Nurdağı'nda Protokol Halkın Sorunlarını Dinledi - Son Dakika
Güncel

Nurdağı'nda Protokol Halkın Sorunlarını Dinledi

Nurdağı\'nda Protokol Halkın Sorunlarını Dinledi

Nurdağı ilçe protokolü, ilçe kırsalındaki mahalleri ziyaret ederek, vatandaşların sorunlarını dinledi.

27.09.2018 18:22
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Nurdağı ilçe protokolü, ilçe kırsalındaki mahalleri ziyaret ederek, vatandaşların sorunlarını dinledi.

İlçe Kaymakamı Lokman Düzgün, Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Şentürk, İlçe Jandarma Komutanı Ali Sevindi, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Yunus Bahar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, ilçe kırsalındaki mahalleri ziyaret ederek, vatandaşların sorunlarını yerinde dinliyor. Mesihöyük,Gedikli, Çakmak ve Kırışkal mahallerini ziyaret eden protokol üyeleri, bu bölgelerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alıyor. Mahallelerin sorunlarını da dinleyen Kaymakam Düzgün ve beraberindekiler, sorunları anında çözüm getiriyor.

Mahalleli ise sorunları muhataplarına iletme fırsatı yakaladıklarını belirterek, ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. - GAZİANTEP

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Nurdağı'nda Protokol Halkın Sorunlarını Dinledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Aydın'da fabrikada çalışan işçilere kadın yönelik şiddet konusunda bilgilendirme yapıldı
  10:36 Aydın'da fabrikada çalışan işçilere kadın yönelik şiddet konusunda bilgilendirme yapıldı

  Aydın'ın Çine ilçesinde bulunan bir fıstık fabrikasını ziyaret eden jandarma ekipleri, fabrikada çalışan kadın ve erkeklerle bir araya gelerek 6284 Sayılı Kanun, KADES Uygulaması, Elektronik Kelepçe gibi konularda bilgilendirme faaliyeti gerçekleştirdi. Ayrıca kadınların telefonlarına KADES uygulaması indirilerek, uygulamanın tanıtımı yapıldı. Aydın İl Jandarma Komutanlığı, kadınların huzuru ve güveni için sosyal sorumluluk faaliyetlerine devam edeceğini belirtti.

 • OMÜ Vezirköprü MYO Ormancılık Bölümü öğrencileri arazi gezisinde
  10:34 OMÜ Vezirköprü MYO Ormancılık Bölümü öğrencileri arazi gezisinde

  OMÜ Vezirköprü MYO Ormancılık Bölümü ikinci sınıf öğrencileri, arazi tatbikatı uygulamaları dersi kapsamında Vezirköprü ormanlarında arazi gezisi gerçekleştirdi. Gezi sırasında öğrencilere orman yangınları, zararlılarla mücadele, tohum bahçesi ve yangın emniyeti hakkında bilgi verildi. Ayrıca gözetleme kulesi ve orman depoları da ziyaret edildi.

 • Samsun'da Narkotik Operasyonunda Gözaltına Alınan Şüpheliler Serbest Bırakıldı
  10:33 Samsun'da Narkotik Operasyonunda Gözaltına Alınan Şüpheliler Serbest Bırakıldı

  Samsun'un Alaçam ilçesinde yapılan Narkotik Vaka Analiz Sistemi (NARVAS) uygulamasında gözaltına alınan 2 şüpheli, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Polis ekipleri, gerçekleştirdikleri asayiş ve trafik uygulamasında bir araçta ve araçta bulunanların üzerinde 250 gram sentetik uyuşturucu ele geçirdi. Gözaltına alınan şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi ve çıkarıldıkları hakimlikçe adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 • Altınova'da Marketlerde Fiyat Denetimi Yapıldı
  10:32 Altınova'da Marketlerde Fiyat Denetimi Yapıldı

  Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği, Altınova'da faaliyet gösteren marketlerde temel ihtiyaç malzemelerinin fiyatını kontrol etti ve denetimlerde bulundu.

 • CHP Genel Başkanı Özgür Özel Anıtkabir'i Ziyaret Etti
  10:32 CHP Genel Başkanı Özgür Özel Anıtkabir'i Ziyaret Etti

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve diğer parti yöneticileriyle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti. Özel ve heyet, Atatürk'ün mozolesine çelenk bıraktı ve saygı duruşunda bulundu. Ayrıca, Misak-ı Milli Kulesi'ne geçerek Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladılar.

 • Düzce İl Müftülüğü, Diyanet İşleri Başkanlığından bilgilendirme aldı
  10:29 Düzce İl Müftülüğü, Diyanet İşleri Başkanlığından bilgilendirme aldı

  Düzce İl Müftülüğü, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan son bilgilendirmeleri içeren 2024 yılı Nisan ayı toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, Düzce'deki din hizmetinin daha etkili bir şekilde sunulmasıyla ilgili görüşler ele alındı.

 • Çilimli Kaymakamı Furkan Alpay, vefa ziyaretlerine devam ediyor
  10:29 Çilimli Kaymakamı Furkan Alpay, vefa ziyaretlerine devam ediyor

  Düzce'nin Çilimli ilçesinde çalışmalarına devam eden Kaymakam Furkan Alpay, yaşlı büyüklere yönelik vefa ziyaretleri başlattı. Son olarak Topçular Mahallesi'nde ikamet eden emekli imam hatip Avni Avcı'yı evinde ziyaret etti.


Advertisement