Son Dakika Haberleri: Rusya'da Seri Katil Alarmı! Kadınları Öldürüp, Siyah Valize Koyuyor

Rusya'da Seri Katil Alarmı! Kadınları Öldürüp, Siyah Valize Koyuyor

12 ay önce

Moskova'da, şehrin iki ayrı yakasında, 3 hafta arayla, siyah bavul içerisine konan iki çıplak kadın cesedi bulundu. Adli tıp uzmanları, üç hafta arayla katledilen kurbanların ölüm nedenini belirleyemedi.

1
Moskova'nın güneydoğusundaki Lyublino'daki büyük bir alışveriş merkezinin yakınında, gezinen bir polis memuru şüpheli bir valiz buldu.
2
Valizin içerisinden, sarışın ve çıplak bir kadın cesedi çıktı. Ama kadının kimliği adına, üzerinde hiçbir belge yoktu. Nasıl öldürüldüğü ise bilinemiyor. Kaynaklardan gelen haberlere göre: "Şiddetli bir ölüm ya da tecavüz belirtisi yok".
3
Kurbanın sırtında üç satırlık kendine özgü bir taç dövmesi vardı.
4
Bu olayların art arda yaşanması ise halkı korkuttu. Çünkü sadece 3 hafta önce, yine genç bir kadının çıplak vücudu, güneybatı Moskova'daki Vorontsovsky parkında bir oyun alanına yakın bir yerde bulundu. Ceset aynı şekilde siyah bir valiz içerisine yerleştirilmişti.
5
Bu ceset de aynı şekilde bir 18-25 yaşları arasında bir kadına aitti.


Haber Yayın Tarihi: 04.09.2018 11:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yarışma bitince işsiz kaldılar! Para kazanmak için ünlü iş adamlarıyla ilişkiye giriyorlar 2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak