Haftanın Vizyona Giren Filmleri (06 Haziran 2014) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (06 Haziran 2014)

06.06.2014 11:20

Bu hafta vizyona 9 yeni film girdi.

1

Kardeşim İçin (Out of the Furnace)


Tür: Gerilim


İki kardeş olan Russell ve Rodney, küçük bir kasabada yaşamaktadırlar. Günün birinde Rodney gizemli bir şekilde ortadan kaybolur ve Russell da büyük bir yanlışlık neticesinde hapse düşer. Russell özgürlük ve adalet uğruna hayatının mücadelesini vermek zorundadır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

2

Tamaya İfrit


Tür: Korku


Türk yapımı korku filmi olan Tamaya İfrit'te, 1200 yıl önce etkisiz hale getirilmiş bir ifrit olan Tamaya, bir kolyenin içine hapsedilmiştir. Bu kolye bir polis baskını sonucu ortaya çıkar ve komiser Buket kolyeyi ele geçirir. Ve işte korku dolu dakikalar bu andan sonra başlar, ifrit serbest kalmıştır...


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı (A Million Ways to Die in the West)


Tür: Komedi, Western


Ürkek bir çiftçi olan Albert, kasabaya yeni taşınan gizemli kadına aşık olunca silahlı çatışmalardaki ürkek ve beceriksiz hali gider, yerine cesur bir adam gelir. Fakat kadının belalı kocası kasabaya doğru yola çıkmıştır ve çiftten intikam almayı planlıyordur.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Suç Şehri (Zulu)


Tür: Dram, Gerilim


Film, Güney Afrika'ya illegal bir maddenin girişiyle beraber oluşan ırkçı bir katliam ile ilgili soruşturmada görevlendirilen polisler Ali Sokhela ve Brian Epkeen'in başından geçenleri anlatıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

Aşkta Yanlış Yoktur (The Right Kind of Wrong)


Tür: Komedi, Romantik


Bulaşıkçı Leo, bir düğün gününde evlenmek üzere olan geline aşık olur ve macera başlar...


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

Paris'te Bir Hafta Sonu(Le Week-End)


Tür: Dram, Komedi


Yaşlı bir İngiliz çift, aşklarını tazelemek için yıllar sonra balayından beri gitmedikleri Paris'e giderler.


Filmin fragmanı için tıklayın.

7

Yüksek Risk (Starred Up)


Tür: Dram Yüksek


Risk, A Prophet/ Yeraltı Peygamberi'nden sonra çekilen en iyi hapishane filmi olarak görülüyor. Sahiden de, insanın gözünü kırpmadan izlediği, sarsıcı ve hiç beklenmedik olayların ardı ardına geliştiği bu filmde, genç mahkûm Eric'in öyküsünü izliyoruz. Eric genç olmasına rağmen, aşırı şiddete eğiliminden dolayı, yetişkin hükümlülerin kaldığı bir hapishaneye nakledilir. Aynı zamanda babasının da gün doldurduğu bu hapishanede kendini gardiyanlardan koruması, diğer tutuklularla işbirliği yapması ve hatta babasıyla yüzleşmesi gerekecektir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

8

Oz EfsanesiLegends of (Oz: Dorothy's Return)


Tür: Animasyon


Dorothy Kansas'a dönmüştür ve büyük bir kasırga sonrası Kansas'ın darmadağın bir halde olduğunu, kasabalıların evlerini terk etmeye başladığını görür. Fakat daha sonra aniden Oz'a geri gönderilir çünkü eski dostlarının ve Oz halkının yardıma ihtiyacı vardır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (06 Haziran 2014) - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti