SON DAKİKA FEVZİ ŞANVERDİ HABERLERİ

Son Dakika Fevzi Şanverdi Haberleri

 • 16 Nisan 2017 15:36 Hatay Reyhanlı Ak Partili Şanverdi: Söz de Karar da Aziz Milletimizin Hatay Reyhanlı Ak Partili Şanverdi: Söz de Karar da Aziz Milletimizin Ak PARTİ Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, referandumda oyunu seçim bölgesi Reyhanlı İlçesi'ndeki Fatih Aliye Müderris Ortaokulu'nda kullandı.
 • 04 Şubat 2017 15:35 Reyhanlı'da Hastane Açılışı Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde Özel Reyhanlı Sevgi Hastanesi, Hatay Valisi Erdal Ata'nın katıldığı törenle açıldı.
 • 07 Aralık 2016 11:12 İdamla Yargılanan 18 Hataylı İçin Girişimler Sürüyor İdamla Yargılanan 18 Hataylı İçin Girişimler Sürüyor HATAY'dan çalışmak için gittikleri Suudi Arabistan'da çeşitli tarihlerde 'uyuşturucu bulundurmak' suçundan tutuklanan ve birçoğu idamla yargılanan 18 kişi için girişimler sürüyor.
 • 30 Kasım 2016 12:34 Suudi Arabistan'da İdam Bekleyen 18 Türk İçin Aileleler Başbakan Yıldırım'dan Yardım İstedi Suudi Arabistan'da İdam Bekleyen 18 Türk İçin Aileleler Başbakan Yıldırım'dan Yardım İstedi SUUDİ Arabistan'da çalışmak için bulunurken işledikleri iddia edilen suçlar nedeniyle haklarında idam kararı verilen 18 Hataylı vatandaşın aileleri, idam kararlarının durdurulması için Başbakan Binali Yıldırım'dan yardım istedi.
 • 13 Kasım 2016 18:34 Ak Partili Şanverdi: Türkiye Gündem Belirleyen Ülke Konumundadır Ak Partili Şanverdi: Türkiye Gündem Belirleyen Ülke Konumundadır AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, Türkiye'nin artık gündem takip eden ülke olmaktan çıktığını ve gündem belirleyen ülke konumuna geldiğini söyledi.
 • 13 Kasım 2016 17:50 Suriyeli Öğrenciler İçin Yeni Geçici Eğitim Merkezi Açıldı Suriyeli Öğrenciler İçin Yeni Geçici Eğitim Merkezi Açıldı HATAY'ın Reyhanlı İlçesi'nde İnsani Dayanışma ve Kalkınma Derneği tarafından Suriyeli öğrenciler için yaptırılan Geçici Eğitim Merkezi, törenle hizmete girdi.
 • 13 Kasım 2016 17:49 Hatay - Suriyeli Öğrenciler Için Yeni Geçici Eğitim Merkezi Açıldı Hatay - Suriyeli Öğrenciler Için Yeni Geçici Eğitim Merkezi Açıldı Suriyeli öğrenciler için yeni Geçici Eğitim Merkezi açıldıHATAY'ın Reyhanlı İlçesi'nde İnsani Dayanışma ve Kalkınma Derneği tarafından Suriyeli öğrenciler için yaptırılan Geçici Eğitim Merkezi, törenle hizmete girdi.
 • 13 Kasım 2016 15:52 AK Parti Hatay Milletvekili Şanverdi Açıklaması AK Parti Hatay Milletvekili Şanverdi Açıklaması AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, muassır medeniyetler seviyesine ulaşmış tüm ülkelere bakıldığında arkasında yatan tek gerçeğin siyasi istikrar olduğunu söyledi.
 • 13 Kasım 2016 14:19 Hatay'da Suriyeli Öğrenciler İçin Okul Açıldı Hatay'da Suriyeli Öğrenciler İçin Okul Açıldı Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde, İnsani Dayanışma ve Kalkınma Derneği (İDKA) tarafından yaptırılan Suriyeli öğrencilerin eğitim göreceği okul hizmete girdi.
 • 28 Eylül 2016 12:01 Reyhanlı?daki Fetö Okulu İmam Hatip Ortaokulu Oldu Reyhanlı?daki Fetö Okulu İmam Hatip Ortaokulu Oldu Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'nde bulunan ve FETÖ soruşturması kapsamında el konulan Reyhanlı Özel Atlas Koleji İmam Hatip Ortaokulu olarak eğitim öğretime devam edecek.
 • 13 Eylül 2016 14:37 Reyhanlı'da Protokol ile Halk Bayramlaştı Reyhanlı'da Protokol ile Halk Bayramlaştı Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde, Kurban Bayramı nedeniyle protokol ile halk bayramlaştı.
 • 19 Ağustos 2016 23:37 Türk Milletvekillerinin Ürdün Ziyareti Türkiye'den bir grup milletvekili, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi ve sonrasındaki gelişmelerle ilgili Ürdün kamuoyunu bilgilendirdi.
 • 19 Ağustos 2016 02:43 Türk Milletvekillerinin Ürdün Ziyareti Türk Milletvekillerinin Ürdün Ziyareti AA Türkiye'den bir grup milletvekili, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasındaki gelişmelerle ilgili bilgi vermek için Ürdün'e gelen AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan ve CHP Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, temaslarını sürdürüyor.
 • 19 Ağustos 2016 01:04 Türk Milletvekillerinin Ürdün Ziyareti Türk Milletvekillerinin Ürdün Ziyareti FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi ve sonrasındaki gelişmelerle ilgili bilgi vermek üzere Ürdün'e gelen AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, CHP Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu ve HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan temaslarını sürdürüyor.
 • 04 Ağustos 2016 19:38 TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi Fevzi Şanverdi TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi Fevzi Şanverdi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TBMM Dışişleri Komisyonu üyesi AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi ile röportaj TBMM Dışişleri Komisyonu üyesi AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, Brüksel'de AA muhabirine açıklamalarda bulundu.
 • 25 Temmuz 2016 12:12 Reyhanlı'da 'Birlik ve Kardeşlik' Buluşması Reyhanlı'da 'Birlik ve Kardeşlik' Buluşması Reyhanlı'da 'birlik ve kardeşlik' buluşmasıFerhat DERVİŞOĞLU/ REYHANLI(Hatay), (DHA)- HATAY'ın Reyhanlı İlçesi'nde, yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı 'birlik ve kardeşlik' buluşması düzenlendi.
 • 25 Temmuz 2016 11:29 Reyhanlı'da 'Birlik ve Kardeşlik' Buluşması Reyhanlı'da 'Birlik ve Kardeşlik' Buluşması Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'nde, yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı 'birlik ve kardeşlik' buluşması düzenlendi.
 • 25 Temmuz 2016 09:46 Reyhanlı'da Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Buluşması Reyhanlı'da Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Buluşması Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde, Vali Ercan Topaca, AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, emniyet yetkililerinin ve askerlerin katıldığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik buluşması düzenlendi.
 • 25 Temmuz 2016 00:41 Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler Reyhanlı ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı "Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Buluşması" yapıldı.
 • 14 Nisan 2016 00:21 Türkiye-Suudi Arabistan İlişkiler TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi ve AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, Türkiye-Suudi Arabistan ilişkilerinin tarihteki iyi dönemlerinden birini yaşadığını belirtti.