Rusya'da Seri Katil Alarmı! Kadınları Öldürüp, Siyah Valize Koyuyor - Son Dakika

Rusya'da Seri Katil Alarmı! Kadınları Öldürüp, Siyah Valize Koyuyor

04.09.2018 11:33

Moskova'da, şehrin iki ayrı yakasında, 3 hafta arayla, siyah bavul içerisine konan iki çıplak kadın cesedi bulundu. Adli tıp uzmanları, üç hafta arayla katledilen kurbanların ölüm nedenini belirleyemedi.

1
Moskova'nın güneydoğusundaki Lyublino'daki büyük bir alışveriş merkezinin yakınında, gezinen bir polis memuru şüpheli bir valiz buldu.

2
Valizin içerisinden, sarışın ve çıplak bir kadın cesedi çıktı. Ama kadının kimliği adına, üzerinde hiçbir belge yoktu. Nasıl öldürüldüğü ise bilinemiyor. Kaynaklardan gelen haberlere göre: "Şiddetli bir ölüm ya da tecavüz belirtisi yok".
3
Kurbanın sırtında üç satırlık kendine özgü bir taç dövmesi vardı.
4
Bu olayların art arda yaşanması ise halkı korkuttu. Çünkü sadece 3 hafta önce, yine genç bir kadının çıplak vücudu, güneybatı Moskova'daki Vorontsovsky parkında bir oyun alanına yakın bir yerde bulundu. Ceset aynı şekilde siyah bir valiz içerisine yerleştirilmişti.
5
Bu ceset de aynı şekilde bir 18-25 yaşları arasında bir kadına aitti.

Son Dakika Rusya'da Seri Katil Alarmı! Kadınları Öldürüp, Siyah Valize Koyuyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı