Problem Yok Birlikteyiz - Son Dakika

Problem Yok Birlikteyiz

09.01.2011 21:15

1
2003 yılında evlenen ve bu evlilikten iki çocuğu olan Esra-Raif Dinçkök çiftinin bir süredir ilişkilerinde problemler yaşadığı ve sonunda evliliklerini bitirme kararı aldığı öne sürülmüştü. Ancak edinilen bilgiye göre Esra Dinçkök, iddialar üzerine kendisini arayan yakınlarına boşanmayı düşünmediklerini söyledi.
2
Dinçkök'ün yakın çevresine “Raif'le birlikteyiz, ayrılmayı da düşünmüyoruz. Ortaya atılan iddialar, özellikle de dadımızla ilgili olanlar kesinlikle doğru değil. Dadımız bizim ailemizin bir ferdi” dediği öğrenildi.Cemiyet hayatının örnek çiftleri arasında gösterilen Esra-Raif Dinçkök'ün Ali Raif ve Aslan Eser adında iki çocukları var.
3
4
5
6
7
8

Son Dakika Problem Yok Birlikteyiz - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement