Başkent'te Şafak Operasyonu - Son Dakika
Güncel

Başkent'te Şafak Operasyonu

Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri, Altındağ ilçesinde 500 polisin katılımıyla 55 adrese eş zamanlı 'Şafak Operasyonu' düzenledi.

22.04.2014 08:24  Güncelleme: 08:35

Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Narkotik, Asayiş ekipleri, Özel Hareket ve Çevik Kuvvet polislerinin desteği ile Altındağ ilçesinin gecekondu semtlerinden Hıdırlıktepe'ye sabah saatlerinde 'Şafak Operasyonu' gerçekleştirdi. Ankara Emniyet Müdürü Kadri Kartal'ın bir helikopterden bizzat yönettiği operasyona 500 polis katıldı.

HAVADAN 2 HELİKOPTER DE DESTEK VERDİ

Havadan iki helikopterle destek verilen operasyonda özel harekat polisleri koç başları ile kapıları kırılan 55 adrese girdi. Evler, narkotik dedektör köpeklerinin de yardımıyla didik didik arandı.

30 KİŞİ GÖZALTINDA

Yapılan operasyon sonucu 30 kişi gözaltına alınırken uyuşturucu madde, ruhsatsız silah, sallama tabir edilen bıçak ve çok sayıda fişek ele geçirildi.

Operasyon sırasında çevik kuvvet ekipleri mahalleyi ablukaya alarak içeriden ve dışarıdan kimsenin yaklaşmasına izin vermedi. Gözaltına alınan şüpheliler Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Başkent\'te Şafak Operasyonu
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başkent'te Şafak Operasyonu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • ismail çakmak: tabiiki polis görevini yapacaktır uyuşturcu illeti çok kötü nice ailleri yıktı nice genc insanlar öldü üzerine gittsin polis hakkariyede girer her yere girer polis gücünü kanunlardan alır 24 1 Yanıtla
  • selman cık: uyuşturucunun kaymagını pkk yesin,devlet ankarada torbacıya gelince çöküyo hemen .maşallah 1 0 Yanıtla

Advertisement