'Yok Artık' Dedirten Frikik - Son Dakika

'Yok Artık' Dedirten Frikik

23.01.2013 11:51

1
Uludağ'da konser veren Hadise sahnede kendinden geçince ortaya çok konuşulacak bir görüntü çıktı.

2
Türkiye'nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ, üniversite öğrencileri için düzenlenen Winterfest ve Whitefest etkinlikleriyle doldu taştı. Festivaller kapsamında sahneye çıkan Hadise, Serdar Ortaç, Murat Dalkılıç ve Fatih Ürek, zirvede tatil yapan öğrencileri coşturdu. Fakat konsere asıl damga vuran Hadise'nin frikiği oldu.
3
'Winterfest 2013', festivali, Pop Müziği şarkıcısı Hadise konseri ile devam etti. Grand Yazıcı Otel'de 1200 üniversiteli ile buluşan Hadise, Türkçe ve İngilizce şarkılar söylerken 4 dansçı kendisine eşlik etti. Koruma görevlileri, mini elbiseyle sahneye çıkan Hadise'yi yakından görmek isteyen hayranlarını engellemede, zaman zaman zorlandı. Hadise'nin konseri 2 saat sürdü.
4
WhiteFest'in bu yıl ki önemli diğer yıldızları ise, Serdar Ortaç, Murat Dalkılıç ve Fatih Ürek oldu.

5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika 'Yok Artık' Dedirten Frikik - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler