Rusya'da işsiz kalan direk dansçıları pizza teslimatında çalışmaya başladı - Son Dakika

Rusya'da işsiz kalan direk dansçıları pizza teslimatında çalışmaya başladı

Rusya'da bir restoran, pizza dağıtımı için şaşırtan bir yönteme başvurdu. Restoran yetkilileri, pizza teslimatı yapmaları için koronavirüs nedeniyle işsiz kalan direk dansçılarını işe aldı. Pizza siparişine dansçıların bakması ise müşterilerde şaşkınlık yarattı.

1
Rusya'da pizza sipariş edenler kapıyı açtıklarında şaşırtan bir manzara ile karşı karşıya kalıyor.

2
Dünyanın en soğuk şehri Yakutsk'ta, koronavirüs nedeniyle işlerini kaybeden direk dansçıları artık evlere pizza servisi yapıyor. Teslimat sırasında maske ve eldiven kullanan dansçılar, şehrin sakinlerinden ilgi görürken Yakutsk şehir yönetiminin de desteğini aldı.
3
Restoran sahibi Alexander Skripin "Kurye olarak striptiz dansçılarını işe almaya karar verdik. Pazarda teslimat görevlisi konusunda bir eksik vardı. Ama bunun haricinde asıl amacımız kriz sırasında işsiz kalan bu insanlara destek olmak.
4
Yakutistan Otelciler ve Restorancılar Derneği'nin yaptığı açıklamaya göre "temassız" pizza teslimatı yapan dansçılara güvenlik görevlileri eşlik ediyor. Teslimat yapan dansçılar maske, eldiven ve yalnızca iç çamaşırı giyiyor.
5
Dernek, "Kuryelik yapan kadınlar maske ve eldiven takıyor, teslimatlar sıhhi kurallara uygun şekilde temassız olarak yapılıyor" açıklamasında bulundu. Siberya'nın doğusunda yer alan Yakutsk şehri, kışın sıcaklığın -55 derecelere indiği, dünyanın en soğuk şehri. Bugünlerde ise şehrin hava sıcaklığı 19 derecelerde seyrediyor.
6
Şehrin belediye sözcüsü Sardana Avksentyeva "Ahlaki ve etik açıdan bu uygulamanın nasıl değerlendirileceğini bilmiyoruz. Ancak gıda dağıtımına ilişkin güvenliği ihlal edecek herhangi bir şey şu ana dek yaşanmadı. Gerçekleştirilen teslimatın resmi önerilere uygun şekilde, temassız yapıldığına inanıyoruz. Yapılan uygulamada, yasakları ihlal eden herhangi bir şey göremiyoruz" dedi.

YORUMLAR (27)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Futbolcu Patrich Schick'in kız kardeşi reklam için soyundu! Yarı çıplak pozu takipçilerini büyüledi Amanoslar'ın sonsuz ateşi! Yüzyıllardır yanan kayalar turizme kazandırılacak 'Canlı yayında bilerek göğüslerimi açtım' diyen Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden cesur paylaşım Ne Bodrum ne Marmaris! Elazığ'ın gizli denizi 'Hazar Gölü' tatilcilerin ilgi odağı oldu Eski sporcuların itirafları kan dondurdu: Tacize uğradık, dövüldük, aç bırakıldık