SON DAKİKA FERİT ŞAHENK HABERLERİ

Son Dakika Ferit Şahenk Haberleri

 • 23 Eylül 2017 13:57 Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Mayıstaki Kongreye Hazırlanıyor Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Mayıstaki Kongreye Hazırlanıyor Başkanın; Ferit Şahenk, Murat Ülker gibi isimlere teklif götürdüğü ancak iki iş adamının da şu anda böyle bir görev üstlenmeyi düşünmedikleri öğrenildi
 • 20 Eylül 2017 08:09 Garanti Bankası'nın Yönetim Kurulu Başkanı Değişti Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, 19 Eylül 2017 tarihi itibarıyla buradaki görevin Yönetim Kurulu Başkanı Vekili Süleyman Sözen'e devretti.
 • 19 Eylül 2017 21:08 Ferit Şahenk, Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan Ayrıldı Ferit Şahenk, Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan Ayrıldı Ferit Şahenk, Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığı ve üyeliğinden istifa etti. Şahenk'in, Doğuş Holding'te çalışmalara yoğunlaşmak istediği belirtildi.
 • 19 Eylül 2017 20:57 Ferit Şahenk, Görevi Süleyman Sözen'e Devretti Ferit Şahenk, Görevi Süleyman Sözen'e Devretti Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Sözen'e devreden Ferit Şahenk, "Onursal Başkan olarak banka yönetimine destek olmaya devam edeceğim" dedi.
 • 02 Ağustos 2017 16:08 İstanbul'daki Vıp Dinleme İddianamesi Kabul Edildi İddianamede, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, iş adamları Mehmet Emin Karamehmet ve Mustafa Süzer ile CHP'li milletvekili Muharrem İnce "şikayetçi", iş adamı Yıldırım Ali Koç, Caroline Nicole Koç, Fevzi Bülent Özaydınlı, Atalay Şahinoğlu, Erol Altaca, Mehmet Yörük, Melih Türker, Mehmet Topsoy, Ali İhsan Karacan, Yener Şenok, Süleyman Kocakaya, Dursun Ali Yılmaz, Memduh Karakullukçu, Sezai Çanakçı, İbrahim Çağlar, İbrahim Özay Şendir, Ömer Lütfi Karagöz, Cemal Tanıl Küçük ile gazeteciler İ
 • 19 Temmuz 2017 10:07 Ferit Şahenk, 142 Yıllık Oteli 184 Milyona Satın Alıyor Ferit Şahenk, 142 Yıllık Oteli 184 Milyona Satın Alıyor Akdeniz havzasındaki turizm yatırımlarıyla dikkat çeken Ferit Şahenk, 142 yıllık İsviçre Park Weggis Oteli`ni 184 milyona satın alıyor.
 • 30 Haziran 2017 15:12 Şahenk, 'Ntvspor Kapatılıyor' İddiasını Yanıtladı Şahenk, 'Ntvspor Kapatılıyor' İddiasını Yanıtladı Doğuş Holding'in patronu Ferit Şahenk, NTV Spor'un kapatılacağı yönündeki haberlere açıklık getirdi.
 • 30 Haziran 2017 14:40 Ntv Spor Kapatılıyor mu? Resmi Açıklama Geldi! Ntv Spor Kapatılıyor mu? Resmi Açıklama Geldi! Doğuş Holding'in patronu Ferit Şahenk, NTV Spor'un kapatılacağı yönündeki haberlere açıklık getirdi.
 • 30 Haziran 2017 12:53 Doğuş Grubu, Basketbolda Fenerbahçe'ye Sponsor Oldu Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen imza törenine, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Basın Sözcüsü ve Genel Sekreter Mahmut Uslu, Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Balaban, erkek basketbol takımı başantrenörü Zeljko Obradovic ve Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk katıldı
 • 30 Haziran 2017 12:36 Potada Dev Işbirliği Potada Dev Işbirliği Düzenlenen toplantıda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu ve Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Balaban yer aldı
 • 30 Haziran 2017 12:29 Fenerbahçe ile Doğuş İşbirliği Anlaşması İmzaladı Fenerbahçe ile Doğuş İşbirliği Anlaşması İmzaladı Düzenlenen toplantıda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu ve Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Balaban yer aldı
 • 30 Haziran 2017 12:07 Fenerbahçe ile Sponsorluk Anlaşması Yapan Ferit Şahenk, Formayı Öptü Fenerbahçe ile Sponsorluk Anlaşması Yapan Ferit Şahenk, Formayı Öptü Fenerbahçe ile 3 yıl için 45 milyon Euro'luk sponsorluk anlaşması yapan Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, kendisine verilen Fenerbahçe formasını öptü. Bu görüntü sosyal medyada çok konuşuldu.
 • 30 Haziran 2017 12:06 Fenerbahçe ile Doğuş İşbirliği Anlaşması İmzaladı Fenerbahçe ile Doğuş İşbirliği Anlaşması İmzaladı Düzenlenen toplantıda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu ve Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Balaban yer aldı
 • 30 Haziran 2017 11:41 Doğuş Grubu Başkanı Ferit Şahenk: NTV Spor Kapanmıyor Doğuş Grubu Başkanı Ferit Şahenk: NTV Spor Kapanmıyor Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, NTV Spor'un kapanacağına dair soruya, "Haberleri ilgiyle izliyorum. Böyle bir şey olursa biz zaten açıklarız." diyerek kanalın kapanmayacağını belirtti.
 • 26 Mayıs 2017 14:50 Digitürk'ün Sahibi Katarlı BeIN Sports, NTVSpor'u da Satın Alıyor Digitürk'ün Sahibi Katarlı BeIN Sports, NTVSpor'u da Satın Alıyor Digitürk'ü satın alan beIN Sports grubu, Star grubunun patronu Ferit Şahenk'le de el sıkıştı. Anlaşmaya göre Star TV, NTV, NTVSpor ve 4 kanal, Katarlıların yönetimine geçiyor.
 • 23 Mayıs 2017 09:11 Aziz Yıldırım ile Ferit Şahenk, Sponsorluk Konusunda Anlaştı Aziz Yıldırım ile Ferit Şahenk, Sponsorluk Konusunda Anlaştı Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Doğuş Grubu Başkanı Ferit Şahenk, sponsorluk konusunda anlaşmaya vardı. Yıldırım, final maçı sonrasında da Murat Ülker'e teşekkür etmişti.
 • 13 Mayıs 2017 15:00 Fenerbahçe'nin Yenilenen Yelken Tesisleri Açıldı Fenerbahçe'nin Yenilenen Yelken Tesisleri Açıldı Dereağzı ve Fenerbahçe Burnu'nda bulunan Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi'nin tesislerinin yenilenmesinden sonra açılış törenlerine, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yöneticiler Mahmut Uslu, Ozan Balaban, Murat Özaydınlı ve Önder Fırat ile yüksek divan kurulu başkanı Vefa Küçük ve Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk katıldı
 • 04 Nisan 2017 14:05 Aziz Yıldırım, 2018 Mayıs'ında Başkanlığa Tekrar Aday Olacak Aziz Yıldırım, 2018 Mayıs'ında Başkanlığa Tekrar Aday Olacak ÜÇ GÖZDESİ: MURAT VARGI, ERGÜN ÖZDEN VE FERİT ŞAHENK Aziz Yıldırım'ın 2018 Mayıs'ında kurmak istediği yönetim kuruluna almak istediği üç isim var: Ferit Şahenk, Murat Vargı ve Ergün Özden
 • 01 Nisan 2017 21:15 Beın Sports'tan Ntv ve Star Tv Hamlesi! Beın Sports'tan Ntv ve Star Tv Hamlesi! NTV ve Star beIN Group'a satılıyor! Rakamlar ortaya çıktı! Ferit Şahenk'in NTV şartı ne?
 • 29 Mart 2017 17:20 Bein Gözünü Kararttı! Satın Alıyor! Bein Gözünü Kararttı! Satın Alıyor! NTV ve Star beIN Group'a satılıyor! Rakamlar ortaya çıktı! Ferit Şahenk'in NTV şartı ne?Ferit Şahenk'e ait Doğuş Medya Grubu bünyesindeki televizyon kanallarının Katarlı BeIN Group'a satılacağı haberi tekrar konuşulmaya başlandı
 • 11 Mart 2017 13:43 Aziz Yıldırım ve Ferit Şahenk İsim Sponsorluğunda Anlaştı: Fenerbahçe Doğuş Aziz Yıldırım ve Ferit Şahenk İsim Sponsorluğunda Anlaştı: Fenerbahçe Doğuş Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, basketbol takımı isim sponsorluğu konusunda anlaştı. Buna göre takımın ismi 'Fenerbahçe Doğuş' olacak.
 • 02 Mart 2017 15:37 'En Zengin 100 Türk' Listesinde Ferit Şahenk 6. Sıraya Geriledi 'En Zengin 100 Türk' Listesinde Ferit Şahenk 6. Sıraya Geriledi Forbes Türkiye'nin "En Zengin 100 Türk" listesinde Yıldız Holding sahibi Murat Ülker dördüncü kez zirveyi kimseye kaptırmadı. Ferit Şahenk ise üçüncülükten 6. sıraya geriledi.
 • 23 Şubat 2017 11:35 Ntvspor'u da Satın Alıyorlar! Ntvspor'u da Satın Alıyorlar! Digitürk'ü satın alan Bein Sports grubu, Star grubunun patronu Ferit Şahenk'le de el sıkıştı.
 • 21 Şubat 2017 23:13 Bbva, Doğuş Grubu'nun Garanti'deki Paylarını Satın Alıyor Bbva, Doğuş Grubu'nun Garanti'deki Paylarını Satın Alıyor Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Ferit Şahenk sürdürmeye devam edecek
 • 04 Ocak 2017 16:35 Gezegen Mehmet, Didem Özfiliz ile Evlendi Gezegen Mehmet, Didem Özfiliz ile Evlendi GELİNİN ŞAHİDİ FERİT ŞAHENK OLDU Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın kıydığı nikahta gelinin şahitliğini Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, damadın şahitliğini ise Diana Şahenk yaptı
 • 05 Aralık 2016 22:17 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki basına kapalı görüşmede, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk de bulundu
 • 10 Kasım 2016 15:14 Ali Koç'un Listesinde Acun Ilıcalı, Ferit Şahenk ve Murat Ülker de Var Ali Koç'un Listesinde Acun Ilıcalı, Ferit Şahenk ve Murat Ülker de Var Fenerbahçeli taraftarların büyük umutlarla beklediği Ali Koç'un listesi belli olmaya başladı. Listede Acun Ilıcalı, Ferit Şahenk ve Murat Ülker de bulunuyor.
 • 04 Kasım 2016 02:27 Şahenk ve Özyeğin, Londra'da Banka Kuruyor Şahenk ve Özyeğin, Londra'da Banka Kuruyor Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ile Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, Londra'da bir banka kurmak için ortaklığa gidiyor.
 • 15 Ekim 2016 20:35 Rteü İlahiyat Fakültesi Yeni Hizmet Binasının Açılış Töreni Rteü İlahiyat Fakültesi Yeni Hizmet Binasının Açılış Töreni Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, demokratik avantajı fırsata çevirmenin yolunun, eğitime daha fazla yatırım yapmaktan geçtiğini söyledi.
 • 03 Ekim 2016 17:14 Doğuş, İspanya'nın 'Kralı' Oldu Doğuş, İspanya'nın 'Kralı' Oldu Doğuş Holding`in patronu Ferit Şahenk, İspanya`ya yaptığı yatırımlarla adından söz ettiriyor. Ülkedeki yatırımları ile Suudi Kralı`nı geride bırakan Şahenk, İspanya`nın en büyük yatırımcısı oldu.
 • 22 Eylül 2016 08:14 Ferit Şahenk, Reina'yı Tahliye Ettiriyor Ferit Şahenk, Reina'yı Tahliye Ettiriyor Mahkeme, iş adamı Ferit Şahenk'in başvurusuyla, İstanbul'un en ünlü eğlence merkezi Reina'nın tahliyesine karar verdi.
 • 01 Eylül 2016 00:47 Galataport Projesi Finansman İmza Töreni Galataport Projesi Finansman İmza Töreni Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, "Galataport Projesi gerek finansmanın ölçeği, vadesi, gerek konsorsiyumun yapısı olarak özel sektör olarak bizlerin ve finans sektörümüzün gücünü ve ülkemizin geleceğine inancını göstermesi bakımından çok önemli. Proje yaklaşık 500 milyon lira tutarında bir doğrudan yabancı yatırıma da vesile olacak.
 • 31 Ağustos 2016 15:44 Galataport Projesi Finansman İmza Töreni Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, "Galataport Projesi gerek finansmanın ölçeği, vadesi, gerek konsorsiyumun yapısı olarak özel sektör olarak bizlerin ve finans sektörümüzün gücünü ve ülkemizin geleceğine inancını göstermesi bakımından çok önemli. Proje yaklaşık 500 milyon lira tutarında bir doğrudan yabancı yatırıma da vesile olacak.
 • 29 Ağustos 2016 10:36 Ferit Şahenk, Dubai'de 'Lahmacun' İşine Girecek Ferit Şahenk, 41'inci markası Rüya'yı Dubai'de açıyor. Küresel anlamda standart oluşturacak Anadolu mutfağına sahip ilk Türk restoranı olmayı hedefl eyen Rüya'nın ikinci şubesi ise Londra olacak.
 • 23 Haziran 2016 20:01 Darüşşafaka Doğuş'ta Olmaktan Onur Duyuyorum Darüşşafaka Doğuş'ta Olmaktan Onur Duyuyorum" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Salondan genel görüntüler Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'in konuşması Başantrenör David Blatt'in konuşması Darüşşafaka Doğuş Basketbol İcra Kurulu Üyesi İbrahim Kutluay'ın konuşması Ödül töreni Darüşşafaka Doğuş Başantrenörü Blatt: "Ortak olabileceğim, iş birliği yapabileceğim, hedefleriyle hedeflerimin örtüştüğü insanlarla çalışacağım" Darüşşafaka Doğuş Basketbol İcra Kurulu Üyesi Kutluay: "Blatt'ın bizim kulübümüz açısından olumlu bir kişilik olduğuna inandığımız için kendisiyle iletişime geçtik" "Brad Wanamaker ile 2 yıllık anlaşma sağladık" Başantrenör David Blatt, kulübün hedefleriyle, kendisinin hedeflerinin örtüşmesinden dolayı Darüşşafaka Doğuş'u tercih ettiğini söyledi.
 • 23 Haziran 2016 18:11 Darüşşafaka Doğuş'ta Olmaktan Onur Duyuyorum" Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'in de takip ettiği basın toplantısında Blatt, Türk insanın çok sıcak kanlı olduğunu ve bunu hiç bir zaman unutmadığını aktardı
 • 14 Haziran 2016 14:42 Yelkende Yelkende "Rüzgarın Çocukları" Projesi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ "Rüzgarın Çocukları" Projesinin tanıtım toplantısından detaylar TYF Başkanı Serhat Belli'nin konuşması Hüsnü Akhan'ın konuşması İmza töreni Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'in konuşması TYF Başkanı Serhat Belli'nin açıklamaları Yelkende "Rüzgarın Çocukları" Projesi Türkiye Yelken Federasyonu ile Doğuş Grubu arasında iş birliği anlaşması imzalandı Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından hayata geçirilen ve Doğuş Grubu'nun desteklediği, yelkene olan ilgiyi arttırmak amacıyla milli sporcuları bir araya getiren "Rüzgarın Çocukları" Projesi'nin tanıtım toplantısı ve imza töreni İstanbul'da gerçekleştirildi.
 • 14 Haziran 2016 14:27 Yelkende "Rüzgarın Çocukları" Projesi TYF Başkanı Serhat Belli, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Üst Yöneticisi (CEO) Hüsnü Akhan ve milli sporcuların katıldığı toplantıda, 2016 Yaz Olimpiyatları'nda ve sonrasında yelken milli takım sporcularının adının "Rüzgarın Çocukları" olarak anılacağı açıklandı
 • 20 Nisan 2016 05:08 Niğde Ferit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği Anlattı Niğde Ferit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği Anlattı Ferit Şahenk, memleketinde öğrencilere girişimciliği anlattıDoğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, memleketi Niğde'de konuşmacı olarak katıldığı seminerde üniversite öğrencilerine girişimciliği ve liderliği anlattı.
 • 19 Nisan 2016 18:22 Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Şahenk Açıklaması Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Niğde Ticaret ve Sanayi Odasınca (NİTSO) düzenlenen "Girişimcilik ve Liderlik" konulu programda, üniversite öğrencilerine tavsiyelerde bulundu.
 • 19 Nisan 2016 18:10 Ferit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği Anlattı Ferit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği Anlattı Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, memleketi Niğde'de konuşmacı olarak katıldığı seminerde üniversite öğrencilerine girişimciliği ve liderliği anlattı.
 • 12 Nisan 2016 15:05 Ferit Şahenk Niğde'ye Geliyor Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk Niğde’ye geliyor.
 • 04 Mart 2016 10:24 Acun'dan Sonra Caner de Hisse Senedi Aldı Acun'dan Sonra Caner de Hisse Senedi Aldı ACUN, NİHAT ÖZDEMİR DE SATIN ALDI Geçen hafta 1 milyon 860 bin adet hisse senedini Ferit Şahenk, Ali Koç, Murat Ülker, Cihan Kamer, Abdullah Kiğılı, Ethem Sancak, Nihat Özdemir ve Acun Ilıcalı gibi isimlere satarak 76
 • 26 Şubat 2016 13:11 Fenerbahçe, Hisselerini Satın Alan Büyük Yatırımcıların Listesini Açıkladı Fenerbahçe, Hisselerini Satın Alan Büyük Yatırımcıların Listesini Açıkladı Fenerbahçe'nin toplam 63 milyon TL'lik hisselerini alan yatırımcıları arasında Nihat Özdemir, Ferit Şahenk, Aziz Yıldırım, Ali Koç, Abdullah Kiğılı ve Acun Ilıcalı bulunuyor.
 • 23 Ocak 2016 18:27 Ünlü İsimler Koç Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulunuyor Rahmi Koç taziyeleri kabul için otele dönerken taziye için Aziz Yıldırım, Mesut Yılmaz, Ferit Şahenk, Mehmet Barlas ve Abdulkadir Aksu da Divan Otel'e giriş yaptı
 • 21 Ocak 2016 16:29 İş Adamı Mustafa Koç'un Vefatı Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, "Mustafa Koç artık yok... Kederimiz sonsuz, yeri hiç doldurulamayacak.
 • 21 Ocak 2016 16:15 Ferit Şahenk'ten Koç Ailesine Başsağlığı Mesajı Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, işadamı Mustafa Koç’un vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.
 • 21 Ocak 2016 16:12 Şahenk'ten Koç İçin Taziye: Kalbimizde Var Olacak Koç’un yakın arkadaşlarından Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, açıklamasında “Çok sevgili arkadaşım, kardeşim, Koç ailesinin değerli evladı, zaman zaman dertleştiğimiz, zaman zaman sevincimizi paylaştığımız, varlığından hep gurur duyduğum Mustafa Koç artık yok
 • 21 Ocak 2016 14:02 Şahenk İnisiyatifi'nden Göbeklitepe'ye 15 Milyon Doları Aşan Yatırım Şahenk İnisiyatifi'nden Göbeklitepe'ye 15 Milyon Doları Aşan Yatırım Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk tarafından temeli atılan Şahenk İnisiyatifi’nden tarihi 12 bin seneye dayanan Göbeklitepe’ye 15 milyon doları aşan yatırım yapıyor.
 • 20 Ocak 2016 22:36 Dünya Ekonomik Forumu Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, dünya liderlerine seslenerek, insanlık tarihinin bilinen en eski tapınak merkezi "Göbeklitepe'ye" destek olmaları çağrısında bulundu.