Rusya'da Köylüleri Uyutan Bakır Madeni - Son Dakika

Rusya'da Köylüleri Uyutan Bakır Madeni

19.05.2014 11:53

1
Rusya'nın Krasnogorsk ve Kazakistan'ın Kalachi köylerinde uranyum madeninin yakınlarında yaşayan köylüler zaman zaman 6 gün süren bir uykuya dalıyor.

2

Köylerde adeta salgın şeklinde görülen uzun uyku vakasını araştıran bilim adamları, durumun Sovyetler Birliği döneminden kalma uranyum madeninden kaynaklanabileceğini ancak henüz varsayımın ispatlanamadığını söyledi.

3
Bir süre önce de bir türlü uyanamayan yaşlı bir adamın öldüğü düşünülmüş ve diri diri gömülmüştü.

4
Kentlerde içilen votkadan pişirilen yemeklere kadar her şey test edilirken hastalığa yakalananlara radyasyon ve kan testleri yapıldı.

5
Hastalığa yakalanan çocukların ise yetişkinler gibi uykuya dalmadığı, sadece haftalarca korkutucu halisünasyonlar gördükleri belirtildi.

6
İşte köylülerin uranyum madeninden dolayı yaşadıkları zor durumlar...

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Rusya'da Köylüleri Uyutan Bakır Madeni - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

"Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu! Türkiye'den de bir kent listeye girdi Zor nefes alıp veriyordu! 102 kilo veren gencin son hali inanılmaz Woody Allen'ın evlatlık kızına cinsel istismar iddiaları yeni belgeselle hortladı! İğrenç olay tavan arasında yaşanmış