Kastamonu Cenaze Namazları, Katılmak İstedikleri Cenaze ile Kılındı - Son Dakika
Güncel

Kastamonu Cenaze Namazları, Katılmak İstedikleri Cenaze ile Kılındı

Kastamonu Cenaze Namazları, Katılmak İstedikleri Cenaze ile Kılındı

Cenaze namazları, katılmak istedikleri cenaze ile kılındı KASTAMONU'da, cenazeye giderken kamyonun altına giren otomobilde hayatlarını kaybeden 5 kişinin cenaze namazı, cenazesine katılmak istedikleri 84 yaşındaki Makbule Ünal ile birlikte kılındı.

04.07.2015 17:36

Cenaze namazları, katılmak istedikleri cenaze ile kılındı

KASTAMONU'da, cenazeye giderken kamyonun altına giren otomobilde hayatlarını kaybeden 5 kişinin cenaze namazı, cenazesine katılmak istedikleri 84 yaşındaki Makbule Ünal ile birlikte kılındı. Kazada ölenlerden 3'ü, Makbule Ünal ile birlikte Ağlı'da toprağa verilirken, sürücü ve eşinin cenazesi İstanbul'a gönderildi.

İstanbul'da oturan 54 yaşındaki Ayhan Ünal, Ağlı'da hayatını kaybeden annesi Makbule Ünal'ın bugün kılınacak cenazesine katılmak için dün ailesiyle yola çıktı. Ayhan Ünal'ın kullandığı 34 DGT 79 plakalı otomobil, saat 21.30 sıralarında Kastamonu- Karabük yolunun Araç İlçesi Karacalar köyü mevkisinde karşıdan gelen Muzaffer Kayışoğlu yönetimindeki 37 DR 681 plakalı kamyon ile çarpıştı. Kamyonun altında sürüklenerek hurdaya dönen otomobilde sürücü Ayhan, eşi 41 yaşındaki Kezban, yengesi 38 yaşındaki Nurcan, onun çocukları 18 yaşındaki Ali ve 14 yaşındaki Arzu Ünal hayatlarını kaybetti.

Ölen 5 kişinin cenazesi, Ağlı Devlet Hastanesi morgunda yapılan otopsilerin ardından ailelerine teslim edildi. Ayhan, Kezban Ünal çifti ile Nurcan ve çocukları Ali ile Arzu Ünal'ın tabutları, cenazesine katılmak istedikleri Makbule Ünal'ın tabutuyla yan yana konuldu. Ağlı Merkez Camii'ndeki cenaze namazında Arzu Ünal'ın tabutuna duvak konuldu.

Annesi Makbule Ünal'ın cenazesine katılmaları için İstanbul'dan gönderdiği eşi Nurcan, çocukları Ali, Arzu, ağabeyi Ayhan ve yengesi Kezban Ünal'ı kaybeden Orhan Ünal, cenazede güçlükle ayakta durdu. Orhan Ünal'ı yakınları teselli etmeye çalıştı. Diğer yakınları da gözyaşı döktü. Nurdan Ünal da yeğeni Arzu'nun tabutuna sarılarak ağladı. Kılınan cenaze namazlarının ardından Nurcan, Arzu, Ali ve Makbule Ünal'ın cenazeleri ilçe mezarlığında toprağa verildi. Ayhan ve eşi Kezban Ünal'ın cenazeleri ise toprağa verilmek üzere İstanbul'a gönderildi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kastamonu Cenaze Namazları, Katılmak İstedikleri Cenaze ile Kılındı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement