SON DAKİKA FERİT ŞAHENK HABERLERİ

Son Dakika Ferit Şahenk Haberleri

 • 04 Mart 2019 15:42 Üsküdar Üniversitesi, 'Yüksek İnsani Değerleri' 4. Kez Ödüllendirdi Bu yıl merhum Prof. Dr. Fuat Sezgin adına eşi Ursula Sezgin, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci ve Çini Sanatçısı Mehmet Gürsoy, üniversite jürisi tarafından ödüle layık görüldü.
 • 19 Şubat 2019 14:37 Doğuş Grubu'nun Patronu Ferit Şahenk, Bir Otelini Daha Satıyor Doğuş Grubu'nun Patronu Ferit Şahenk, Bir Otelini Daha Satıyor İspanya'daki otelini Meksikalılara, ABD'deki otelini ise Serdar Bilgili ve ortaklarına devreden Ferit Şahenk, şimdi de Marmaris'teki otelini devretmeye hazırlanıyor.
 • 13 Şubat 2019 12:36 Ferit Şahenk, Miami'deki Otelini Serdar Bilgili'ye Sattı Ferit Şahenk, Miami'deki Otelini Serdar Bilgili'ye Sattı Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Tommy Hilfiger'la Miami'de ortak olduğu The Raleigh otelini 103 milyon dolara sattı. Oteli İsrail asıllı emlak yatırımcısı Michael Shvo ve Serdar Bilgili ortaklığı satın aldı.
 • 10 Ocak 2019 16:20 Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülleri törenle verildi Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülleri törenle verildi Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Emin Ongan Üsküdar Musiki Cemiyeti" adına bestekar ve Cemiyet Başkanı Amir Ateş ile "Ara Güler Arşiv ve Araştırma Merkezi Ara Güler Müzesi" adına Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'e ödüllerini verdi.
 • 01 Kasım 2018 11:33 Ferit Şahenk Şimdi de İsviçre'deki Porsche Firması D-Auto Suisse SA'yı Satıyor Ferit Şahenk Şimdi de İsviçre'deki Porsche Firması D-Auto Suisse SA'yı Satıyor Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, İsviçre'deki Porsche satış ve satış sonrası hizmeti veren firması D-Auto Suisse SA'nın satışı için sözleşme imzaladı.
 • 08 Ağustos 2018 10:46 Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk Kimdir? Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk Kimdir? Borçları sebebiyle çok konuşulan ve borçlarını yeniden yapılandırdığını açıklayan Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk kimdir?
 • 08 Ağustos 2018 07:12 Bankalara Planı Sunduk, Son Noktaya Geldik Bankalara Planı Sunduk, Son Noktaya Geldik" Nisanda kredi yapılandırmasıyla ilgili gündeme gelen Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, "Bankalarımıza hak, hukuk çerçevesinde en doğru nakit akışlarını çıkarıp bir program sunduk. Çok kısa zamanda en güzel biçimde bu olay ortadan kalkacak.
 • 03 Mayıs 2018 17:25 Darüşşafaka'dan Ferit Şahenk'e Ziyaret Darüşşafaka'dan Ferit Şahenk'e Ziyaret ULEB Avrupa Kupası'nı kazanan Darüşşafaka Basketbol Takımı, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'i ziyaret etti.
 • 03 Mayıs 2018 17:04 Darüşşafaka'dan Ferit Şahenk'e Ziyaret ULEB Avrupa Kupası'nı kazanan Darüşşafaka Basketbol Takımı, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'i ziyaret etti.
 • 14 Nisan 2018 20:31 Ferit Şahenk, Darüşşafaka'yı Kutladı Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, ULEB Avrupa Kupası'nda şampiyonluğa ulaşan Darüşşafaka Basketbol Takımı'nı kutladı.
 • 10 Nisan 2018 15:15 Doğuş Grubu, Fenerbahçe'den Çekiliyor Doğuş Grubu, Fenerbahçe'den Çekiliyor Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'in, Sarı-Lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım'a durumu ilettiği ve arada herhangi bir anlaşmazlığın olmadığı belirtildi
 • 04 Mart 2018 10:53 Ferit Şahenk Amerikalılara İmambayıldı Yedirecek Ferit Şahenk Amerikalılara İmambayıldı Yedirecek İş adamı Ferit Şahenk'in yeme-içme sektöründeki şirketi D.ream, Dallas'ta Zeytinya adlı restoran açtı. Şahenk, yeni restoranında Amerikalılara imambayıldı yedirecek.
 • 22 Aralık 2017 13:57 Ferit Şahenk'e Fransa'dan "Legion D'honneur" Nişanı Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, 1802 yılından bu yana Fransız hükümeti tarafından verilen en üst düzey nişan olan "Legion d'Honneur"e layık görüldü.
 • 19 Aralık 2017 18:45 Fetö'nün Vıp Dinleme Davası Yarına Ertelendi CHP Milletvekili Muharrem İnce, Ferit Şahenk ve Mehmet Emin Karaahmet'in de aralarında bulunduğu birçok işadamı ve gazetecinin FETÖ tarafından yasadışı yollarla dinlenmesine ilişkin 45 sanığın yargılanmasına devam edildi
 • 19 Aralık 2017 11:54 Fetö'nün Vıp Dinleme Davası Başladı Fetö'nün Vıp Dinleme Davası Başladı CHP Miletvekili Muharrem İnce, Ferit Şahenk ve Mehmet Emin Karaahmet'in de aralarında bulunduğu birçok işadamı ve gazetecinin FETÖ tarafından yasadışı yollarla dinlenmesine ilişkin aralarında Fetullah Gülen ile emniyet müdürlerinin bulunduğu 45 sanığın yargılanmasına başlandı
 • 19 Aralık 2017 11:41 Fetö'nün Vıp Dinleme Davası Başladı Fetö'nün Vıp Dinleme Davası Başladı CHP Miletvekili Muharrem İnce, Ferit Şahenk ve Mehmet Emin Karaahmet'in de aralarında bulunduğu birçok işadamı ve gazetecinin FETÖ tarafından yasadışı yollarla dinlenmesine ilişkin aralarında Fetullah Gülen ile emniyet müdürlerinin bulunduğu 45 sanığın yargılanmasına başlandı
 • 19 Aralık 2017 11:33 Fetö'nün Vıp Dinleme Davası Başladı Fetö'nün Vıp Dinleme Davası Başladı CHP Miletvekili Muharrem İnce, Ferit Şahenk ve Mehmet Emin Karaahmet'in de aralarında bulunduğu birçok işadamı ve gazetecinin FETÖ tarafından yasadışı yollarla dinlenmesine ilişkin aralarında Fetullah Gülen ile emniyet müdürlerinin bulunduğu 45 sanığın yargılanmasına başlandı
 • 19 Aralık 2017 11:28 Fetö'nün İstanbul'daki "Vıp Dinleme" Davası Başladı İddianamede, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, iş adamları Mehmet Emin Karamehmet ve Mustafa Süzer ile CHP'li milletvekili Muharrem İnce "şikayetçi", iş adamı Yıldırım Ali Koç, Caroline Nicole Koç, Fevzi Bülent Özaydınlı, Atalay Şahinoğlu, Erol Altaca, Mehmet Yörük, Melih Türker, Mehmet Topsoy, Ali İhsan Karacan, Yener Şenok, Süleyman Kocakaya, Dursun Ali Yılmaz, Memduh Karakullukçu, Sezai Çanakçı, İbrahim Çağlar, İbrahim Özay Şendir, Ömer Lütfi Karagöz, Cemal Tanıl Küçük ile gazeteciler İ
 • 18 Aralık 2017 07:52 Yunanistan'ın En Büyük Limanı Alimos, Koç Holding'in Radarına Girdi Yunanistan'ın En Büyük Limanı Alimos, Koç Holding'in Radarına Girdi "... Ferit Şahenk'in Doğuş Grubu, Mehmet Kutman'ın Global Holding'i ilgilenenler arasındaydı.
 • 23 Kasım 2017 07:47 Ferit Şahenk, Fransız Yat Bakım Şirketini Aldı Ferit Şahenk, Fransız Yat Bakım Şirketini Aldı Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı Ferit Şahenk'in üstlendiği Doğuş Grubu, Fransa'nın en hızlı büyüyen süperyat bakım tesisi Compositework'ün yüzde 75'ini satın aldı.
 • 23 Eylül 2017 13:57 Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Mayıstaki Kongreye Hazırlanıyor Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Mayıstaki Kongreye Hazırlanıyor Başkanın; Ferit Şahenk, Murat Ülker gibi isimlere teklif götürdüğü ancak iki iş adamının da şu anda böyle bir görev üstlenmeyi düşünmedikleri öğrenildi
 • 20 Eylül 2017 08:09 Garanti Bankası'nın Yönetim Kurulu Başkanı Değişti Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, 19 Eylül 2017 tarihi itibarıyla buradaki görevin Yönetim Kurulu Başkanı Vekili Süleyman Sözen'e devretti.
 • 19 Eylül 2017 21:08 Ferit Şahenk, Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan Ayrıldı Ferit Şahenk, Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan Ayrıldı Ferit Şahenk, Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığı ve üyeliğinden istifa etti. Şahenk'in, Doğuş Holding'te çalışmalara yoğunlaşmak istediği belirtildi.
 • 19 Eylül 2017 20:57 Ferit Şahenk, Görevi Süleyman Sözen'e Devretti Ferit Şahenk, Görevi Süleyman Sözen'e Devretti Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Sözen'e devreden Ferit Şahenk, "Onursal Başkan olarak banka yönetimine destek olmaya devam edeceğim" dedi.
 • 02 Ağustos 2017 16:08 İstanbul'daki Vıp Dinleme İddianamesi Kabul Edildi İddianamede, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, iş adamları Mehmet Emin Karamehmet ve Mustafa Süzer ile CHP'li milletvekili Muharrem İnce "şikayetçi", iş adamı Yıldırım Ali Koç, Caroline Nicole Koç, Fevzi Bülent Özaydınlı, Atalay Şahinoğlu, Erol Altaca, Mehmet Yörük, Melih Türker, Mehmet Topsoy, Ali İhsan Karacan, Yener Şenok, Süleyman Kocakaya, Dursun Ali Yılmaz, Memduh Karakullukçu, Sezai Çanakçı, İbrahim Çağlar, İbrahim Özay Şendir, Ömer Lütfi Karagöz, Cemal Tanıl Küçük ile gazeteciler İ
 • 19 Temmuz 2017 10:07 Ferit Şahenk, 142 Yıllık Oteli 184 Milyona Satın Alıyor Ferit Şahenk, 142 Yıllık Oteli 184 Milyona Satın Alıyor Akdeniz havzasındaki turizm yatırımlarıyla dikkat çeken Ferit Şahenk, 142 yıllık İsviçre Park Weggis Oteli`ni 184 milyona satın alıyor.
 • 30 Haziran 2017 15:12 Şahenk, 'Ntvspor Kapatılıyor' İddiasını Yanıtladı Şahenk, 'Ntvspor Kapatılıyor' İddiasını Yanıtladı Doğuş Holding'in patronu Ferit Şahenk, NTV Spor'un kapatılacağı yönündeki haberlere açıklık getirdi.
 • 30 Haziran 2017 14:40 Ntv Spor Kapatılıyor mu? Resmi Açıklama Geldi! Ntv Spor Kapatılıyor mu? Resmi Açıklama Geldi! Doğuş Holding'in patronu Ferit Şahenk, NTV Spor'un kapatılacağı yönündeki haberlere açıklık getirdi.
 • 30 Haziran 2017 12:53 Doğuş Grubu, Basketbolda Fenerbahçe'ye Sponsor Oldu Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen imza törenine, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Basın Sözcüsü ve Genel Sekreter Mahmut Uslu, Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Balaban, erkek basketbol takımı başantrenörü Zeljko Obradovic ve Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk katıldı
 • 30 Haziran 2017 12:36 Potada Dev Işbirliği Potada Dev Işbirliği Düzenlenen toplantıda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu ve Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Balaban yer aldı
 • 30 Haziran 2017 12:29 Fenerbahçe ile Doğuş İşbirliği Anlaşması İmzaladı Fenerbahçe ile Doğuş İşbirliği Anlaşması İmzaladı Düzenlenen toplantıda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu ve Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Balaban yer aldı
 • 30 Haziran 2017 12:07 Fenerbahçe ile Sponsorluk Anlaşması Yapan Ferit Şahenk, Formayı Öptü Fenerbahçe ile Sponsorluk Anlaşması Yapan Ferit Şahenk, Formayı Öptü Fenerbahçe ile 3 yıl için 45 milyon Euro'luk sponsorluk anlaşması yapan Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, kendisine verilen Fenerbahçe formasını öptü. Bu görüntü sosyal medyada çok konuşuldu.
 • 30 Haziran 2017 12:06 Fenerbahçe ile Doğuş İşbirliği Anlaşması İmzaladı Fenerbahçe ile Doğuş İşbirliği Anlaşması İmzaladı Düzenlenen toplantıda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu ve Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Balaban yer aldı
 • 30 Haziran 2017 11:41 Doğuş Grubu Başkanı Ferit Şahenk: NTV Spor Kapanmıyor Doğuş Grubu Başkanı Ferit Şahenk: NTV Spor Kapanmıyor Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, NTV Spor'un kapanacağına dair soruya, "Haberleri ilgiyle izliyorum. Böyle bir şey olursa biz zaten açıklarız." diyerek kanalın kapanmayacağını belirtti.
 • 26 Mayıs 2017 14:50 Digitürk'ün Sahibi Katarlı BeIN Sports, NTVSpor'u da Satın Alıyor Digitürk'ün Sahibi Katarlı BeIN Sports, NTVSpor'u da Satın Alıyor Digitürk'ü satın alan beIN Sports grubu, Star grubunun patronu Ferit Şahenk'le de el sıkıştı. Anlaşmaya göre Star TV, NTV, NTVSpor ve 4 kanal, Katarlıların yönetimine geçiyor.
 • 23 Mayıs 2017 09:11 Aziz Yıldırım ile Ferit Şahenk, Sponsorluk Konusunda Anlaştı Aziz Yıldırım ile Ferit Şahenk, Sponsorluk Konusunda Anlaştı Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Doğuş Grubu Başkanı Ferit Şahenk, sponsorluk konusunda anlaşmaya vardı. Yıldırım, final maçı sonrasında da Murat Ülker'e teşekkür etmişti.
 • 13 Mayıs 2017 15:00 Fenerbahçe'nin Yenilenen Yelken Tesisleri Açıldı Fenerbahçe'nin Yenilenen Yelken Tesisleri Açıldı Dereağzı ve Fenerbahçe Burnu'nda bulunan Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi'nin tesislerinin yenilenmesinden sonra açılış törenlerine, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yöneticiler Mahmut Uslu, Ozan Balaban, Murat Özaydınlı ve Önder Fırat ile yüksek divan kurulu başkanı Vefa Küçük ve Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk katıldı
 • 04 Nisan 2017 14:05 Aziz Yıldırım, 2018 Mayıs'ında Başkanlığa Tekrar Aday Olacak Aziz Yıldırım, 2018 Mayıs'ında Başkanlığa Tekrar Aday Olacak ÜÇ GÖZDESİ: MURAT VARGI, ERGÜN ÖZDEN VE FERİT ŞAHENK Aziz Yıldırım'ın 2018 Mayıs'ında kurmak istediği yönetim kuruluna almak istediği üç isim var: Ferit Şahenk, Murat Vargı ve Ergün Özden
 • 01 Nisan 2017 21:15 Beın Sports'tan Ntv ve Star Tv Hamlesi! Beın Sports'tan Ntv ve Star Tv Hamlesi! NTV ve Star beIN Group'a satılıyor! Rakamlar ortaya çıktı! Ferit Şahenk'in NTV şartı ne?
 • 29 Mart 2017 17:20 Bein Gözünü Kararttı! Satın Alıyor! Bein Gözünü Kararttı! Satın Alıyor! NTV ve Star beIN Group'a satılıyor! Rakamlar ortaya çıktı! Ferit Şahenk'in NTV şartı ne?Ferit Şahenk'e ait Doğuş Medya Grubu bünyesindeki televizyon kanallarının Katarlı BeIN Group'a satılacağı haberi tekrar konuşulmaya başlandı
 • 11 Mart 2017 13:43 Aziz Yıldırım ve Ferit Şahenk İsim Sponsorluğunda Anlaştı: Fenerbahçe Doğuş Aziz Yıldırım ve Ferit Şahenk İsim Sponsorluğunda Anlaştı: Fenerbahçe Doğuş Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, basketbol takımı isim sponsorluğu konusunda anlaştı. Buna göre takımın ismi 'Fenerbahçe Doğuş' olacak.
 • 02 Mart 2017 15:37 'En Zengin 100 Türk' Listesinde Ferit Şahenk 6. Sıraya Geriledi 'En Zengin 100 Türk' Listesinde Ferit Şahenk 6. Sıraya Geriledi Forbes Türkiye'nin "En Zengin 100 Türk" listesinde Yıldız Holding sahibi Murat Ülker dördüncü kez zirveyi kimseye kaptırmadı. Ferit Şahenk ise üçüncülükten 6. sıraya geriledi.
 • 23 Şubat 2017 11:35 Ntvspor'u da Satın Alıyorlar! Ntvspor'u da Satın Alıyorlar! Digitürk'ü satın alan Bein Sports grubu, Star grubunun patronu Ferit Şahenk'le de el sıkıştı.
 • 21 Şubat 2017 23:13 Bbva, Doğuş Grubu'nun Garanti'deki Paylarını Satın Alıyor Bbva, Doğuş Grubu'nun Garanti'deki Paylarını Satın Alıyor Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Ferit Şahenk sürdürmeye devam edecek
 • 04 Ocak 2017 16:35 Gezegen Mehmet, Didem Özfiliz ile Evlendi Gezegen Mehmet, Didem Özfiliz ile Evlendi GELİNİN ŞAHİDİ FERİT ŞAHENK OLDU Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın kıydığı nikahta gelinin şahitliğini Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, damadın şahitliğini ise Diana Şahenk yaptı
 • 05 Aralık 2016 22:17 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki basına kapalı görüşmede, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk de bulundu
 • 10 Kasım 2016 15:14 Ali Koç'un Listesinde Acun Ilıcalı, Ferit Şahenk ve Murat Ülker de Var Ali Koç'un Listesinde Acun Ilıcalı, Ferit Şahenk ve Murat Ülker de Var Fenerbahçeli taraftarların büyük umutlarla beklediği Ali Koç'un listesi belli olmaya başladı. Listede Acun Ilıcalı, Ferit Şahenk ve Murat Ülker de bulunuyor.
 • 04 Kasım 2016 02:27 Şahenk ve Özyeğin, Londra'da Banka Kuruyor Şahenk ve Özyeğin, Londra'da Banka Kuruyor Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ile Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, Londra'da bir banka kurmak için ortaklığa gidiyor.
 • 15 Ekim 2016 20:35 Rteü İlahiyat Fakültesi Yeni Hizmet Binasının Açılış Töreni Rteü İlahiyat Fakültesi Yeni Hizmet Binasının Açılış Töreni Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, demokratik avantajı fırsata çevirmenin yolunun, eğitime daha fazla yatırım yapmaktan geçtiğini söyledi.
 • 03 Ekim 2016 17:14 Doğuş, İspanya'nın 'Kralı' Oldu Doğuş, İspanya'nın 'Kralı' Oldu Doğuş Holding`in patronu Ferit Şahenk, İspanya`ya yaptığı yatırımlarla adından söz ettiriyor. Ülkedeki yatırımları ile Suudi Kralı`nı geride bırakan Şahenk, İspanya`nın en büyük yatırımcısı oldu.