Genç Oyuncu Huban Öztoprak Yaşam Mücadelesi Veriyor - Son Dakika
Güncel

Genç Oyuncu Huban Öztoprak Yaşam Mücadelesi Veriyor

Genç Oyuncu Huban Öztoprak Yaşam Mücadelesi Veriyor

Marmaris'te, geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan tiyatro ve dizi oyuncusu Huban Öztoprak, 5 gündür hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

01.01.2014 18:38  Güncelleme: 10:48
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu 26 yaşındaki Huban Öztoprak, 5 gündür hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

Datça'ya gösteriye giden İstanbul Kumbara Görsel Tiyatro Grubu'nun 10 oyuncusunu taşıyan Serdar Uslu'nun kullandığı 48 M 2083 plakalı minibüs, geçen Cumartesi günü, Seyirtepe Mevkisi'nde, karşıdan gelen 48 M 1680 plakalı hafriyat kamyonuyla çarpıştı. Kazada, Huban Öztoprak, Erkan Sevinç, Okan Has, Fatma Baş, Ayşe Numanoğlu, Vural Bingöl, Onur Öztürk ve Erkan Yayman yaralandı. Yaralılar Özel Ahu Hastanesi, Özel Yücelen Hastanesi, Özel Marmaris Hastanesi ve Marmaris Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı. Yaralılardan 7'si tedavilerinin ardından taburcu edilirken, minibüsün arka koltuğunda sıkışan ve durumu ağır olan tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Huban Öztoprak'ın ise Özel Yücelen Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'nde solunum cihazına bağlı olarak tedavisinin sürdüğü bildirildi. Özel Yücelen Hastanesi Başhekimi Tolga Çakmak, genç oyuncunun bitkisel hayata girdiğini söyleyebileceklerini belirterek, yaşatmak için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini söyledi.

'HADİ UYAN'

Bu arada, 5 gündür yaşam mücadelesi veren oyuncunun bir sosyal paylaşım sitesinde geçen 2 Ocak'ta paylaştığı mesaj sevenlerinin dikkatinden kaçmadı. Öztoprak'ın 'Hadi bakalım 2013 sen mi büyüksün ben mi mesajına, arkadaşları duygusal paylaşımlarda bulundu. Öztoprak'ın oyuncu arkadaşı İzzet Başlak'ın mesajın altına 'Sen büyüksün Huban...Hadi Uyan...ö yazdığı görüldü.

Genç oyuncu Öztoprak, Elde Var hayat, Sınav, Son Ağa, Vision, Hava Limanı İyi Uçuşlar, Taksi ve Hayat Bilgisİ dizileri ile Büyük Günah, The İmam, Adab-ı Muaşeret ve Memleket Hikayeleri-3 Kız 1 Ana adlı sinema filmlerinde rol almıştı.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Genç Oyuncu Huban Öztoprak Yaşam Mücadelesi Veriyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement