SON DAKİKA FERİT ŞAHENK HABERLERİ

Son Dakika Ferit Şahenk Haberleri

 • 26 Mayıs 2017 14:50 Digitürk'ün Sahibi Katarlı BeIN Sports, NTVSpor'u da Satın Alıyor Digitürk'ün Sahibi Katarlı BeIN Sports, NTVSpor'u da Satın Alıyor Digitürk'ü satın alan beIN Sports grubu, Star grubunun patronu Ferit Şahenk'le de el sıkıştı. Anlaşmaya göre Star TV, NTV, NTVSpor ve 4 kanal, Katarlıların yönetimine geçiyor.
 • 23 Mayıs 2017 09:11 Aziz Yıldırım ile Ferit Şahenk, Sponsorluk Konusunda Anlaştı Aziz Yıldırım ile Ferit Şahenk, Sponsorluk Konusunda Anlaştı Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Doğuş Grubu Başkanı Ferit Şahenk, sponsorluk konusunda anlaşmaya vardı. Yıldırım, final maçı sonrasında da Murat Ülker'e teşekkür etmişti.
 • 13 Mayıs 2017 15:00 Fenerbahçe'nin Yenilenen Yelken Tesisleri Açıldı Fenerbahçe'nin Yenilenen Yelken Tesisleri Açıldı Fenerbahçe Kulübünün yelken şubesine sponsor olan Doğuş Grubu, sarı-lacivertlilerin yelken şubesi tesislerini yeniledi.
 • 04 Nisan 2017 14:05 Aziz Yıldırım, 2018 Mayıs'ında Başkanlığa Tekrar Aday Olacak Aziz Yıldırım, 2018 Mayıs'ında Başkanlığa Tekrar Aday Olacak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 2018 Mayıs'ta yapılacak kongrede yeni yönetimle birlikte tekrar başkanlığa aday olmayı düşünüyor.
 • 01 Nisan 2017 21:15 Beın Sports'tan Ntv ve Star Tv Hamlesi! Beın Sports'tan Ntv ve Star Tv Hamlesi! NTV ve Star beIN Group'a satılıyor! Rakamlar ortaya çıktı! Ferit Şahenk'in NTV şartı ne?
 • 29 Mart 2017 17:20 Bein Gözünü Kararttı! Satın Alıyor! Bein Gözünü Kararttı! Satın Alıyor! Medyadaki dev iş birliği yeniden gündemde, nikah yakında.
 • 11 Mart 2017 13:43 Aziz Yıldırım ve Ferit Şahenk İsim Sponsorluğunda Anlaştı: Fenerbahçe Doğuş Aziz Yıldırım ve Ferit Şahenk İsim Sponsorluğunda Anlaştı: Fenerbahçe Doğuş Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, basketbol takımı isim sponsorluğu konusunda anlaştı. Buna göre takımın ismi 'Fenerbahçe Doğuş' olacak.
 • 02 Mart 2017 15:37 'En Zengin 100 Türk' Listesinde Ferit Şahenk 6. Sıraya Geriledi 'En Zengin 100 Türk' Listesinde Ferit Şahenk 6. Sıraya Geriledi Forbes Türkiye'nin "En Zengin 100 Türk" listesinde Yıldız Holding sahibi Murat Ülker dördüncü kez zirveyi kimseye kaptırmadı. Ferit Şahenk ise üçüncülükten 6. sıraya geriledi.
 • 21 Şubat 2017 23:13 Bbva, Doğuş Grubu'nun Garanti'deki Paylarını Satın Alıyor Bbva, Doğuş Grubu'nun Garanti'deki Paylarını Satın Alıyor Banco Bilbao Vizcaya Argentaria S.A. (BBVA), Garanti Bankası'nın yüzde 9,95'ini Doğuş Grubu'ndan satın almak üzere mutabakata vardı.
 • 04 Ocak 2017 16:35 Gezegen Mehmet, Didem Özfiliz ile Evlendi Gezegen Mehmet, Didem Özfiliz ile Evlendi Türkiye'nin en çok bilinen radyocularından biri olan Gezegen Mehmet, aile arasında düzenlenen sade bir törenle Didem Özfiliz ile hayatını birleştirdi.
 • 05 Aralık 2016 22:17 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İspanyol Bankası BBVA'nın Yönetim Kurulu Başkanı Francisco Gonzalez'i kabul etti.
 • 10 Kasım 2016 15:14 Ali Koç'un Listesinde Acun Ilıcalı, Ferit Şahenk ve Murat Ülker de Var Ali Koç'un Listesinde Acun Ilıcalı, Ferit Şahenk ve Murat Ülker de Var Fenerbahçeli taraftarların büyük umutlarla beklediği Ali Koç'un listesi belli olmaya başladı. Listede Acun Ilıcalı, Ferit Şahenk ve Murat Ülker de bulunuyor.
 • 15 Ekim 2016 20:35 Rteü İlahiyat Fakültesi Yeni Hizmet Binasının Açılış Töreni Rteü İlahiyat Fakültesi Yeni Hizmet Binasının Açılış Töreni Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, demokratik avantajı fırsata çevirmenin yolunun, eğitime daha fazla yatırım yapmaktan geçtiğini söyledi.
 • 03 Ekim 2016 17:14 Doğuş, İspanya'nın 'Kralı' Oldu Doğuş, İspanya'nın 'Kralı' Oldu Doğuş Holding`in patronu Ferit Şahenk, İspanya`ya yaptığı yatırımlarla adından söz ettiriyor. Ülkedeki yatırımları ile Suudi Kralı`nı geride bırakan Şahenk, İspanya`nın en büyük yatırımcısı oldu.
 • 22 Eylül 2016 08:14 Ferit Şahenk, Reina'yı Tahliye Ettiriyor Ferit Şahenk, Reina'yı Tahliye Ettiriyor Mahkeme, iş adamı Ferit Şahenk'in başvurusuyla, İstanbul'un en ünlü eğlence merkezi Reina'nın tahliyesine karar verdi.
 • 01 Eylül 2016 00:47 Galataport Projesi Finansman İmza Töreni Galataport Projesi Finansman İmza Töreni Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, "Galataport Projesi gerek finansmanın ölçeği, vadesi, gerek konsorsiyumun yapısı olarak özel sektör olarak bizlerin ve finans sektörümüzün gücünü ve ülkemizin geleceğine inancını göstermesi bakımından çok önemli. Proje yaklaşık 500 milyon lira tutarında bir doğrudan yabancı yatırıma da vesile olacak.
 • 31 Ağustos 2016 15:44 Galataport Projesi Finansman İmza Töreni Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, "Galataport Projesi gerek finansmanın ölçeği, vadesi, gerek konsorsiyumun yapısı olarak özel sektör olarak bizlerin ve finans sektörümüzün gücünü ve ülkemizin geleceğine inancını göstermesi bakımından çok önemli. Proje yaklaşık 500 milyon lira tutarında bir doğrudan yabancı yatırıma da vesile olacak.
 • 29 Ağustos 2016 10:36 Ferit Şahenk, Dubai'de 'Lahmacun' İşine Girecek Ferit Şahenk, 41'inci markası Rüya'yı Dubai'de açıyor. Küresel anlamda standart oluşturacak Anadolu mutfağına sahip ilk Türk restoranı olmayı hedefl eyen Rüya'nın ikinci şubesi ise Londra olacak.
 • 23 Haziran 2016 20:01 Darüşşafaka Doğuş'ta Olmaktan Onur Duyuyorum Darüşşafaka Doğuş'ta Olmaktan Onur Duyuyorum" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Salondan genel görüntüler Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'in konuşması Başantrenör David Blatt'in konuşması Darüşşafaka Doğuş Basketbol İcra Kurulu Üyesi İbrahim Kutluay'ın konuşması Ödül töreni Darüşşafaka Doğuş Başantrenörü Blatt: "Ortak olabileceğim, iş birliği yapabileceğim, hedefleriyle hedeflerimin örtüştüğü insanlarla çalışacağım" Darüşşafaka Doğuş Basketbol İcra Kurulu Üyesi Kutluay: "Blatt'ın bizim kulübümüz açısından olumlu bir kişilik olduğuna inandığımız için kendisiyle iletişime geçtik" "Brad Wanamaker ile 2 yıllık anlaşma sağladık" Başantrenör David Blatt, kulübün hedefleriyle, kendisinin hedeflerinin örtüşmesinden dolayı Darüşşafaka Doğuş'u tercih ettiğini söyledi.
 • 23 Haziran 2016 18:11 Darüşşafaka Doğuş'ta Olmaktan Onur Duyuyorum" Başantrenör David Blatt, kulübün hedefleriyle, kendisinin hedeflerinin örtüşmesinden dolayı Darüşşafaka Doğuş'u tercih ettiğini söyledi.
 • 14 Haziran 2016 14:42 Yelkende Yelkende "Rüzgarın Çocukları" Projesi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ "Rüzgarın Çocukları" Projesinin tanıtım toplantısından detaylar TYF Başkanı Serhat Belli'nin konuşması Hüsnü Akhan'ın konuşması İmza töreni Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'in konuşması TYF Başkanı Serhat Belli'nin açıklamaları Yelkende "Rüzgarın Çocukları" Projesi Türkiye Yelken Federasyonu ile Doğuş Grubu arasında iş birliği anlaşması imzalandı Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından hayata geçirilen ve Doğuş Grubu'nun desteklediği, yelkene olan ilgiyi arttırmak amacıyla milli sporcuları bir araya getiren "Rüzgarın Çocukları" Projesi'nin tanıtım toplantısı ve imza töreni İstanbul'da gerçekleştirildi.
 • 14 Haziran 2016 14:27 Yelkende "Rüzgarın Çocukları" Projesi Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından hayata geçirilen ve Doğuş Grubu'nun desteklediği, yelkene olan ilgiyi arttırmak amacıyla milli sporcuları bir araya getiren "Rüzgarın Çocukları" Projesi'nin tanıtım toplantısı ve imza töreni İstanbul'da gerçekleştirildi.
 • 20 Nisan 2016 05:08 Niğde Ferit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği Anlattı Niğde Ferit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği Anlattı Ferit Şahenk, memleketinde öğrencilere girişimciliği anlattıDoğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, memleketi Niğde'de konuşmacı olarak katıldığı seminerde üniversite öğrencilerine girişimciliği ve liderliği anlattı.
 • 19 Nisan 2016 18:22 Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Şahenk Açıklaması Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Niğde Ticaret ve Sanayi Odasınca (NİTSO) düzenlenen "Girişimcilik ve Liderlik" konulu programda, üniversite öğrencilerine tavsiyelerde bulundu.
 • 19 Nisan 2016 18:10 Ferit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği Anlattı Ferit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği Anlattı Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, memleketi Niğde'de konuşmacı olarak katıldığı seminerde üniversite öğrencilerine girişimciliği ve liderliği anlattı.