Son dakika Fedai Karakol haberleri, Fedai Karakol son dakika, son dakika Fedai Karakol

Son Dakika Fedai Karakol Haberleri

Son dakika Fedai Karakol haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son fedai karakol haberleri anında burada.

 • 27.10.2019 18:24 Büyük Birlik Partisi'nden Diyarbakır'da evlat nöbeti tutan annelere destek Büyük Birlik Partisi'nden Diyarbakır'da evlat nöbeti tutan annelere destek

  Büyük Birlik Partili Fedai Karakol, dağa kaçırılan çocukları için sorumlu tuttukları HDP'nin İl Başkanlığı binası önünde 3 Eylül'de oturma eylemi başlatan acılı annelere destek ziyaretinde bulundu. Karakol yaptığı açıklamada, "İnşallah bu halkımızda bu duyarlılık sürdüğü sürece bu işi başaracağız." dedi.

 • 27.10.2019 17:04 Diyarbakır annelerine destek ziyareti Diyarbakır annelerine destek ziyareti

  Diyarbakır annelerinin, dağa kaçırılan çocuklarına kavuşma ümidiyle HDP İl Başkanlığı binası önünde 3 Eylül'de başlattıkları oturma eylemine destek ziyaretleri sürüyor.

 • 02.06.2019 00:53 Bakan Soylu, Büyük Birlik Partililerle iftarda buluştu

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Muhsin Yazıcıoğlu bu dünyada sadece seda bırakmadı, dost bıraktı, sadakat diye bir çizgi bıraktı ve inanıyorum ki ortaya koyduğu sadece bugünün değil gelecekteki gençlerimizin örnek alacağı bir çizgidir.

 • 02.06.2019 00:44 Bakan Soylu, Büyük Birlik Partililerle iftarda bir araya geldi Bakan Soylu, Büyük Birlik Partililerle iftarda bir araya geldi

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, (Muhsin Yazıcıoğlu) Bu dünyada sadece seda bırakmadı, dost bıraktı, sadakat diye bir çizgi bıraktı ve inanıyorum ki ortaya koyduğu sadece bugünün değil gelecekteki gençlerimizin örnek alacağı bir çizgidir.

 • 03.03.2019 23:11 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor

  İstanbul'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri, seçim kurullarınca ilan edildi.

 • 19.02.2019 22:32 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

  İstanbul'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

 • 26.01.2014 16:49 Büyük Birlik Partisi İstanbul Aday Tanıtımı Büyük Birlik Partisi İstanbul Aday Tanıtımı

  Genel Başkan Destici: "Başta büyükşehirler olmak üzere, bütün seçim çevrelerinde BBP, 30 Mart'ta kendi adıyla, kendi amlemiyle ve ehliyetli adaylarıyla sandıkta olacaktır" "Sandık kimin yolsuzluk yaptığını, kimin hırsızlık yaptığını, kimin rüşvet alıp verdiğini belirleyecek nokta değildir.

 • 20.12.2013 16:54 Başkan Ürgüp'e Ziyaretler Sürüyor Başkan Ürgüp'e Ziyaretler Sürüyor

  Fidan Yazıcıoğlu Hanımlar Kültür Merkezi'nin açılışına katılmak ve bazı temaslarda bulunmak Sivas’a gelen Büyük Birlik Partisi İstanbul İl Başkanı Fikret Daş, İstanbul Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fedai Karakol ve ilçe teşkilat üyeleri, Başkan Ürgüp'ü ziyaret etti.