Haftanın İos Uygulamaları - 101 - Son Dakika

Haftanın İos Uygulamaları - 101

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.Kaynak :
2

Happy Wheels; Farklı karakterlerle oynayabildiğimiz oyun, PC platformunun en popüler oyunlarından birisi. Bunun yanında oyunda çeşitli engellerle dolu platformlarda bitiş noktasına sağsağlim ulaşmaya çalışıyoruz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

3

YouNow; Yeni uygulamalardan olan YouNow, ücretsiz bir canlı yayın uygulaması. Hem takipçi kazanmak, hem ünlü olmak hem de aklınızdaki fikirleri topluma anlatabilmek amacıyla geliştirilen uygulamada, başka insanların yayınlarını da izleyebiliyorsunuz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

4

Finger Treadmill; Oldukça ilginç bir oyun olan Finger Treadmill'de, bir parmağı koşu bandında en uzun süre tutmaya çalışıyoruz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

5

Breakneck; Yeni bir bilim-kurgu oyunu olan Breakneck, aslında ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz bir yarış oyunu. Bu oyunda hızlı bir şekilde yol almaya ve mümkün olabildiğince fazla yol almaya çalışıyoruz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

6

Haber Yayın Tarihi: 31.08.2015 23:17

Son Dakika Haftanın İos Uygulamaları - 101 - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor