GADADİK ve İslahiye Dağcılık Kulübü Üyeleri Amanos Dağlarına Tırmandı - Son Dakika
Güncel

GADADİK ve İslahiye Dağcılık Kulübü Üyeleri Amanos Dağlarına Tırmandı

GADADİK ve İslahiye Dağcılık Kulübü Üyeleri Amanos Dağlarına Tırmandı

Gaziantep Dağcılık Spor Kulübü (GADADİK) ile İslahiye Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü üyeleri, Kanada ve Brezilyalı dağcılarla birlikte Amanos Dağlarına tırmandı. Kar kalınlığı 20 santimetreyi aşan Amanos Dağları zirvesinde kar yürüyüşü gerçekleştiren dağcılar, yaklaşık 12 kilometrelik karlı parkurda 6 saat boyunca yürüdü. Grup üyesi Hasan Şenocak, misafirlerle birlikte eşsiz manzaranın keyfini çıkardıklarını ve katılımcılara teşekkür etti.

05.03.2024 13:13  Güncelleme: 13:16
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Gaziantep Dağcılık Spor Kulübü (GADADİK) ile İslahiye Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü üyeleri, Kanada ve Brezilyalı dağcılarla Amanos Dağlarına tırmandı.

Dağcılar kar kalınlığı 20 santimetreyi aşan Amanos Dağları zirvesi bin 500 rakımlı Huzurlu Yaylasında kar yürüyüşü gerçekleştirdi.

Yaklaşık 12 kilometrelik karlı parkurda 6 saat yürüyen dağcılar, bahar aylarının yaklaştığı bugünleri değerlendirerek yaşadıkları anı fotoğrafladılar.

Grup üyesi Hasan Şenocak, "Kanadalı ve Brezilyalı misafirlerimizle birlikte eşsiz manzaranın keyfini yaşadık. Katılımcı arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ayaklarına sağlık." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel GADADİK ve İslahiye Dağcılık Kulübü Üyeleri Amanos Dağlarına Tırmandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement