Konya'da aranan hükümlü yakalandı - Son Dakika
Güncel

Konya'da aranan hükümlü yakalandı

Konya\'da aranan hükümlü yakalandı

Konya'nın Kulu ilçesinde, kasten yaralama ve ruhsatsız silah bulundurma suçundan aranan hükümlü, ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı. Y.D'nin üzerinde yapılan kimlik kontrolünde, ruhsatsız silah bulundurma suçundan 1 yıl, kasten yaralama suçundan da 11 ay 7 gün kesinleşmiş hapis cezası olduğu belirlendi. Yakalanan hükümlü, işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi.

05.03.2024 15:55  Güncelleme: 15:57
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Konya'nın Kulu ilçesinde, kasten yaralama ve ruhsatsız silah bulundurma suçundan aranan hükümlü yakalandı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, durumundan şüphelenilen Y.D'ye kimlik kontrolü yaptı.

Y.D'nin, ruhsatsız silah bulundurma suçundan 1 yıl, kasten yaralama suçundan da 11 ay 7 gün kesinleşmiş hapis cezasının bulunduğu tespit edildi.

Emniyete götürülen hükümlü, işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Konya'da aranan hükümlü yakalandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Mudanya'da Karavanlar İçin Barınma Alanı Oluşturuldu
  11:52 Mudanya'da Karavanlar İçin Barınma Alanı Oluşturuldu

  Mudanya'nın hemen doğusunda bulunan dolgu alanı, BURULAŞ tarafından işletilen otoparkta 50'den fazla karavana ev sahipliği yapıyor. Karavan sahipleri aylık bin lira kira ödeyerek burada konaklama imkanı buluyor. Ayrıca, şehir dışından gelen karavancılar için günlerce kamp yapabilecekleri bir alan da bulunuyor. Dolgu alanının yanındaki park ise akşamları ışıklandırılarak halkın kullanımına açık hale getirildi.

 • Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı 4 Kupalı Sezonu Gururla Tamamladı
  11:48 Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı 4 Kupalı Sezonu Gururla Tamamladı

  Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımı oyuncusu Sevgi Uzun, kazanılan 4 kupayla tarihi bir sezon yaşadıklarını ve gurur dolu olduklarını söyledi. Uzun, FIBA Süper Kupası, Kadınlar Türkiye Kupası, Kadınlar Avrupa Ligi ve ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi şampiyonluğunu kazandıkları sezonu 'İnanılmaz' kelimesiyle ifade etti. Ayrıca Uzun, Fenerbahçe taraftarının kendilerini sezon boyunca yalnız bırakmadığını ve bu başarıyı onlara armağan ettiklerini belirtti.

 • Koyunlara kurt dadandı iddiası
  11:45 Koyunlara kurt dadandı iddiası

  Kırşehirli besici çiftliğine gittiğinde hayatının şokunu yaşadı. Mandıraya giren besici, 25 koyununu parçalanmış halde buldu. Besici Ali Eroğlu mandırasına kurt girdiğini iddia ederek zararının 500 bin lira civarında olduğunu söyledi.


Advertisement