Son Dakika Haberleri: 'Yok Artık' Dedirten Frikik

'Yok Artık' Dedirten Frikik

7 yıl önce

1
Uludağ'da konser veren Hadise sahnede kendinden geçince ortaya çok konuşulacak bir görüntü çıktı.

2
Türkiye'nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ, üniversite öğrencileri için düzenlenen Winterfest ve Whitefest etkinlikleriyle doldu taştı. Festivaller kapsamında sahneye çıkan Hadise, Serdar Ortaç, Murat Dalkılıç ve Fatih Ürek, zirvede tatil yapan öğrencileri coşturdu. Fakat konsere asıl damga vuran Hadise'nin frikiği oldu.
3
'Winterfest 2013', festivali, Pop Müziği şarkıcısı Hadise konseri ile devam etti. Grand Yazıcı Otel'de 1200 üniversiteli ile buluşan Hadise, Türkçe ve İngilizce şarkılar söylerken 4 dansçı kendisine eşlik etti. Koruma görevlileri, mini elbiseyle sahneye çıkan Hadise'yi yakından görmek isteyen hayranlarını engellemede, zaman zaman zorlandı. Hadise'nin konseri 2 saat sürdü.
4
WhiteFest'in bu yıl ki önemli diğer yıldızları ise, Serdar Ortaç, Murat Dalkılıç ve Fatih Ürek oldu.


5
6
7
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 23.01.2013 11:51 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı! Sen Anlat Karadeniz'in yıldızı İrem Helvacıoğlu'nun kardeşine bakın! İkizi gibi Ünlü oyuncudan olay itiraf: İntikam almak için kocasıyla yattım!