Mevlüt Yüksel Amanpour'a Dava Açacak - Son Dakika
Güncel

Mevlüt Yüksel Amanpour'a Dava Açacak

Mevlüt Yüksel Amanpour\'a Dava Açacak

Christiane Amanpour ile ilgili Takvim Gazetesi'nin yaptığı yayınlar sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

22.06.2013 09:24

Gezi Parkı protestoları sırasında taraflı yayın yapmakla suçlanan Cnn International'ın sunucusu Christiane Amanpour ile ilgili Takvim Gazetesi'nin yaptığı yayınlar sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Son olarak bugün gazetenin manşetinde Amanpour'a yönelik yeni bir çağrı yer aldı. Gazetenin haber müdürü Mevlüt Yüksel, CNN'in ünlü ekran yüzünü konuşmaya ve yaptığı yayınları savunmaya çağırdı.

A Haber canlı yayında Banu El'in sorularını yanıtlayan Mevlüt Yüksel, Amanpour'a yönelik çağrısını yineleyerek, "Hodri meydan diyorum, yayınlarını savunsun, anlatsın, anlatmazsa dava geliyor." Dedi.

Yüksel şöyle konuştu.

"Christiane Amanpour'a dava açacağım. Neden dava açacağım? Türkiye'ye milyonlarca lira zarar verdirdiği, maddi- manevi kayba uğrattığı, küresel bir operasyonla Türkiye'de insanımızın canının yanmasına, ekonominin bir süre durmasına ve gerilemesine neden olduğu için Amanpour'a uluslararası alanda dava açacağım. Atlanta Yüksek Mahkemesi'nde dava açacağım. Türkiye'de de avukat arkadaşlara söyledim, onlar da dava açmak için hazırlıklara başladılar. Hodri meydan diyorum, anlatsın anlatmazsa dava geliyor."

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Mevlüt Yüksel Amanpour'a Dava Açacak - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement