Duran Duran İstanbul'u Salladı - Son Dakika
Güncel

Duran Duran İstanbul'u Salladı

Duran Duran İstanbul\'u Salladı

Duran Duran, tüm dünyada büyük ses getiren 'All You Need Is Now' albümünün tanıtım turnesi kapsamında Maçka Küçükçiftlik Parkı'nda konser verdi.

10.07.2012 07:57

Duran Duran, tüm dünyada büyük ses getiren 'All You Need Is Now' albümünün tanıtım turnesi kapsamında Maçka Küçükçiftlik Parkı'nda konser verdi. İstanbul'luların erken saatlerden itibaren gişe önlerinde kuyruk oluşturduğu konsere, Hande Yener, Ece Sükan, Siren Ertan, Haluk Akakçe, Leyla Alaton gibi iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldı.

Yeni albüm parçalarının yanı sıra Wild Boys, Girls On Film ,Rio, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, The Reflekx, Notorios, Come Undone ve Ordinary Worl gibi 80'li ve 90'lı yıllara damgasını vuran efsane parçalarına da yer verdi.

İstanbullu müzikseverler efsane grubun şarkılarıyla İstanbul akşamında adeta müzik ziyafeti çekti. Konser alanını dolduran binlerce kişi, Duran Duran'ı tam kadro izleme şansını buldu. Simon Le Bon (vokal), John Taylor, (bas gitar), Nick Rhodes (klavye) ve Roger Taylar'dan (davul) oluşan efsane gruba gitarist Dom Brown eşlik etti.

Konser girişinde Ece Sükan, Duran Duran'ı çok sevdiğini ve eskiden şarkılarının hepsini ezbere söylediğini belirtti. Hande yener ise çok heycanlı olduğunu belirtti. Konseri izlemeye gelen vatandaşlar ise konser dolayısıyla çok heycanlı olduklarını belirttiler.

MUHTEŞEM BİR GERİ DÖNÜŞ

Temmuz'da Londra'da yapılacak olan Olimpiyatların açılış konserinde 'Ara sanatçı' olarak sahne alacak efsane grup, son yıllarda MTV, Brit Award, Ivor Novellos, Spanish Ondas, Q Magazine ve GQ Dergisi gibi birbirinden prestijli 6 kurumdan 'Yaşamboyu Başarı Ödülü' kazanarak muhteşem bir geri dönüş yaptı.

Duran Duran son albümleri 'All You Need Is Now' için Grammy ödüllü yapımcı Mark Ronson bir araya geldi. 80'lerden bu yana video klipleri ayrı bir boyuta taşıyan 30 senelik efsane grubun son albümlerinden 'Girl Panic' parçasının klibinde Naomi Campbell, Eva Herzigova, Cindy Crawford, Helena Christensen ve Yasmin Le Bon yer alıyor.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Duran Duran İstanbul'u Salladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement