Sinem Kobal'ın İsrail'le İlgili Yazısı Tepki Topladı - Son Dakika

Sinem Kobal'ın İsrail'le İlgili Yazısı Tepki Topladı

22.07.2014 16:57

1
İsrail 'in bilim ve teknolojideki başarılarını öven bir yazı paylaşan Sinem Kobal, sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu.

2
Ünlü oyuncu 10 dakika içinde yüzlerce tepki alınca yazıyı kaldırdı.

3
Kobal'ın paylaştığı yazıda şu satırlar dikkat çekti:

4
Şu markalar İsrail malı almayalım diyorsun ya sevgili kardeşim. Heh işte o satırları yazdığın Facebook'un sahibi Mark Zukerberg de bir Yahudi...

5
Hatta o Facebook'a girdiğin bilgisayarının işletim sistemi Windows'un sahibi Bill Gates de Yahudi...

6
Yani protesto ederken de onların ürettikleriyle yapıyoruz eylemi... Acı gerçek. Son 100 yılda 104 Yahudi, hem de bilim dalında Nobel almış. Su uyuyor düşman uyumuyor işte.

7
Biz hala 'Oruçluyken bizim yeğen ağzıma osurdu, acaba orucum bozulmuş mudur?' diye tartışırken adamlar üretiyor.

8
O yüzden şu protestoculuk oyununu bir kenara bırakıp herkes çocuğunu iyi yetiştirmeye çalışşsın. Belki o zaman 50 yıl sonra falan İsrail'i falan durdurabilecek bir yaptırım gücümüz olabilir.

9
Ünlü oyuncunun fotoğrafları...

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Son Dakika Sinem Kobal'ın İsrail'le İlgili Yazısı Tepki Topladı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı