Bıçaklı Cinsel Saldırıya 1 Yıl 3 Ay Hapis - Son Dakika
Güncel

Bıçaklı Cinsel Saldırıya 1 Yıl 3 Ay Hapis

Zonguldak'ta, "Abla arkanda böcek var" diyerek yaklaştığı 25 yaşındaki B.Ö.'ye bıçakla tehdit edip cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanan 19 yaşındaki Abdullah Sezer, 1 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.

25.10.2013 12:50
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Zonguldak'ta, "Abla arkanda böcek var" diyerek yaklaştığı 25 yaşındaki B.Ö.'ye bıçakla tehdit edip cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanan 19 yaşındaki Abdullah Sezer, 1 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme, hükmün açıklanmasını geri bıraktı.

13 Ocak 2009'da meydana gelen olayda Abdullah Sezer, iddiaya göre bir akrabasını ziyarete giden B.T.'yi takip etti. Sezer, apartman girişinde, "Abla arkanda böcek var" diyerek montunu temizleme bahanesiyle yanına yaklaştığı kızı, daha sonra bıçakla tehdit edip yere yatırdı ve kalçalarına dokunarak cinsel saldırıda bulundu. B.T.'nin bağırarak yardım istemesiyle kaçan Sezer, kızın şikayeti üzerine yakalandı.

Tutuklanan Abdullah Sezer hakkında, 'cinsel saldırı' suçlamasıyla dava açıldı. 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki ilk duruşmada tahliye edilen sanık, karar duruşmasında yeniden hakim karşısına çıktı. Son sözü sorulan Sezer, "Takdiri mahkemeye bırakıyorum" dedi.

Mahkeme Başkanı Hakim Abdullah Özden Doğan, "Siz o apartmanda oturmuyorsunuz. Oraya girmenizi gerektirecek bir sebep yok" diyerek, 'kesici ve delici aletle basit cinsel saldırı' suçunu işlediği kanaatine vardıkları sanığa önce 3 yıl hapis cezası verdi. Mahkeme, sanığın suç tarihinde 15 yaşından küçük olması ve duruşmalardaki iyi halini gözönünde bulundurarak cezayı 1 yıl 3 aya düşürdü ve hükmün açıklanmasını geri bıraktı. - Zonguldak

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bıçaklı Cinsel Saldırıya 1 Yıl 3 Ay Hapis - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kocaeli'de Ramazan Davulcusu Muhtarı Tabancayla Vurdu
  02:48 Kocaeli'de Ramazan Davulcusu Muhtarı Tabancayla Vurdu

  Kocaeli'nin Körfez ilçesinde bir ramazan davulcusu, mahalle muhtarıyla çıkan tartışma sonucunda tabancayla muhtarı bacağından vurdu. Yaralı muhtar hastaneye kaldırıldı ve sağlık durumu iyi. Polis, kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

 • Çanakkale Yenice'de meydana gelen 4,9 büyüklüğündeki deprem güvenlik kamerasına yansıdı
  02:27 Çanakkale Yenice'de meydana gelen 4,9 büyüklüğündeki deprem güvenlik kamerasına yansıdı

  Çanakkale'nin Yenice ilçesinde meydana gelen 4,9 büyüklüğündeki deprem, bir büfenin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Deprem anında büfe içinde bulunanlar panikle mekanı terk ederek açık alana kaçtı.

 • Gümüşçü Holding'de Yönetim Krizi: Onur'un Gözaltına Alınmasıyla Şebnem'in Hayatı Değişiyor
  02:18 Gümüşçü Holding'de Yönetim Krizi: Onur'un Gözaltına Alınmasıyla Şebnem'in Hayatı Değişiyor

  Onur'un yolsuzluk iddiasıyla göz altına alınması ve Aysel'in kritik kararı sonrası Gümüşçü Holding'de yönetim krizi ortaya çıkar. Onur, Aysel ve Demir arasında büyük bir mücadele başlatırken, Şebnem'in Onur'la yaptığı anlaşma ilişkileri karmaşık hale getirir. Geçmişten gelen bir misafir ise Şebnem'in hayatındaki dengeleri değiştirebilir.

 • Google Haritalar'a yeni özellik: Bina giriş kapısı gösterilecek
  02:18 Google Haritalar'a yeni özellik: Bina giriş kapısı gösterilecek

  Google Haritalar, kullanıcıların daha kolay bir şekilde binanın ana giriş kapısını bulmasını sağlayacak bir özellik ekliyor. Bu özellik sayesinde kapılar, yeşil arka planlı, ok şeklini içeren bir daire ile işaretlenecek.

 • Hindistan, Yapay Zeka Alanındaki Denetimleri Artırıyor
  02:18 Hindistan, Yapay Zeka Alanındaki Denetimleri Artırıyor

  Hindistan yönetimi, yapay zeka alanındaki denetimleri artırmak için yeni bir karar aldı. Bundan böyle bu alanda üretilecek her yeni teknoloji için devlet kurumlarından resmi izin almak zorunlu olacak. Bu kararın Amerikan firmalarının ülkedeki hakimiyetini sınırlamak amacıyla verildiği düşünülüyor. Hindistan Bilgi İşlem Bakanlığı, yapay zekanın geleceği hakkında endişeli olduklarını belirterek, Hint halkının menfaatlerini korumak adına yeni önlemler alacaklarını açıkladı. Büyük teknoloji firmalarının yapay zeka uygulamaları için direkt olarak bakanlığa bilgi vermeleri gerekecek ve karara uymayan firmalara cezalar verilecektir.


Advertisement