Bu vahşetin tarifi yok! Sekiz aylık hamile kadının karnını yarıp bebeğini çaldı - Son Dakika

Bu vahşetin tarifi yok! Sekiz aylık hamile kadının karnını yarıp bebeğini çaldı

19.03.2021 10:46

Brezilya'da 22 yaşındaki bir kadın, sekiz aylık hamile Pamella Ferreira Andrade Martins isimli kadını öldürdükten sonra karnını açıp bebeğini çaldı. Kadının akrabaları, hamile kadını evinin banyosunda kanlar içinde buldu.

1
Talihsiz kadının bir akrabası, katilin Pamella'yı öldürdükten sonra cansız bedenini banyoya attığını ve banyo kapısını kilitlediğini, bu nedenle kapının kırılarak açıldığını söyledi.
2
İsmi açıklanmayan 22 yaşındaki kadın, çaldığı bebeğin ölmesi üzerine hastaneye gitti. Cani kadın, bebeğin kendisine ait olduğunu, bebekle birlikte merdivenden düştükten sonra bebeğin öldüğünü söyledi.
3
Yapılan testler sonucunda bebeğin kadına ait olmadığı anlaşılınca kadın, Pamella'nın cinayet şüphelisi olarak gözaltına alındı.
4
Polis, kadının cinayet günü Pamella ile görüldüğünü tespit etti. Pamella'nın akrabaları, polise cinayeti işleyen kadının bedeli ne olursa olsun çocuk sahibi olacağını söylediğini anlattı.
5
Pamella ardında iki yaşında bir erkek çocuğu bıraktı. Bebeğin kesin ölüm nedeni, yapılacak otopsi sonrası belli olacak.
6

Son Dakika Bu vahşetin tarifi yok! Sekiz aylık hamile kadının karnını yarıp bebeğini çaldı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi