Haftanın Vizyona Giren Filmleri (30 Ocak 2015) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (30 Ocak 2015)

30.01.2015 11:13

Bu hafta vizyona 8 yeni film girdi.

1

Geçtiğimiz haftanın filmleri için tıklayın.


Yedinci Oğul (Seventh Son)


Tür: Aksiyon, Fantastik


18. yüzyılda geçen hikayede, genç Thomas yerel halkın içerisinde olan Spook isimli öğretmeninden eğitim alarak, kötü ruhlara karşı savaşmayı öğrenmesi gerekmektedir. İlk büyük sınavını ise Spook kasabadan uzaktayken güçlü Anne Malki’nin hapsolduğu yerden kaçmasıyla verir.


Filmin fragmanı için tıklayın.Kaynak :
2

Üçkağıtçı Mortdecai (Mortdecai)


Tür: Aksiyon, Komedi


Bir müzayedeci olan Charles Mortdecai, çalınmış bir tablonun peşine düşer. Söylentilere göre bu tablo, Nazi altınlarıyla dolu kayıp bir banka hesabıyla bağlantılıdır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Foxcatcher Takımı (Foxcatcher)


Tür: Dram


Mark Schultz ve kardeşi Dave Schultz dünya ve Olimpiyat şampiyonu ABD'li güreşçilerdir. Üstelik aynı Olimpiyat oyunlarında altın madalyayı beraber alan ilk kardeş çifttirler. Bir gün paranoyak şizofreni hastası olan John du Pont, Dave'i öldürür.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

İçimdeki Ses


Tür: Komedi


Annesiyle yaşayan ve kendi halinde bir yazar olan Selim (Engin Günaydın) bir türlü kabuğunu kıramamakta, insanlarla ve özellikle kadınlarla sağlıklı ve uzun süreli ilişkiler kuramamaktadır. Biraz sosyalleşebilmek adına kaydolduğu spor salonunda tesadüf eseri güzel Ayşıl (Leyla Tuğutlu) ile tanışır. Selim'den çok hoşlanan Ayşıl, onun hayatına girebilmenin yolunun annesi Mehpare (Füsun Demirel) ve onun tuhaf arkadaş çevresiyle iyi geçinebilmek olduğunu anlar ve hemen harekete geçer.


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

Yapışık Kardeşler


Tür: Komedi


Halim ile Selim komik iki kardeştir. Fakat sıradan kardeşlerden farkları, doğuştan yapışık ikizler olmaları bu yaşa kadar beraber yaşamış olmalarıdır. Küçük bir köyde sıradışı hayatlarına mutlu mesut devam ederler fakat yaşları gelmesine rağmen, kendilerine uygun 'hayırlı' bir kısmet bulamazlar. Hal böyle olunca da büyük şehrin, İstanbul'un yolunu tutarlar...


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

Bay Turner (Mr. Turner)


Tür: Biyografi


Yönetmen bu filmi ile de İngiliz resim sanatının büyük isimlerinden J. M. W. Turner'ın hayat hikayesini anlatıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

7

Timbuktu


Tür: Dram


Mali'deki Timbuktu bölgesi, radikal İslamcı militanların eline geçtikten sonra yöre halkının birçok özgürlüğü askıya alınır. Müzik dinlemek, futbol oynamak, özgürce gezip dolaşmak yasaklanmıştır. Bu yeni düzene uyum sağlamaya çalışanlar arasında fakir bir çoban ailesi de vardır, film bu ailenin etrafında geçiyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

8

7 Cüceler (The 7th Dwarf)


Tür: Animasyon


Kötü kalpli cadı Dellamorta, Prenses Rose’u daha küçücük bir bebekken lanetlemiştir. 18. yaşına basmadan hemen önce, Rose’un parmağına keskin bir iğne batacak ve prenses ile beraber tüm şato halkı 100 yıllık bir uykuya dalacaktır; ta ki gerçek aşkı gelip prensesi öpene kadar. 18.yaşına basmadan önceki gece prenses, sevgilisi Jack’i saklanması için 7 dağların ardında yaşayan 7 Cüceler’in yanına gönderir. Fakat Jack yolda giderken kaybolur ve kötü cadı Dellamorta’nın ejderi Burner’a yakalanır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (30 Ocak 2015) - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement