Büyükşehir'den Gölmarmara Ziyareti - Son Dakika
Güncel

Büyükşehir'den Gölmarmara Ziyareti

Büyükşehir\'den Gölmarmara Ziyareti

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, Gölmarmara ilçesinde Kaymakamlık, Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, MABEM, Gıda Bankası, Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi'ni ziyaret etti.

04.03.2017 11:46  Güncelleme: 11:47
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, Gölmarmara ilçesinde Koordinasyon İşleri Müdürü Ahmet Cülen ve yetkililer ile birlikte ilçede bir dizi temaslarda bulundu. Heyet, Gölmarmara Kaymakamı Zeyit Şener, Gölmarmara İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tuncay ve Halk Eğitim Müdürü Ahmet Edip Şen'i ziyaret etti. Ziyaretlerde Manisa Büyükşehir Belediyesinin eğitim adına yürüttüğü faaliyetler görüşüldü ve yapılabilecek farklı eğitim programları için fikir alışverişinde bulunuldu.

Fikir Alışverişinde Bulunuyoruz

Ziyaretlerin ardından Büyükşehir Belediyesi'nin hizmet birimleri olan Gıda Bankası, MABEM ile Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi'ni de ziyaret eden Aksoy, "Amacımız, sosyal belediyecilik anlayışı ile 17 ilçesiyle Manisa'da yaşayan bireylerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve onların yanında olmak. Bu nedenle ilçe ziyaretleri düzenleyerek, çeşitli kurumlarla bu faaliyetleri nasıl geliştirebiliriz bunun çalışması içerisindeyiz" diye konuştu.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Büyükşehir'den Gölmarmara Ziyareti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement