SON DAKİKA GMAİL HABERLERİ

Son Dakika Gmail Haberleri

 • 06 Aralık 2018 03:37 Apple'a Göre, 2018'in En Popüler İphone Uygulamaları Apple'a Göre, 2018'in En Popüler İphone Uygulamaları En iyi iPhone Uygulamaları 2018 Listesi ise şöyle…YouTube Instagram Snapchat Messenger Facebook Bitmoji Netflix Google Maps Gmail Spotify Music Amazon Uber WhatsApp Messenger Pandora Wish TikTok Cash App Google Photos Google Chrome TwitterBu listede pek çok sürpriz olmasa da, YouTube'un Instagram ve Snapchat'ı geride bıraktığı dikkate değer
 • 23 Kasım 2018 15:28 Google Evlere Girmek İçin Patent Başvurusu Yaptı TEKNOLOJİ ve internet devi Google'ın ABD Patent ve Marka Ofisi'ne (USPTO) yaptığı iki yeni patent başvurusu akıllı ev teknolojisini bir adım daha ileri götürüyor.
 • 22 Kasım 2018 18:27 İzmir'deki Fetö Davasında Karar Sanık Narı, örgütün kriptolu haberleşme programı ByLock'u kullanmadığını ileri sürerek, "Kullandığım program 'Gmail' programıydı
 • 22 Kasım 2018 14:24 4. Karavan Kore Film Günleri Adana'da, 4. Karavan Kore Film Günleri düzenlenecek.
 • 19 Kasım 2018 03:35 Windows 10 Mail Uygulamasına Reklam Koyulması Test Edildi Windows 10 Mail Uygulamasına Reklam Koyulması Test Edildi com Gmail ve Yahoo Mail hesapları da dahil olmak üzere posta yoluyla oluşturulan "kurumsal olmayan hesaplar" a sunuldu
 • 07 Kasım 2018 08:50 "En İyi Tiyatro Eseri" Jüri Değerlendirmesiyle Seçilecek USTA OYUNCU YILMAZ GRUDA, "Hem yeni yeteneklerin keşfedilmesi, hem de tiyatroya yeni eserler kazandırılması açısından bu yarışma çok önemli" dedi.
 • 27 Ekim 2018 18:12 Uranüs Koç Burcuna Tekrar Dönüyor! Son Vapuru Kaçırmayın. Su Karakuş Uranüs Boğa burcunda gerilemesini sona erdiriyor ve Koç burcunda gerilemeye devam edecek.
 • 07 Ekim 2018 10:21 Fetö'nün İletişim Hileleri Fetö'nün İletişim Hileleri Darbe girişimi sonrası yakalanarak gözaltına alınan şahıslar üzerinden elde edilen mobil cihazlarda inceleme yapıldığına değinilen iddianamede, anlık mesajlaşma uygulamalarından olan Whatsapp, Tango, Line, Gmail, ByLock (Turqoise), TelegramX ve Eagle gibi uygulamaların FETÖ/PDY üyelerince faaliyetlerinin deşifresinin önlenmesi amacıyla bu uygulamalara ait ikon resimlerinin kullanılarak içlerine kurulan başka mesajlaşma uygulamaları vasıtasıyla mesajlaştıkları, uygulamalar kullanılmak istendiğinde bir şifre ara yüzü ile karşılaşıldığı, bu uygulamalar içerisindeki yazışmalara şifre girilmek suretiyle ulaşıldığının tespit edildiği vurgulandı
 • 28 Eylül 2018 02:56 Google Hakkında Bilmiyor Olabileceğiniz 10 Şey Google Hakkında Bilmiyor Olabileceğiniz 10 Şey Google'sız hayatı hatırlıyor musunuz? Dün 20. yılını kutlayan şirket, sizin hakkınızda çok şey biliyor.
 • 27 Eylül 2018 17:01 Sushı Mukbang! ?? Suşi Nasıl Yenir? & Hayatımdaki Gelişmeler ! İletişim: https: //www.instagram.com/cerenceylanc/Sadece işbirlikleri için: cerenceylan.yt@gmail.comSnapchat,Facebook ve Twitter kullanmıyorum.
 • 26 Eylül 2018 10:44 Gmail'deki Bu Özelliği Biliyor Muydunuz? Smart Reply Özelliği Nedir? Gmail'deki Bu Özelliği Biliyor Muydunuz? Smart Reply Özelliği Nedir? Yakın zamanda kullanıma sunulan Gmail'deki Smart Reply uygulaması sayesinde kullanıcılar zaman kazanıyor ve mail trafikleri otomatik olarak yönetiliyor
 • 20 Eylül 2018 22:16 Google: Gmail'deki Verilerin Paylaşılmasına Devam Edeceğiz Google: Gmail'deki Verilerin Paylaşılmasına Devam Edeceğiz Google, Amerikalı senatörlere yazdığı mektubunda, Gmail'deki verilerin diğer uygulama geliştiricilerle paylaşmasını savundu.
 • 19 Eylül 2018 12:59 Adına Sahte E-mail Hesabı Açan İki Kişi Yargılanacak Adına Sahte E-mail Hesabı Açan İki Kişi Yargılanacak PARİS Ceza Mahkemesi, geçen yıl düzenlenen cumhurbaşkanı seçim kampanyası döneminde Macron'un adına sahte e-posta hesabı açtığı ortaya çıkan biri muhafazakar sağcı iki kişi hakkındaki kararını verdi.
 • 18 Eylül 2018 19:57 Macron'un Adına Sahte E-posta Hesabı Açan 2 Kişi Yargılanacak Fransa'da geçen yıl düzenlenen cumhurbaşkanı seçim kampanyası döneminde Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un adına sahte e-posta hesabı açtığı ortaya çıkan iki kişinin 12 Aralık'ta hakim karşısına çıkarılacağı belirtildi.
 • 20 Ağustos 2018 03:15 Gmail Gizli Mod Mobil Kullanıcılar İçinde Yayımlandı Ancak? Gmail Gizli Mod Mobil Kullanıcılar İçinde Yayımlandı Ancak? Gmail Gizli Mod Mobil Kullanıcılar içinde Yayımlandı Ancak? Gmail yeni tasarımı geçtiğimiz Nisan ayında ( öncelikli olarak G Suite Kullanıcıları için) ortaya çıktı.
 • 16 Ağustos 2018 15:11 Vestel Venus Go N11.com'da Satışta Telefon hafızasında çok daha az yer kaplayan ve bu sayede kullanıcıya Android'in diğer versiyonlarına göre 2 katına kadar daha fazla kullanım alanı sunan Go Edition sürümünde, özelleştirilmiş Google uygulamaları olan Google Go, Files Go, Gmail, Maps Go, YouTube Go ve Asistan ön yüklü olarak geliyor
 • 12 Ağustos 2018 08:42 Dıy İki Harika Kalemlik | Kendin Yap | Okula Dönüş 2018! Bugunku video'da okul malzemelerini yapacagiz! | Kalemlik kendin yap! Hepinize iyi seyirler.
 • 10 Ağustos 2018 12:19 Sağlıkçılar Kök Hücre Bağışında Bulundu Gaziantep'teki 25 Aralık Devlet Hastanesinde personel arasında düzenlenen kampanyada bağışlanan kök hücreler, iki hasta için umut oldu.
 • 09 Ağustos 2018 10:46 Venus Go Satışa Çıkıyor Venus Go Satışa Çıkıyor Yapılan bilgilendirmede; telefon hafızasında çok daha az yer kaplayan ve bu sayede kullanıcıya Android'in diğer versiyonlarına göre 2 katına kadar daha fazla kullanım alanı sunan Go Edition sürümünde, özelleştirilmiş Google uygulamaları olan Google Go, Files Go, Gmail, Maps Go, YouTube Go ve Asistan ön yüklü olarak geliyor
 • 07 Ağustos 2018 03:04 Senatörler Google'a Sordu: Çin'e Özel Sansürlü Arama Motoru Olacak Mı? Senatörler Google'a Sordu: Çin'e Özel Sansürlü Arama Motoru Olacak Mı? 2010 yılında Çin insan hakları aktivistinin Gmail hesaplarından taviz veren sonuçların sansürlenmesi durduruldu ve o günden sonra Google resmen Çin pazarından kayboldu
 • 31 Temmuz 2018 14:21 Türkiye Sağlık Turizmi Derneği, Yöneticileri Rekabete Hazırlıyor TSTD, Sağlık Bakanlığının desteği ile kamu ve özel sektör hastanelerinde görev yapan üst, orta düzey yöneticiler ve sağlık turizmi birim sorumluları için "Sağlık Turizmi İşletmeleri Yönetimi" eğitimi verecek.
 • 20 Temmuz 2018 03:14 Google Ceo'su Sundar Pichai'den 5 Milyar Dolar Ceza Açıklaması Google Ceo'su Sundar Pichai'den 5 Milyar Dolar Ceza Açıklaması Söz konusu yatırım bizim açımızdan önemli; zira telefon üreticilerine bir kısmı bize gelir kazandıran ama daha da önemlisi her biri, telefon kutudan çıktığında "çalıştığını" garantilememize yardımcı olan (Arama, Chrome, Play, Haritalar ve Gmail gibi) popüler Google uygulamalarını içeren bir seti önceden yükleme seçeneği sunabiliyoruz
 • 18 Temmuz 2018 18:39 Google Ceo'su Pichai'den AB'ye: Android Daha Az Değil, Daha Fazla Seçenek Yarattı Söz konusu yatırım bizim açımızdan önemli; zira telefon üreticilerine bir kısmı bize gelir kazandıran ama daha da önemlisi her biri, telefon kutudan çıktığında "çalıştığını" garantilememize yardımcı olan (Arama, Chrome, Play, Haritalar ve Gmail gibi) popüler Google uygulamalarını içeren bir seti önceden yükleme seçeneği sunabiliyoruz
 • 28 Haziran 2018 12:18 Yeşilyurt'un Mutluluğu Kadraja Sığmıyor! Yeşilyurt'un Mutluluğu Kadraja Sığmıyor! Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt'un kültürel ve doğal zenginliklerini farklı fotoğraf kareleriyle bir araya getirip ilçenin tanıtımını daha geniş kesimlere duyurmak amacıyla 'Mutluluk' temalı ulusal fotoğraf yarışması düzenlediklerini açıkladı.
 • 23 Haziran 2018 08:57 FETÖ'cü Hain 15 Temmuz'da Gülen'e Mesaj Atmış: Ölüm Kalım, Abi Bozun Namazı FETÖ'cü Hain 15 Temmuz'da Gülen'e Mesaj Atmış: Ölüm Kalım, Abi Bozun Namazı 15 Temmuz darbe girişimi sırasında sivil imam Hakan Çiçek'in Pensilvanya'daki terörist başı Gülen'e mesajlar attığı ortaya çıktı. Bu mesajların birinde "Ölüm kalım, abi bozun namazı" yazıyor.
 • 22 Haziran 2018 10:09 Genç Heykeltıraşlar Tekirdağ'da Yarışacak Tekirdağ'da, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Bisanthe antik yerleşiminin adıyla gerçekleştirilen Taş Heykel Sempozyumu kapsamında Genç Bisanthe Umut Veren Heykeltıraş Heykel Yarışması düzenleneceği bildirildi.
 • 16 Haziran 2018 11:36 Müzisyen Gencin, Kariyerini Engelleyen Kız Arkadaşından '350 Bin Dolarlık' Tazminat İntikamı Müzisyen Gencin, Kariyerini Engelleyen Kız Arkadaşından '350 Bin Dolarlık' Tazminat İntikamı Kanadalı genç müzisyen hak kazandığı müzik bursunu gizlice onun adına reddeden kız arkadaşına açtığı davada 350 bin Kanada doları tazminat kazandı.
 • 14 Haziran 2018 21:16 Yaz'da Yapabileceğiniz 4 Kolay Diy Projesi! Summer Dıy's! Merhabalar! Bugun cok kolay 4 kendin yap projesiyle karsinizdayim, iyi seyirler : )3D kalemi buradan aldim https: //goo.gl/vCiq45Instagram: ayseoneriyorMail: ayseoneriyor@gmail.com.
 • 04 Haziran 2018 17:58 Yeşilyurt'un Zenginlikleri Fotoğraf Yarışmasıyla Gün Yüzüne Çıkıyor Yeşilyurt'un Zenginlikleri Fotoğraf Yarışmasıyla Gün Yüzüne Çıkıyor Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt’un kültürel ve doğal zenginliklerini farklı fotoğraf kareleriyle bir araya getirip ilçenin tanıtımını daha geniş kesimlere duyurmak amacıyla ‘Mutluluk’ temalı ulusal fotoğraf yarışması düzenlediklerini açıkladı.
 • 01 Haziran 2018 20:01 3d Kalemle Gözlük Çizdim! Making Glasses With The 3d Pen! 3D Kalem İncelemesiAldığım kalem https: //goo.gl/vCiq45Kalıp http://3o5blc1g4dkb1koq0fnnpq5z.wpeng...Instagram: ayseoneriyorMail: ayseoneriyor@gmail.com.
 • 01 Haziran 2018 03:05 İos 11.4 Güncellemesi Yayımlandı, Hangi Değişiklikler Yer Alıyor? İos 11.4 Güncellemesi Yayımlandı, Hangi Değişiklikler Yer Alıyor? AirPlay 2Ev ses sisteminizi ve AirPlay 2 özellikli hoparlörleri evinizin her yerinden denetleyin Evinizdeki birden fazla AirPlay 2 özellikli hoparlörde aynı anda ve hepsi eşzamanlı olarak müzik çalın AirPlay 2 özellikli hoparlörleri Denetim Merkezi'nden, kilitli ekrandan ya da iPhone'unuzda veya iPad'inizde uygulamalar içerisindeki AirPlay denetimlerinden denetleyin iPhone'unuzdaki, iPad'inizdeki, HomePod'unuzdaki veya Apple TV'nizdeki Siri ile AirPlay 2 özelliği etkinleştirilmiş hoparlörleri denetlemek için sesinizi kullanın AirPlay 2 özellikli hoparlörlerinizde çalanı yarıda kesmeden iPhone'unuzda veya iPad'inizde aramaları yanıtlayın ya da oyun oynayınHomePod stereo çiftiBu güncelleme iPhone'unuzu veya iPad'inizi kullanarak HomePod stereo çiftini ayarlamayı destekler HomePod çifti odadaki konumunu otomatik olarak algılar ve hoparlörün yerine göre sesi dengeler İleri seviye hüzme oluşturma geleneksel stereo çiftine göre daha geniş stüdyo sesi sağlar HomePod, Ev uygulamasında otomatik güncellemeler kapatılmadığı sürece stereo çiftini desteklemek için otomatik olarak güncelleniriCloud'daki MesajlarMesajlarınızı, fotoğraflarınızı ve diğer ilişikleri iCloud'da saklayın ve aygıtlarınızda yer açın Aynı iMessage hesabı ile yeni bir aygıta giriş yaptığınızda tüm mesajlarınız görünür Mesajları ve yazışmaları sildiğinizde mesajlar ve yazışmalar aygıtlarınızın tümünden anında silinirler iCloud'daki Mesajları açmak için iCloud ayarlarında (Ayarlar > [adınız] > iCloud) Mesajlar'ı etkinleştirin Yazışmalarınız uçtan uca şifrelenmeye devam edecektirDiğer iyileştirmeler ve sorun gidermelerÖğretmenlerin Okul uygulamasını kullanarak iBooks'ta öğrencilerine okuma aktiviteleri vermesini sağlar Bazı karakter serilerinin Mesajlar'ın çökmesine neden olabildiği bir sorunu düzeltir Bazı mesajların yanlış sırada görünmesine neden olabilen bir Mesajlar sorununu giderir Safari üzerinden Google Drive'a, Google Docs'a ve Gmail'e giriş yapmayı veya Google Drive'daki, Google Docs'taki ve Gmail'deki dosyalara erişimi engelleyen bir sorunu giderir Sağlık uygulamasında verilerin eşzamanlanmasını engelleyen bir sorunu düzeltir Kullanıcıların Sağlık verilerine ulaşabilecek uygulamaları değiştirmesini engelleyen bir sorunu düzeltir Uygulamaların Ana ekranda yanlış bir konumda görünmesine neden olan bir sorunu çözer CarPlay sesinin bozulmasına neden olabilen bir sorunu düzeltir Bazı araçlarda Bluetooth üzerinden müzik çalarken ya da USB'ye bağlandığında iPhone'unuzda müzik seçememenize neden olabilen bir sorunu düzeltirApple yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için lütfen şu web sitesine gidin: https: //support
 • 23 Mayıs 2018 09:19 Dikili Pidesine Zabıtadan Tam Not Dikili Belediyesi, Ramazan ayının başladığı ilk günden itibaren iftar sofralarının vazgeçilmezi pide üretimi yapan fırınları denetlemeye devam ediyor.
 • 22 Mayıs 2018 16:54 Bilsam Uluslararası Bir Sempozyum Düzenleyecek Bilsam Uluslararası Bir Sempozyum Düzenleyecek Bilgi Yolu, Eğitim, Kültür ve Sanat Araştırmaları Merkezi(BİLSAM) tarafından “İdealden Gerçeğe Toplum, Siyaset ve Ekonomi” konulu 7. Uluslararası sempozyum düzenlenecek.
 • 17 Mayıs 2018 03:24 Google One, Google Bulut Depolama Ücretlerinde İndirim Yaptı? Google One, Google Bulut Depolama Ücretlerinde İndirim Yaptı? Bu alanı Gmail, Photos ve benzer diğer uygulamalar ortak kullanırken; daha fazla depolama alanı isteyenler için ücretli bir ödeme planı seçenekleri satıyordu
 • 12 Mayıs 2018 03:15 Google Drive Tasarımı da Değişti, Yeni Gmail Gibi Görünüyor Google Drive Tasarımı da Değişti, Yeni Gmail Gibi Görünüyor Google, Yeni Gmail Benzeri Google Drive'da da Tasarım Değişikliğine Gitti.
 • 02 Mayıs 2018 11:59 Analiz - Yasalar, Kişisel Verileri Koruyabilecek Mi? Yıllardır yeni düzenlemelere uyum çalışmaları yürüten Google, hedefli reklam gösteriminde kullanmak üzere kullanıcılarının Gmail iletilerini taramaya son verdi
 • 28 Nisan 2018 03:05 Yeni Gmail Nasıl Aktif Edilir? Yeni Gmail'i Aktif Etmenin 2 Yolu! Yeni Gmail Nasıl Aktif Edilir? Yeni Gmail'i Aktif Etmenin 2 Yolu! Gmail'in Yeni Arayüzü Kullanıma Sunuldu, Peki Denediniz mi? Gmail'in yeni arayüzü kullanıma açıldı.
 • 23 Nisan 2018 20:25 Yeni Bir İş Kurma Hayaliniz mi Var? | Önce Bu Videoyu İzleyin | Kosgeb Uzmanı Ahmet Köknar Herkesin hayalidir kendi işinin patronu olmak.
 • 22 Nisan 2018 12:05 Herkesin Bilmesi Gereken Instagram Hackleri & Instagram Story | Ceren Ceylan İletişim: https: //www.instagram.com/cerenceylanc/Sadece PR için: cerenceylan.yt@gmail.comSnapchat,Facebook ve Twitter kullanmıyorum.
 • 15 Nisan 2018 13:57 Sıcak Silikonla 10 Takı! | Kendin Yap! Dıy Hot Glue Jewelry Bugünkü video'da silikon tabancasıyla 10 farklı takı yapcağız. Hepinize iyi seyirler : )Instagram: ayseoneriyorMail: ayseoneriyor@gmail.com.
 • 12 Nisan 2018 12:04 Google, Gmail'i Değiştiriyor Google, Gmail'i Değiştiriyor Google, müşterilerine gönderdiği bir e-postada firmanın yenilenmiş bir Gmail üzerinde çalıştığını söyledi.
 • 07 Nisan 2018 10:54 Buca'nın Balkonları Yarışıyor Buca'nın Balkonları Yarışıyor Buca Belediyesi’nin kentte çevre bilincinin arttırılması, güzelleştirilmesi ve estetik açıdan daha güzel bir Buca oluşturulması amacıyla düzenlediği “En güzel balkon” yarışması için başvurular başladı.
 • 07 Nisan 2018 10:50 Buca En Güzel Balkonunu Seçiyor! Buca En Güzel Balkonunu Seçiyor! Buca Belediyesi'nin kentte çevre bilincinin arttırılması, güzelleştirilmesi ve estetik açıdan daha güzel bir Buca yaratılması amacıyla düzenlediği 'En Güzel Balkon' yarışması için başvurular başladı.
 • 07 Nisan 2018 10:34 Egd, Başarılı Ekonomi Basınını 10. Kez Ödüllendirecek Ekonomi Gazetecileri Derneği'nin (EGD) 10. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri'ne müracaatlar başladı.
 • 28 Mart 2018 10:06 Tiyatro Heyecanı Başladı Tiyatro Heyecanı Başladı 'Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri' 36. kez perdelerini açtı.
 • 27 Mart 2018 18:41 Kitap Okuyan Köpek ! *dünyanın En Eğlenceli Hayvanları !* > Bu videoda sizlerle dünyanin en tatli, eglenceli ve komedi yapan hayvanlarini izliyoruz ! Cok eglenceli hayvanlar alemi videosu oldu ! iyi seyirler !> Merhaba ! Ben Ibrahim Durmaz, Belgotürk Kanalıma hoşgeldiniz !Belçikada doğdum büyüdüm ve yaşıyorum .
 • 25 Mart 2018 17:11 Ormanda Garip Şeyler Bulduk !! *takip Edildik* > Fotoğraf çekinmeye gittiğimiz ormanda garip eşyalar bulduk. ve sonra bizi takip eden birileri olduğunu gördük. Eğlenceli ama bir o kadar da heyecanlı bir video oldu .
 • 21 Mart 2018 03:04 Akıllı Telefonların Yakın Tarihi & Android'e Geçiş Rehberi Akıllı Telefonların Yakın Tarihi & Android'e Geçiş Rehberi E-posta programı olarak da Gmail uygulamasını tercih ettim
 • 16 Mart 2018 11:05 Medya Sanat Merkezi Uygulamalı Eğitimlere Başlıyor Medya Sanat Merkezi (MSM) Başkanı İsmail Halis, MSM'nin Türkiye'nin güncel, düşünsel, politik, kültürel ve sanatsal enerjisini üretip bir araya getirme zemini ve platformu olmasını amaçladıklarını belirterek, "Bu toprağın ruhunu, iklimini teneffüs eden herkese ulaşıp, medya ve sanat gibi,...
 • 04 Mart 2018 12:26 2. Bilge Şehir Kocaeli Karikatür Yarışması 2. Bilge Şehir Kocaeli Karikatür Yarışması"Na Doğru - Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediyesince nisan ayında düzenlenecek "2. Uluslararası Bilge Şehir Kocaeli Karikatür Yarışması"na başvurular devam ediyor.