Yok Böyle Bir Para - Son Dakika

Yok Böyle Bir Para

9 yıl önce

1
Acun yapacağı 3 yarışma karşılığında Show TV'den bu yıl 155 milyon TL alacak. Acun'un aylık geliri 15.5 milyon lira olacak. Bu rakama sponsorlardan gelecek paralar dahil değil
2
Acun Ilıcalı 2011-2012 sezonu için yine Show TV ile anlaştı. Acun bu yıl Show TV'ye Yetenek Sizsiniz, Survivor ve bir şarkı yarışması olan Ses Türkiye'yi yapacak.
3
Show TV, Acun'a program başına 750 bin dolar (1.3 milyon lira) ödeyecek. Böylece Acun'un aylık kazancı 15.5 milyon lirayı bulacak.
4
Acun 10 ayda toplam 155 milyon TL kazanmış olacak. Temmuz-Ağustos aylarında ise program yapmayacak.

5
Acun, Show TV ile yaptığı anlaşmayı şöyle özetledi: "Her sektörün ekonomisi başkadır.

Futbolcular alınca kimse bir şey demiyor, bizimki mi göze batıyor.

6
Kendinden 20 yaş küçük Şeyma Subaşı ile flört eden Acun Ilıcalı 7 yıllık eşi Zeynep Hanım'dan boşanmak üzere.

7
Zeynep Ilıcalı evlilik boyunca kazanılan servetin yarısını istiyor. Acun-Zeynep Ilıcalı'nın 13 Eylül'de boşanma davası var.

8
42 yaşındaki Acun Ilıcalı televizyonculuğa 1996'da spor-magazin programı Televole'de muhabir olarak başladı.

9
Kısa sürede çok sevilince 2002'de Acun Firarda adlı programı yaptı. 2005'te Acun Medya'yı kurdu ve Fear Factor ile Survivor yarışmalarının yapımcısı ve sunucusu oldu.
10
2009'da başlayan Var mısın Yok musun?' yarışması Acun'un hayatında dönüm noktasıydı. Yarışma çok tuttu ve Acun çok kazandı.

11
Daha sonra Survivor, Yetenek Sizsiniz ve Yok Böyle Dans yarışmalarını yaptı. Acun'un ilk evliliğinden Banu (21), ikinci evliliğinden Leyla (7) ve Yasemin (4) adlı 3 kızı var.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel sporcu işi abarttı! Eşiyle birlikte karantinada çıplak antrenman yaptı Avustralya'da Müslüman hayır dernekleri, kimsesiz yaşlılara yardımda bulunuyor Victoria's Secret'ın kızıl saçlı meleği koronavirüse yakalandı Süper Lig kulüplerinden, Milli Dayanışma Kampanyası'na büyük destek Star Wars'un yıldızı Andrew Jack koronavirüsten hayatını kaybetti