Eskader 2012 Ödülleri Sahiplerini Buluyor - Son Dakika
Güncel

Eskader 2012 Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Eskader 2012 Ödülleri Sahiplerini Buluyor

29 dalda 31 önemli kişiye ve kuruma dağıttığı ödülleri, 20 Nisan Cumartesi günü saat 14.00'te başlayacak bir törenle sahiplerine verecek."Bahar Şarkıları Konseri" ve beş ayrı sergi de ESKADER 2012 Ödülleri Töreni'ni taçlandıracak.

19.04.2013 18:21

Edebiyat Sanat ve Kültür Araştırmaları Derneği (ESKADER) 2012 yılının son günü açıkladığı

29 dalda 31 önemli kişiye ve kuruma dağıttığı ödülleri, 20 Nisan Cumartesi günü saat 14.00'te başlayacak bir törenle sahiplerine verecek. "Bahar Şarkıları Konseri" ve beş ayrı sergi de ESKADER 2012 Ödülleri Töreni'ni taçlandıracak.

Edebiyat Sanat ve Kültür Araştırmaları Derneği (ESKADER), kurulduğu günden bu yana kültür sanat hayatımızda faaliyetleri ile iz bırakmaya devam ediyor. Bu yıl 5'nci defa açıklanan ESKADER Kültür Sanat Ödülleri, 20 Nisan Cumartesi günü sahiplerini bulmak için gün sayıyor. Açıklandığı günlerde büyük bir ilgiyle karşılanan ve kamuoyunun takdirini kazanan ödüller, saat 14.00'ten itibaren başlayacak törenle Fatih Ali Emiri Kültür Merkezi'nde takdim edilecek.

Harun Yöndem'in sunuculuğunda gerçekleşecek tören programı saat 14.00'te ESKADER Tanıtım Filmi'nin gösterimiyle başlayacak. 14.10'da Bahar Şarkıları Konseri için solist Elif Ömürlü Uyar ve Vasfi Emre Ömürlü'ye sazlarda Hüseyin Özkılıç (ney), Lale Akay Umul (Kemençe), Cafer Ünal (ud), Deniz Müfti (bendir) eşlik edecekler. Ardından başlayan ödül töreni ile eşzamanlı olarak beş ayrı sergi de ziyaretçilere açık olacak. Fuat Başar'ın ebruları ile Vehip Sinan'ın karikatürlerinin yanı sıra ödül alanların eserleri, ESKADER'in toplantı afişleri ve basında çıkan haberler sergilenecek. Program, törene katılanlara çeşitli armağan ve ikramlarla son bulacak. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Eskader 2012 Ödülleri Sahiplerini Buluyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement