Hanedanın Gece Müdürü İntihar Etti - Son Dakika
Güncel

Hanedanın Gece Müdürü İntihar Etti

Hanedanın Gece Müdürü İntihar Etti

Son Osmanlı Padişahı Vahdettin'in torunu Hümeyra Sultan'ın çocuklarına ait otelin müdürü intihar etti.

30.05.2012 02:42  Güncelleme: 08:16
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Son Osmanlı Padişahı Vahdettin'in torunu Hümeyra Sultan'ın çocuklarına ait Kuşadası'nda ünlü Kısmet Oteli'nin gece müdürü intihar etti. Evinde av tüfeği ile intihar eden 54 yaşındaki Turhan Toktar, 30 yıldır 4 yıldızlı Kısmet Otel'de çalışıyordu.

Turizmin önemli merkezlerinden Kuşadası, gece saatlerinde üzücü bir olayla sarsıldı. Son Osmanlı Padişahı Vahdettin'in torunu Hümeyra Sultan'ın çocukları Halim ve Hanzade Özbaş'a ait olan ve sultanların oteli olarak bilinen Kuşadası Akyar Yarımadası'ndaki ünlü Kısmet Oteli'nin gece Müdürü 54 yaşındaki Turhan Toktar, intihar etti. Türkmen Mahallesi Tavaslı Sokak'taki evinde duvarda asılı duran eski bir av tüfeği ile intihar eden Toktar, olay yerinde hayatını kaybetti.

Evli ve 2 çocuk babası olan ve 30 yıldır Kısmet Otel'de çalışan Turhan Toktar, resepsiyon memurluğu dahil otelin her kademesinde görev yaptı. Hanedanın torunları tarafından da çok sevilen ve son olarak otelin gece müdürlüğü görevini yürüten Toktar, çevresinde çok sevilen ve sayılan biri olarak tanınıyordu. Yakın arkadaşları, Turhan Toktar'ın çevresinde çok sevilen ve her zaman neşeli olan biri olduğunu belirterek, intihar ederek, canına kıymasına bir anlam veremediklerini söylediler. Olay yerinde hayatını kaybeden Toktar'ın cenazesi, Kuşadası Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Hanedanın Gece Müdürü İntihar Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement