Selin Gitti Şimdi Moda Simge - Son Dakika

Selin Gitti Şimdi Moda Simge

1
Avrupa Yakası'nda Evrim Akın'ın canlandırdığı Selin karakteri, şımarıklığıyla tüylerimizi diken diken ederken, sempatisiyle de beğenimizi kazanıyordu. Şimdilerde Yahşi Cazibe'nin Simge'si de bizi aynı şekilde etkiliyor. Hande Katipoğlu'nun canlandırdığı Simge, dizide kendine has konuşma şekli, şarkı şeklindeki sloganları ve kucağından hiç indirmediği köpeğiyle göz dolduruyor.

2
Dizide Hakan Yılmaz'ın canlandırdığı Kemal'in sosyetik sevgilisi Simge karakterine can veren Hande Katipoğlu gösterdiği performansla her hafta izleyiciyi gülmekten kırıp geçiriyor. Şımarık Simge karakteri izleyicinin gönlüne taht kurdu.

3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 27.10.2010 16:46

Son Dakika Selin Gitti Şimdi Moda Simge - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Suya girdikleri an insanların cinsel organına saldırıyor! İlginç yaratığı görenlerin kanı çekiliyor Yıldız şarkıcı Mariah Carey ablasının iğrenç planını yıllar sonra itiraf etti: 12 yaşımda parayla cinsel ilişkiye zorladı Cinsel organına kadar dövme yaptıran çılgın fenomenin son paylaşımı olay oldu Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi