Kara Sevda'da İntikamın Ayak Sesleri! - Son Dakika
Güncel

Kara Sevda'da İntikamın Ayak Sesleri!

Kara Sevda\'da İntikamın Ayak Sesleri!

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün rol aldığı ilk bölümüyle izleyenlerin gönlünü fetheden 'Kara Sevda' nefes kesen yeni bölümüyle ekrana geliyor.

20.10.2015 17:22  Güncelleme: 17:24

İlk bölümde aşklarıyla milyonları büyüleyen Kemal ve Nihan'ın yeni bölümde verdikleri kararların arkasında nasıl duracakları büyük bir merakla bekleniyor. Dizide bu hafta; erkek kardeşini kurtarmak için Emir'le anlaşmalı evlilik yapmak zorunda kalan Nihan, Kemal'in Zonguldak'tan İstanbul'a dönüşüyle adeta sarsılacak. Maddi olarak artık güçlenen Kemal, Emir'le ihale masasında karşı karşıya gelecek. Mutluluk oyunu oynayan Nihan ve aradan beş yıl geçmesine rağmen yarası hala taze olan Kemal'in aşkı yeni bölümde nasıl kara sevdaya dönüşeceği ekrana gelecek. Rakibi olan Kemal'i daha yakından tanımak isteyen Emir ise geçmiş yıllarda yaşayanan bu büyük aşktan habersiz Nihan'la kutlayacakları 5.evlilik yıldönümleri partisine Kemal'i de davet edecek.

MELİSA ASLI PAMUK KARA SEVDA'DA!

Kara Sevda'nın ikinci bölümüyle dizinin kadrosuna adını Kurt Seyit ve Şura'da canlandırdığı karakterle duyuran Melisa Aslı Pamuk dahil oluyor. Güzel oyuncu Kara Sevda'da;Kemal'in hayatını değiştiren patronunun yeğeni, Asu karakterine hayat verecek.

Yönetmenliğini Hilal Saral'ın senaristliğini Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün üstlendiği Kara Sevda heyecan dolu yeni bölümüyle 21 Ekim Çarşamba günü saat 20.00'da Star TV'de ekrana gelecek.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kara Sevda'da İntikamın Ayak Sesleri! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement