18 yıl önceki fotoğraf, "Estetiğim yok" diyen Özge Ulusoy'u yalancı çıkardı - Son Dakika

18 yıl önceki fotoğraf, "Estetiğim yok" diyen Özge Ulusoy'u yalancı çıkardı

27.02.2021 10:21

2003 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında ikinci olan Özge Ulusoy Türkiye'nin en iyi mankenlerinden biri. "Botoks ve dolgu dışında yüzümde estetik yok" diyen güzel mankenin son hali geçmişteki fotoğraflara bakılırsa hiç de öyle demiyor.

1
2
"Botoks ve dolgu dışında yüzümde estetik yok" diyen ünlü mankeni mesleğe adım attığı ilk yıllardaki hali tabiri caize yalancı çıkardı.
3
Özge Ulusoy'un 2003 yılından günümüze kadarki değişimi gözler önüne serildi.
4
2003 yılında katıldığı 'Miss Turkey' yarışmasında ikinci olan ve kariyer basamaklarını hızla tırmanan model ve sunucu Özge Ulusoy, yıllar içinde bir hayli değişti.
5
6
"Fotoğraflardaki estetikle Almanya'ya fabrika yaptırırdım", "Özge Ulusoy'dan geriye sadece adı kalmış", "Binbir surat Özge", "Keşke dördüncü fotoğrafta kalsaymış", "Burnu çok fonksiyonlu; istediğiniz zaman kalkıyor, istediğiniz zaman inceliyor."

7
İşte Özge Ulusoy'un inanılmaz değişiminin en net fotoğrafı
İşte Özge Ulusoyun inanılmaz değişiminin en net fotoğrafı
8
Çenesi, burnu ve elmacık kemikleriyle bambaşka biri haline gelen 38 yaşındaki modeli yıllardır takip eden hayranları üznlü mankenin doğallığını kaybetmesinden dert yakındı.

9
"Bugüne dek yüzüme bıçak değmedi. Sadece botoks ve dolgu yaptırıyorum" diyen Özge Ulusoy da yorumlara "Evrim değil gençlik teorisi" cevabı verdi.

10
Bundan birkaç hafta önce botoks yaptırdığı ortaya çıkan ünlü modelin fotoğraflarına yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları:
11
12
13
14
15

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika 18 yıl önceki fotoğraf, 'Estetiğim yok' diyen Özge Ulusoy'u yalancı çıkardı - Son Dakika


Advertisement