbul)21 Yaş Altı Kadın 61 kilo Fatma Naz Yenen (Kocaeli) Çağla Eser (İstanbul) Gizem Özdemir (Kocaeli)21 Yaş Altı Erkek 75 kilo Eren Akkurt (Gaziantep) Ali Eşsiz (İstanbul) Cengizhan Demirler (Tekirdağ) 21 Yaş Altı Kadın 68 kilo Kayra Sezgin (Muğla) Hira Nur Kasatura (İstanbul) Rumeysa Yıldız (Sakarya)21 Yaş Altı Erkek 84 kilo Samed Gök (İstanbul) Volkan Aydın (Kocaeli) İbrahim Kerem Ocak (İstanbul)21 Yaş Altı Kadın +68 kilo Hatice Hale Nur Pınar (İstanbul) Beyza Nur Baş (Kırklareli) Vahide Köse (Sakarya)21 Yaş Altı Erkek +84 kilo Ömer Faruk Arslan (İstanbul) Furkan Kayalı (Ankara) İsmail Hakkı Balıkçıoğlu (Sakarya)

  • 30.06.2019 19:05 Türkiye Ümit, Genç ve U21 Karate Şampiyonası sona erdi Türkiye Ümit, Genç ve U21 Karate Şampiyonası sona erdi

    U21 Erkek 60 kilo: Sakarya Ömer Faruk Ateş, Sakarya Furkan Korkmaz, İstanbul Fuat Demirel, Bursa Ömer Faruk Bayrak

  • 30.06.2019 17:35 Türkiye Ümit, Genç ve U21 Karate Şampiyonası sona erdi Türkiye Ümit, Genç ve U21 Karate Şampiyonası sona erdi

    U21 Erkek 60 kilo: Sakarya Ömer Faruk Ateş, Sakarya Furkan Korkmaz, İstanbul Fuat Demirel, Bursa Ömer Faruk Bayrak

  • 30.06.2019 17:35 Türkiye Ümit, Genç ve U21 Karate Şampiyonası sona erdi Türkiye Ümit, Genç ve U21 Karate Şampiyonası sona erdi

    U21 Erkek 60 kilo: Sakarya Ömer Faruk Ateş, Sakarya Furkan Korkmaz, İstanbul Fuat Demirel, Bursa Ömer Faruk Bayrak

  • 28.06.2019 22:41 Şehit Önlemeç'in cenazesi Isparta'ya getirildi

    Şehidin Türk bayrağına sarılı naaşını Isparta Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Gözgün, İl Emniyet Müdürü Halil Turan Erol, askeri yetkililer karşıladı

  • 28.06.2019 21:16 DHA YURT BÜLTENİ - 20

    Şehidin Türk bayrağına sarılı naaşını Isparta Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Gözgün, İl Emniyet Müdürü Halil Turan Erol, askeri yetkililer karşıladı

  • 28.06.2019 21:10 DHA YURT - ŞEHİT ÖNLEMEÇ'İN CENAZESİ ISPARTA'YA GETİRİLDİ

    Şehidin Türk bayrağına sarılı naaşını Isparta Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Gözgün, İl Emniyet Müdürü Halil Turan Erol, askeri yetkililer karşıladı

  • 28.06.2019 20:49 ISPARTA Şehit Önlemeç'in cenazesi Isparta'ya getirildi ISPARTA Şehit Önlemeç'in cenazesi Isparta'ya getirildi

    Şehidin Türk bayrağına sarılı naaşını Isparta Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Gözgün, İl Emniyet Müdürü Halil Turan Erol, askeri yetkililer karşıladı

  • 28.06.2019 20:08 Şehit Önlemeç'in cenazesi Isparta'ya getirildi Şehit Önlemeç'in cenazesi Isparta'ya getirildi

    Şehidin Türk bayrağına sarılı naaşını Isparta Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Gözgün, İl Emniyet Müdürü Halil Turan Erol, askeri yetkililer karşıladı

  • 23.06.2019 17:35 Vali Seymenoğlu dolu hasarı gören bölgeleri inceledi Vali Seymenoğlu dolu hasarı gören bölgeleri inceledi

    Ziyaretler kalabalık bir heyet eşliğinde gerçekleştiVali Seymenoğlu'nun ziyaret programına, Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş, Eğirdir Kaymakamı Abdullah Akdaş, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, TARSİM Bölge Müdürü Mustafa Değer, İl Genel Meclis Üyeleri, Sezgin Özdoğancı, Eyyup Doğan, Süleyman Sarpdağ, Isparta İl Tarım ve Orman Müdürü Enver Murat Dolunay, Isparta Ziraat Odası Başkanı Mustahattin Can Selçuk, Isparta İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Özdurhan, Isparta Valiliği İdari Denetim Müdürü Figen Beşik, Ziraat Mühendisleri eşlik etti

  • 17.04.2019 17:27 Isparta'da Seçim Sonrası İlk Muhtarlar Toplantısı Isparta'da Seçim Sonrası İlk Muhtarlar Toplantısı

    Isparta'da 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından ilk Merkez Muhtarlar Toplantısı Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş başkanlığında gerçekleştirildi.

  • 09.02.2019 21:53 Karate: 46. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası

    Yarın sona erecek şampiyonada milli sporculardan kadınlarda Gülsen Demirtürk, Asena Pekmezoğlu, Neşe Kıymet Diker, Rabia Şentürk ve Eda Eltemur, erkeklerde Ömer Faruk Ateş, Muratcan Deniz, Enes Bulut, Samed Gök ve Bekir Kavak maça çıkacak

  • 25.12.2018 16:00 Konya Marketi Soyan Gaspçı, Aynı Montu Giyince Yakalandı

    Konya'da girdiği bir markette kasiyere bıçak çekip, içinde yaklaşık 500 TL bulunan kasayı alan Ömer Faruk Ateş(23), gasp sırasında giydiği monttan tanınıp, yakalandı.

  • 17.11.2018 21:17 Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası

    Ömer Faruk Ateş (Sakarya) 2

  • 17.11.2018 20:44 Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası

    Ömer Faruk Ateş (Sakarya)2

  • 17.11.2018 18:54 Şampiyon Karateciler Madalyalarını Aldı Şampiyon Karateciler Madalyalarını Aldı

    Dereceye giren sporcular şu şekilde: ÜmitlerBayanlar Kata1 Didem Bakır (Ankara)2 Menekşe Vardar (İzmir)3 Hülyanur Şengül (İzmir)3 Şule Azra Akbulut (İstanbul)Bayanlar Kumite 47kg1 Ilgın Işık Yılmaz (İstanbul)2 Simay Tokcan (Kocaeli)3 Müşerref Özdemir (Antalya)3 Sena Kızılaslan (Diyarbakır)Bayanlar Kumite 54kg1 Nurdamla Atıcı (Adana)2 Türkan Ayer (Afyonkarahisar)3 Aysima Hatice Kurt (Kocaeli)3 İremnur Şahin (Sakarya)Bayanlar Kumite +54kg1 Sudenur Aksoy (İstanbul)2 Sümeyye Teke (Manisa)3 Hilal Semanur Özcan (İstanbul)3 İlknur İmece (Sivas)Erkekler Kata1 Metehan Yavaşoğlu (Ankara)2 Emin Aksoy (İstanbul)3 Mustafa Önder Bütüner (İstanbul)3 Ömer Berat Kaynar (Ankara)Erkekler Kumite 52kg1 Abdulsamet Köse (Kırklareli)2 Burak Can Öztürk (Sakarya)3 Mert Halıcı (Kocaeli)3 Volkan Özcan (Antalya)Erkekler Kumite 57kg1 Ömer Faruk Yürür (İstanbul)2 Ferhan Yıldırım (Antalya)3 Yiğit Can (İstanbul)3 Berke Başaran (İstanbul)Erkekler Kumite 63kg1 Emin Buğra Gencan (Bursa)2 Aydın Karasalih (Tekirdağ)3 Emircan Akdana (İstanbul)3 Yasin Uçar (Gaziantep)Erkekler Kumite 70kg1 Adem Alper Çoban (Kocaeli)2 Ümit Ercan (İstanbul)3 Muhammed Tamyüksel (İstanbul)3 Mustafa Aydemir (Muğla)Erkekler Kumite +70kg1 Ahmet Bulut (Kocaeli)2 Onur Korkmaz (Ankara)3 Olcay Sezer (Sakarya)3 Yağız Kaan Özbek (İstanbul)GençlerBayanlar Kata1 Ayşe Yılmaz (Afyonkarahisar)2 Keyda Nur Çolak (Trabzon)3 Damla Pelit (Ankara)3 Şerife Yasemin Malğaç (Konya)Bayanlar Kumite 48kg1 Şeyma Aleyna Atasert (Kocaeli)2 Pembe Nur Yeşilduman (Düzce)3 Aleyna Ulusoy (Mersin)3 Gülşah Uyumaz (İstanbul)Bayanlar Kumite 53kg1 Aysima Karakaya (İstanbul)2 Damla Ocak (İstanbul)3 İrem Tuğçe Akyüz (Bursa)3 Setenay Sefil (İzmir)Bayanlar Kumite 59kg1 Çağla Eser (İstanbul)2 Büşra Yazıcı (Bursa)3 Gülbahar Gözütok (Kayseri)3 Ece Erdoğan (Diyarbakır)Bayanlar Kumite +59kg1 Hira Nur Kasatura (İstanbul)2 Fatma Uyğur (Malatya)3 Simge Yücel (İstanbul)3 Fatoş Hansu (İstanbulErkekler Kata1 Enes Özdemir (Ankara)2 Mustafa Eray Karaboğa (Ankara)3 Hüseyin Altundal (Trabzon)3 Mevlüt Enes Karaaslan (İzmir)Erkekler Kumite 55kg1 Burak Özdemir (Giresun)2 Mehmet Yusuf Boy (İstanbul)3 Mümincan Baylan (Bursa)3 Emirhan Gürsoy (İstanbul)Erkekler Kumite 61kg1 Ömer Faruk Bayrak (Bursa)2 Siyament Turhan (İstanbul)3 Furkan Akyüz (Bursa)3 İbrahim Çelik (İstanbul)Erkekler Kumite 68kg1 Eren Adil Yılmazer (Kocaeli)2 Hakan Çelik (Bursa)3 Samet Saylam (Trabzon)3 Süleyman Güzel (Ankara)Erkekler Kumite 76kg1 Abdulkerim Balıkçıoğlu (Sakarya)2 Eren Akkurt (Gaziantep)3 Ali Alım (Bursa)3 Hasan Arslan (İstanbul)Erkekler Kumite +76kg1 Kerem Kaya (Denizli)2 Necip Göktürk Subaşı (Gaziantep)3 Savaşkan Gemici (Bursa)3 Muhammed Ali Ay (İstanbul)21 yaş altıBayanlar Kata1 Rumeysa Yazgaç (İstanbul)2 Arzu Firdevs Koç (Konya)3 Nilgün Mollaoğlu (Trabzon)3 Esilay Kılıç (İstanbul)Bayanlar Kumite 50kg1 Elif Dökmetaş (Sakarya)2 Merve Tekin (İstanbul)3 Gülsen Demirtürk (Kocaeli)3 Rabia Elik (İstanbul)Bayanlar Kumite 55kg1 Esra Karabağ (Gaziantep)2 Ayca Düzgel (İstanbul)3 Elif Hilal Ayar (İstanbul)3 Nurcan Şara (İstanbul)Bayanlar Kumite 61kg1 Neşe Kıymet Diker (Kırklareli)2 Fatoş Sena Coşkun (İstanbul)3 Aslıhan Aygüneş (Sakarya)3 Rukiye Şenol (İstanbul)Bayanlar Kumite 68kg1 Betül Yörük (Balıkesir)2 Rabia Şentürk (Kocaeli)3 Rumeysa Yıldız (Sakarya)3 Betül Solak (İstanbul)Bayanlar Kumite +68kg1 Eda Eltemur (İstanbul)2 Fazilet Şenol (İstanbul)3 Hatice Hale Nur Punar (İstanbul)3 Vahide Köse (İstanbul)Erkekler Kata1 Emre Vefa Göktaş (İstanbul)2 Cengizhan Koca (Ankara)3 Kutluhan Duran (İstanbul)3 Yusuf Yağız Ücebakan (Ankara)Erkekler Kumite 60kg1 Ömer Faruk Ateş (Sakarya)2 Talha İnanç (Sakarya)3 Beytullah Abdüssamet Kaya (Erzurum)3 Berk Erol (İstanbul)Erkekler Kumite 67kg1 Ömer Abdurrahim Özer (Kocaeli)2 Fatih İzgi (Ankara)3 Muratcan Deniz (İstanbul)3 Emirhan Korkmaz (İstanbul)Erkekler Kumite 75kg1 İsmail Aydoğdu (Kocaeli)2 Emre Turan (İstanbul)3 Ramazan Ateş (Konya)3 Cengiz Öztürk (Yalova)Erkekler Kumite 84kg1 Samed Gök (İstanbul)2 Recep Göz (Gaziantep)3 Gürkan Çelik (Sakarya)3 Bedir Demirok (Sivas)Erkekler Kumite +84kg1 Ömer Faruk Arslan (İstanbul)2 Mustafa Özyıldız (İstanbul)3 Bekir Kavak (İstanbul)3 Arslan Kutlu (Sakarya) - İSTANBUL

  • 01.09.2018 15:10 Isparta'da 4 Vali Yardımcısı ve 7 Kaymakamın Görev Yeri Değişti

    Isparta'ya atanan ve Isparta'da başka illere atanan Vali yardımcılarıAtama listelerine göre, Isparta Vali Yardımcısı Ümit Şeref Kayacan Afyonkarahisar Vali Yardımcılığı'na, Çanakkale Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş Isparta Vali Yardımcılığı'na, Samsun Vali Yardımcısı Hakan Kubalı Isparta Vali Yardımcılığı'na, Nevşehir Vali Yardımcısı iken 19/08/2017 tarihli ve 2017/345 sayılı Müşterek Kararname ile Isparta Vali Yardımcılığına atanan Ahmet Soley'e ait hüküm iptal edilmiş ve adı geçen Karacasu Kaymakamlığına, Isparta Vali Yardımcısı Faruk Ekiz Yozgat İl Hukuk İşleri Müdürlüğü'ne, Isparta Valiliği Hukuk Müşaviri Şükrü Özcan Kilis Vali Yardımcılığına atandı

  • 13.03.2018 18:56 103 Yıl Önce Osmanlı Basınında Çanakkale Savaşı" Sergisi

    yıl dönümü törenleri kapsamında düzenlenen sergi Esas 17 Burda AVM'de, Çanakkale Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir ve BYEGM İl Müdürü Ali Güzel tarafından açıldı

  • 17.12.2017 12:32 Menderes Karaduman'a Onursal Başkanlık Görevi Menderes Karaduman'a Onursal Başkanlık Görevi

    Erkan Alsu, Emrullah Tabur, İlker Boşnak, İpek Oğuzcan, Ömür Faruk Ateş, Tahir Güceylioğlu, Erdem Aslan, Gökhan Özboz, Ogün Koçuşağı, Orhan Karakan ve Süleyman Tunç katıldı

  • 06.08.2017 21:49 Gaziantep'te Karate Şampiyonası - Milli Takım Seçmeleri Yapıldı

    Erkekler kumitede ise 55 kiloda Ferhat Canyurt, 61 kiloda Ömer Abdurrahim Özer, 68 kiloda Alican Sağır, 76 kiloda Enes Bulut, +76 kiloda ise Ömer Faruk Ateş altın madalyaya uzanan isimler oldu

  • 06.08.2017 21:32 Gaziantep'te Karate Şampiyonası

    Erkekler kumitede ise 55 kiloda Ferhat Canyurt, 61 kiloda Ömer Abdurrahim Özer, 68 kiloda Alican Sağır, 76 kiloda Enes Bulut, +76 kiloda ise Ömer Faruk Ateş altın madalyaya uzanan isimler oldu

  • 16.07.2017 04:35 Biga'da '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' Programı Biga'da '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' Programı

    Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş burada yaptığı konuşmasında, "Nice gazilerimiz, nice vatanseverlerimiz buna meydan okudu

  • 15.07.2017 16:33 Biga'da Biga'da "Domates Hasat Şenliği"

    Şenliğe, Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Vasfi Karaca, Biga Ziraat Odası Başkanı Beytullah Elmacı, Genel Sekreter Arif Ödül, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, ziraat mühendisleri, Ziraat Odası meclis üyeleri, birlik ve kooperatif başkanları ile muhtarlar katıldı

  • 04.10.2016 16:33 Vali Tavlı'nın Huzurevini Ziyareti

    Daha sonra huzurevi yöneticilerinden kurum hakkında bilgi alan Vali Tavlı'ya, Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ersin Fırat eşlik etti

  • 02.09.2016 23:04 Karate: İstanbul Open Turnuvası Karate: İstanbul Open Turnuvası

    Yarışmalarda kategorilerini lider tamamlayan sporcular şöyle: Erkek Ümitler: 52 Kilo: Ömer Faruk Bayrak57 Kilo: Görkem Öztürk63 Kilo: Duhan Gümüş70 Kilo: Enes Bulut+70 Kilo: Emre TuranKata: Enes ÖzdemirBayan Ümitler: 47 Kilo: Fatma Naz Yenen54 Kilo: Gülbahar Gözütok+54 Kilo: Kayra SezginKata: Azuki Ivatani (Tayland)Erkek Gençler: 55 Kilo: Ömer Faruk Duru61 Kilo: Ömer Faruk Ateş68 Kilo: Ali Güney76 Kilo: Ahmet Talha Çakır+76 Kilo: Ömer Faruk ArslanKata: Heydarov Roman (Azerbaycan)Bayan Gençler: 48 Kilo: Khurenko Appolınarıja (Ukrayna)53 Kilo: Gülsen Demirtük59 Kilo: Cansu Çolak+59 Kilo: Eda EltemurKata: Beyzanur AyGörme Engelli Ümit Bay Kata: Ulvi Zeynalli (Azerbaycan)Bedensel Engelli Bay Kata: Franlu Duboisse (Belçika)

  • 02.09.2016 09:13 Hendekli Karateciler Milli Takım Kampında Hendekli Karateciler Milli Takım Kampında

    2-4 Eylül'de İstanbul'da düzenlenecek olan 11'nci İstanbul Open Premier League müsabakaları öncesi Hendek Belediyesi Karate Takımından Antrenör Nurkan Kayacık, sporculardan Ömer Faruk Ateş, Doğan Ateş, Volkan Karagöz, Ümit Atış, Nurcan Çiçek, Hümeyra Beyza Ünlüsoy, Emine Göçlü, Büşra Tosun ve Aslıhan Aygüneş milli takım kampına katıldı

  • 13.07.2016 22:54 Karate Olimpiyatları Zirvede Tamamladı Karate Olimpiyatları Zirvede Tamamladı

    Omer Faruk Ateş - Türkiye2

  • 13.07.2016 19:08 Trabzon'da Gymnasiade 2016'da Karate'de Türkiye Damgası Trabzon'da Gymnasiade 2016'da Karate'de Türkiye Damgası

    Kumite erkeklerde 58 kilogramda Ömür Faruk Ateş birinciliği kazandı

  • 13.07.2016 18:47 Gymnasiade 2016 Trabzon

    Kumite erkekler 58 kiloda Türkiye'den Ömür Faruk Ateş birinci, Hindistan'dan Vinit Chakravarti ikinci olurken, Brezilya'dan Fernando Augusto Leony ile Gürcistan'dan Tengizi Tedi Ashvili üçüncülüğü paylaştı

  • 13.07.2016 17:50 Trabzon'da Gymnasiade 2016'da Karate'de Türkiye Damgası Trabzon'da Gymnasiade 2016'da Karate'de Türkiye Damgası

    Kumite erkeklerde 58 kilogramda Ömür Faruk Ateş birinciliği kazandı

  • 23.10.2015 16:07 Köy Camisinde Vatandaşlara Aşure Dağıtıldı Köy Camisinde Vatandaşlara Aşure Dağıtıldı

    Güzel Kale Mahallesi Merkez Camii İmam Hatibi Faruk Ateş, aşure deyince aklına farklı tatların bir araya gelmesinden bir zenginliğin oluştuğunu belirterek, şunları kaydetti: “Aşurenin içerisinde fiziksel yapısı ile kimyasal yapısı birbirine uymayan bir sürü maddeler var

  • 13.03.2015 16:13 Thk'dan 'Gökyüzünden Türkiye' Temalı Sergi Thk'dan 'Gökyüzünden Türkiye' Temalı Sergi

    Türkan Saylan Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen açılış törenine Çanakkale Vali yardımcısı Ömer Faruk Ateş ve Türk Hava Kurumu Çanakkale Şube Başkanı Mehmet Metin'in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı

  • 12.03.2015 15:53 'Gökyüzünden Cennet Vatan 'Gökyüzünden Cennet Vatan" Adlı Fotoğraf Sergisi

    Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş ve davetliler tarafından açılan sergi, 15 Mart'a kadar gezilebilecek

  • 12.03.2015 14:41 Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 100'üncü Yıl Dönümü

    Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş ve davetliler tarafından açılan sergi, 15 Mart'a kadar gezilebilecek