Conrad İstanbul Bosphorus'un ev sahipliğinde Atıl Kutoğlu Defilesi - Son Dakika
Güncel

Conrad İstanbul Bosphorus'un ev sahipliğinde Atıl Kutoğlu Defilesi

Conrad İstanbul Bosphorus\'un ev sahipliğinde Atıl Kutoğlu Defilesi

Önümüzdeki ilkbahar/yaz ve tatil sezonu için Atıl Kutoğlu bizi Ege ve Akdeniz'den geçirip, çok uzaklara Karayiplere ve Latin Amerika'ya götürüyor.

03.03.2017 08:50
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Conrad İstanbul Bosphorus'un ev sahipliğinde Atıl Kutoğlu'nun Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği yararına yaptığı defileye Açık Kapı Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Nevbahar Koç annesi Afet Karacan, anneannesi Saadet Tuğbay olmak üzere Esra Dinçkök, Banu Çarmıklı, Serra Taşkent, Ahu Tuğbay, Heves Ekinci, Aliye Semavi, Nilüfer Dinçkök Çiftçi, Banu Aksoy Tarakçıoğlu, Nazlı Keçeli, Ayşe Çavuşoğlu, Esra Civelek, Elif Gönlüm, Meltem Cumbul Sevgi Tunga, Etel Baler, Eda Kosif, Buket Taşdelen ve İnci Gazioğlu gibi sanat ve cemiyet hayatının ünlü simalarının katılımıyla gerçekleşti.

Beyaz keten takımlar, volanlı elbiseler, bluzlar, rengârenk ipek şifonlardan uçuşan elbiseler, tüm bunlar koleksiyonun çarpıcı parçaları. 20 kadın ve 10 erkek olmak üzere 30 mankenin görev aldığı defilede 60 kadın kreasyonu ve 16 erkek olmak üzere toplam 76 parça sergilendi. Atıl Kutoğlu kendi imzasına sadık kalarak, bu lüks Resort koleksiyonunda etnik lüksü başka bir boyuta taşıyor. 1970'ler 80 ve 90'lardan esintiler geometri ve mimari esintilerle buluşup ultramodern, zamansız ve kalıcı tasarımlara dönüşüyor.

Özge Ulusoy, Merve Büyüksaraç, Ebru Öztürk gibi ünlü Türk modellerle yabancı modellerden oluşan kalabalık bir manken grubu Conrad İstanbul Bosphorus'u adeta Paris podyumlarına dönüştürdü...

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Conrad İstanbul Bosphorus'un ev sahipliğinde Atıl Kutoğlu Defilesi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement