Ebru Gündeş: Evliliğimde Sorun Yok - Son Dakika

Ebru Gündeş: Evliliğimde Sorun Yok

21.01.2014 14:24

Gündeş, menajeri aracılığıyla açıklama yaparak eşi Reza Zarrab'dan ayrılacağı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

1
Ebru Gündeş'in eşi, kızı Alara'nın babası Reza Zarrab rüşvet operasyonu kapsamında 17 Aralık'ta göz altına alınmış, 21 Aralık'ta tutuklanmıştı.
2
Ebru Gündeş 24 Aralık'taki 'O Ses Türkiye' yarışmasında, "Reza ile birbirimize iyi ve kötü günde olmak için söz verdik. İnşallah bu kötü günler çabuk geçer." demişti.
3
Bu sözlerin üzerinden yaklaşık 10 gün geçtikten sonra Reza Zarrab'ın bant kaydı ortaya çıkmıştı.
4
Teknik takipte Reza Zarrab'ın bir adamı eskort kız siparişi veriyor, 'Arap' kod adlı bir kadını patronu Reza Zarrab için istiyordu.
5
Zarrab'ın banttaki bu konuşmaları ihanet iddialarını güçlendirmişti.
6
Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından Gündeş'in Reza Zarrab'dan ayrılacağı iddia edilmişti.
7
Çıkan haberlere ünlü şarkıcı menajeri aracılığılıyla cevap verdi.
8
Gündeş, Sedef Arım aracılığıyla haftada bir gün eşini ziyaret hakkı olduğunu dile getirdi.
9
Gündeş, eşini Metris'te ziyaret ederek moral verdiği ve avukatlarıyla görüşerek tüm gelişmeleri yakından takip ettiğini de dile getirdi.
10
Ünlü şarkıcı son olarak evliliği hakkında, "Evliliğimde bir sorun yok." dedi.
11
12
13
14
15

Son Dakika Ebru Gündeş: Evliliğimde Sorun Yok - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı