Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Kaymakamlık haberleri, Kaymakamlık son dakika, son dakika Kaymakamlık

Son Dakika Kaymakamlık Haberleri

Son dakika Kaymakamlık haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son kaymakamlık haberleri anında burada.


 • 13:44 Kars Valisi Ziya Polat, Kağızman'da

  Kars Valisi Ziya Polat, Kağızman'da Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ziya Polat, ilçe ziyaretleri çerçevesinde Kağızman'ı ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.

 • 12:01 Vali Ünlü Kırkağaç'ta kamu hizmetlerini inceledi, şehit ailelerini ziyaret etti

  Vali Ünlü Kırkağaç'ta kamu hizmetlerini inceledi, şehit ailelerini ziyaret etti Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kırkağaç ilçesine giden Manisa Valisi Enver Ünlü, Kırkağaç Kaymakamlığı, belediye başkanlığı, ilçe jandarma komutanlığı, ilçe emniyet müdürlüğü ve Kırkağaç Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanlığını ziyaret etti.

 • Dün Dün 18:52 Kayseri Valisi Pınarbaşı İlçesini Ziyaret Etti

  Kayseri Valisi Pınarbaşı İlçesini Ziyaret Etti Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Pınarbaşı İlçesini ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Kaymakamlık, Belediye, Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve diğer kurumları ziyaret eden Vali Çiçek, ilçenin genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • Dün Dün 16:05 Tokat'ta Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Toplantısı Gerçekleştirildi

  Tokat'ta Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Toplantısı Gerçekleştirildi Tokat'ın Yeşilyurt ilçesinde Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Komisyon Toplantısı düzenlendi. Toplantıda, kolluk birimlerinin görev ve sorumluluklarının uygulanması, kurumsal kapasitenin artırılması, koordinasyon ve iş birliğinin geliştirilmesi gibi konular ele alındı.

 • Dün Dün 15:54 Erzurum'da Gazze'ye Yardım Çarşısı'ndan 800 Bin Lira Bağış

  Erzurum'da Gazze'ye Yardım Çarşısı'ndan 800 Bin Lira Bağış Erzurum'da Valilik koordinesinde kurulan 'Gazze'ye Yardım Çarşısı'ndan elde edilen 800 bin liralık gelir, Filistin'e bağışlandı. Valilik ve kaymakamlık personeli, sivil toplum kuruluşları ile gönüllülerce hazırlanan çeşitli ürünlerin satışından elde edilen gelir, AFAD ve Türk Kızılay'ın Filistin'e yardım amacıyla açtıkları hesaplara yatırıldı.

 • 04.12.2023 04 Ara 22:09 Van'da Gösteri Yürüyüşü ve Açık Hava Toplantıları Yasaklandı

  Van'da Gösteri Yürüyüşü ve Açık Hava Toplantıları Yasaklandı Van'da, Anayasa ve kanunlarda öngörülen sınırlandırma ve yasaklama şartlarını oluşturduğu değerlendirilen eylemler ve saldırı olaylarının önüne geçilmesi amacıyla 3 gün süreyle gösteri yürüyüşü ve açık hava toplantıları yasaklandı.

 • 04.12.2023 04 Ara 22:05 Van'da Gösteri ve Yürüyüşlere 3 Gün Yasak

  Van'da Gösteri ve Yürüyüşlere 3 Gün Yasak Van'da valilik ve kaymakamlıklarca uygun görülenler hariç gösteri ve yürüyüşlere güvenlik gerekçesiyle 3 gün yasak getirildi. Valilik açıklamasında, 05-07 Aralık tarihleri arasında yapılacak her türlü etkinliğin yasaklandığı belirtildi.

 • 04.12.2023 04 Ara 14:30 Yalova Armutlu'da deprem nedeniyle eğitime bir gün ara

  Yalova Armutlu'da deprem nedeniyle eğitime bir gün ara Yalova'nın Armutlu Kaymakamlığı, meydana gelen deprem nedeniyle tedbir amaçlı eğitim-öğretime bir gün ara verildiğini duyurdu. Merkez üssü Marmara-Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğündeki deprem sonrasında alınan önlemler kapsamında, ilçedeki tüm eğitim kurumlarında 04.12.2023 tarihinde eğitime ara verilecektir.

 • 03.12.2023 03 Ara 18:42 Hakkari'de doğa yürüyüşü düzenlendi

  Hakkari'de doğa yürüyüşü düzenlendi Hakkari'nin Çukurca ilçesinde Belat köyü kırsalında doğa yürüyüşü düzenlendi. Kaymakam, jandarma komutanı, emniyet müdürü, gençlik ve spor müdürü, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar yürüyüşe katıldı.

 • 03.12.2023 03 Ara 14:42 2023-Kaymakamlık Sınavı Gerçekleştirildi

  2023-Kaymakamlık Sınavı Gerçekleştirildi ÖSYM tarafından düzenlenen 2023 İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı Giriş Sınavı (2023-Kaymakamlık), 7 il ve 9 sınav merkezindeki 47 binada 22 bin 15 adayın katılımıyla gerçekleştirildi. Sınava başvuran adaylar, temel soru kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularına ÖSYM'nin internet sitesinden erişebilecek.

 • 02.12.2023 02 Ara 15:40 Erzurum Emniyet Müdürlüğü'nden Kaymakamlık sınavı öncesi gürültü uyarısı

  Erzurum Emniyet Müdürlüğü'nden Kaymakamlık sınavı öncesi gürültü uyarısı Erzurum Emniyet Müdürlüğü, yarın yapılacak olan Kaymakamlık sınavı öncesi adayların dikkatini dağıtabilecek aşırı gürültü oluşumunun yapılmaması gerektiğini belirtti. Ayrıca sınav binalarına kopya çekmeye elverişli cihazlarla girişin kesinlikle engelleneceği ifade edildi.

 • 02.12.2023 02 Ara 14:08 Badem fidanı dağıtım töreni, Gülnarlı üreticilerin yüzünü güldürdü

  Badem fidanı dağıtım töreni, Gülnarlı üreticilerin yüzünü güldürdü Tarımsal destek hamlelerini sürdüren Mersin Büyükşehir Belediyesi 'Badem Fidanı Dağıtım Töreni' ile Gülnarlı üreticilerin yüzünü güldürdü.

 • 02.12.2023 02 Ara 13:55 Koçarlı'da Geleneksel Deve Güreşi Festivali Hazırlıkları Tamamlandı

  Koçarlı'da Geleneksel Deve Güreşi Festivali Hazırlıkları Tamamlandı Aydın'ın Koçarlı ilçesinde düzenlenecek olan geleneksel deve güreşi festivali için hazırlıklar tamamlandı. Belediye Başkanı Kaplan, sahada incelemelerde bulundu ve vatandaşları güreşlere davet etti. Festivalde 130 pehlivan deve şampiyonluk için mücadele edecek.

 • 01.12.2023 01 Ara 22:52 Kiracısı olduğu evde 2 yılda 2 kamyon çöp biriktirmiş

  Kiracısı olduğu evde 2 yılda 2 kamyon çöp biriktirmiş Denizli'nin Pamukkale ilçesinde kayıplara karışan kiracı, 2 yıl yaşamını sürdürdüğü evde 2 kamyon çöp biriktirdi. Ev sahibi kiracısına sitem ederken, mahalleliyi bezdiren çöp ev 4 saatte boşaltıldı.

 • 01.12.2023 01 Ara 09:23 ÖSYM, e-YDS ve Kaymakamlık sınavlarının yapılacağını duyurdu

  ÖSYM, e-YDS ve Kaymakamlık sınavlarının yapılacağını duyurdu Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), cumartesi günü e-YDS (e-YDS 2023/12 Farsça/İngilizce) ile pazar günü İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı Giriş Sınavı (2023-Kaymakamlık) sınavlarının yapılacağını duyurdu. Sınavlar, belirli illerde ve sınav merkezlerinde gerçekleştirilecek. Engelli adaylara ek süre verilecek ve kimlik sorunu yaşayan adaylar için nüfus müdürlükleri açık olacak. ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy, sınavlar hakkında bilgi vererek, elektronik sınavlara yaklaşık 60 bin adayın katılacağını belirtti.

 • 30.11.2023 30 Kas 17:31 Merzifon'da Kış Mevsimi Trafik Tedbirleri Toplantısı Yapıldı

  Merzifon'da Kış Mevsimi Trafik Tedbirleri Toplantısı Yapıldı Merzifon Kaymakamı Ali Güldoğan başkanlığında yapılan toplantıda, kış mevsiminde olumsuz durumları engellemek ve trafikte aksaklıkları önlemek için alınacak tedbirler değerlendirildi. Toplantıya jandarma komutanı, emniyet müdürü ve daire müdürleri de katıldı.

 • 30.11.2023 30 Kas 14:30 Vitamin C Şenliği'nde renkli görüntüler ortaya çıktı

  Vitamin C Şenliği'nde renkli görüntüler ortaya çıktı Mersin Erdemli'de Anaokulu öğrencilerinin katılımıyla düzenlenen 4'üncü 'Vitamin C Şenliği'nde öğretmen ve velilerin portakal, mandalina ile limondan yaptığı çeşit çeşit ürünler görücüye çıktı

 • 30.11.2023 30 Kas 14:24 Erdemli'de Vitamin C Şenliği Düzenlendi

  Erdemli'de Vitamin C Şenliği Düzenlendi Mersin'in Erdemli ilçesinde, anaokulu öğrencilerinin katılımıyla 4'üncü 'Vitamin C Şenliği' düzenlendi. Şenlikte velilerin portakal, mandalina ve limondan yaptığı çeşit çeşit ürünler görücüye çıktı.

 • 30.11.2023 30 Kas 14:09 Karaman Valisi Kazımkarabekir ilçesini ziyaret etti

  Karaman Valisi Kazımkarabekir ilçesini ziyaret etti Karaman Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim, Kazımkarabekir ilçesini ziyaret etti. Kaymakamlık binasında hizmet veren kurumlarda incelemelerde bulundu ve Kazımkarabekir Paşa Müzesi ve Kültür Merkezi'nde bilgi aldı.

 • 30.11.2023 30 Kas 13:05 Koçarlı'da Geleneksel Deve Güreşi Festivali için Geri Sayım Başladı

  Koçarlı'da Geleneksel Deve Güreşi Festivali için Geri Sayım Başladı Koçarlı Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Geleneksel Deve Güreşi Festivali için tüm hazırlıklar tamamlandı. Festival, 3 Aralık Pazar günü Yeniköy Deve Güreşi Arenası'nda gerçekleştirilecek ve 130 pehlivanın katılımıyla renkli görüntülere sahne olacak.

 • 29.11.2023 29 Kas 23:14 Beykoz'da Yağışın Etkisiyle Toprak Kayması: 3 Gecekondu Boşaltıldı

  Beykoz'da Yağışın Etkisiyle Toprak Kayması: 3 Gecekondu Boşaltıldı Beykoz'da yaşanan toprak kayması sonucu 3 gecekondu tedbir amacıyla boşaltıldı. İtfaiye ekipleri evlerdeki 12 kişiyi tahliye etti ve gecekondular mühürlendi. Olayda yaralanan olmazken, ev sahiplerine Kaymakamlık tarafından destek sağlanacak.

 • 29.11.2023 29 Kas 15:08 Şanlıurfa'da Açık Alanlardaki Etkinlikler 4 Gün Boyunca Yasaklandı

  Şanlıurfa'da Açık Alanlardaki Etkinlikler 4 Gün Boyunca Yasaklandı Şanlıurfa Valiliği, kent güvenliği için alınan yeni karar doğrultusunda, açık alanlardaki tüm etkinliklerin 4 gün süreyle yasaklandığını duyurdu. Yasak kapsamında toplanma, yürüyüş, basın açıklaması, miting, çadır kurma, stant açma gibi etkinlikler de yer alıyor.

 • 29.11.2023 29 Kas 12:33 Bafra Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşındı

  Bafra Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşındı Bafra Belediyesi, yıllarca hizmet verdiği binasından yeni hizmet binasına taşındı. Belediye Başkanı Hamit Kılıç, birimlerin yeni binaya taşındığını ve diğer hizmetlerin tarihi ek binalarda devam edeceğini belirtti.

 • 29.11.2023 29 Kas 10:39 Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, hizmetlerini stantlar aracılığıyla vatandaşlara aktaracak

  Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, hizmetlerini stantlar aracılığıyla vatandaşlara aktaracak Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, 2023 yılı sonuna kadar alışveriş merkezleri, üniversiteler, oda ve borsalar, festivaller, fuar alanları, valilik, belediye, kaymakamlık binaları ve stadyumlarda stant açarak hizmetlerini vatandaşlara ulaştıracak. İŞKUR İl Müdürü Servet Kaba, stantlar aracılığıyla iş arayanların kayıtlarının alınması ve açık işlere yönlendirilmesine destek olacaklarını belirtti.

 • 29.11.2023 29 Kas 00:09 Çanakkale'de fırtına turizm işletmelerine zarar verdi

  Çanakkale'de fırtına turizm işletmelerine zarar verdi Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde etkili olan sağanak ve fırtına, Assos'taki turizm işletmelerinde zarara yol açtı. Çatılar uçtu, ağaçlar ve elektrik direkleri devrildi. Turizm işletmelerinde büyük hasar meydana geldi.

 • 28.11.2023 28 Kas 12:33 CHP Heyeti Hatay İskenderun'da İncelemelerde Bulundu

  CHP Heyeti Hatay İskenderun'da İncelemelerde Bulundu CHP Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'ndan sorumlu Parti Meclisi üyesi Baran Bozoğlu ve CHP heyeti, Hatay İskenderun'da sel felaketinin ardından incelemelerde bulundu. Bozoğlu, bölgedeki felaketin önceden tahmin edildiğini ve önlemlerin alınmadığını belirtti.

 • 28.11.2023 28 Kas 11:34 Trabzon Valisi, kaybolan öğrencilerin aileleriyle görüştü

  Trabzon Valisi, kaybolan öğrencilerin aileleriyle görüştü Trabzon Valisi Azil Yıldırım, Beşikdüzü ilçesinde kaybolan 2 lise öğrencisini arama çalışmalarını inceleyerek, öğrencilerin aileleriyle görüştü. Arama çalışmaları sürerken Vali Yıldırım, vatandaşlara meteoroloji uyarılarına uymaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

 • 28.11.2023 28 Kas 10:20 İskenderun'da Sağanak ve Lodos Sonrası Su Tahliye Çalışmaları Devam Ediyor

  İskenderun'da Sağanak ve Lodos Sonrası Su Tahliye Çalışmaları Devam Ediyor Hatay'ın İskenderun ilçesinde etkili olan sağanak ve lodos nedeniyle cadde ve sokaklara dolan su çekiliyor. Depremde çökme olan sahil bölgesinde ise suyun tahliye çalışması sürüyor.

 • 27.11.2023 27 Kas 17:05 Van'ın Erciş Kaymakamı başkanlığında kış tedbirleri toplantısı yapıldı

  Van'ın Erciş Kaymakamı başkanlığında kış tedbirleri toplantısı yapıldı Van'ın Erciş ilçesinde Kaymakam Murat Karaloğlu başkanlığında kış tedbirleri toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, olumsuz hava şartlarına karşı alınacak önlemler görüşüldü.

 • 27.11.2023 27 Kas 16:57 Alanya'da kural ihlali yapanlara ceza yağdı: 10 ayda 121 milyon TL

  Alanya'da kural ihlali yapanlara ceza yağdı: 10 ayda 121 milyon TL Antalya'nın Alanya ilçesinde polis ile jandarma denetim ve uygulamalarında kurallara uymayanlara 10 ayda toplam 121 milyon 407 bin 662,62 TL cezai işlem uygulandı.

 • 26.11.2023 26 Kas 19:11 AFAD: Olumsuz hava koşullarından etkilenen 198 kişi kurtarıldı

  AFAD: Olumsuz hava koşullarından etkilenen 198 kişi kurtarıldı AFAD, 16 ilde yaşanan olumsuz hava koşullarının sebep olduğu olaylardan etkilenen 198 kişinin kurtarıldığını bildirdi. Sel, su baskını, çatı uçması ve yapısal çökme gibi olayların yaşandığı belirtilirken, Türkiye genelinde turuncu ve sarı uyarılar verildiği ifade edildi.

 • 26.11.2023 26 Kas 18:15 Fırtına nedeniyle Sinop ve Konya'da 2 kişi yaşamını yitirdi

  Fırtına nedeniyle Sinop ve Konya'da 2 kişi yaşamını yitirdi Türkiye genelinde etkili olan fırtına can aldı. AFAD'dan yapılan açıklamada Sinop ve Konya'da 2 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi. Açıklamada, ''Ankara, Şereflikoçhisar'daki askeri kışlada fırtınaya bağlı cam düşmesi sonucunda 4 askerimiz yaralanmıştır. Yapılan çalışmalar sonucunda 16 ilde 198 vatandaşımız kurtarılmıştır.'' denildi.

 • 26.11.2023 26 Kas 16:21 Mardin'de 2. Uluslararası Mezopotamya Yarı Maraton Koşusu düzenlendi

  Mardin'de 2. Uluslararası Mezopotamya Yarı Maraton Koşusu düzenlendi Mardin'in Kızıltepe ilçesinde düzenlenen 2. Uluslararası Mezopotamya Yarı Maraton Koşusu'na Türkiye ve çeşitli ülkelerden 783 sporcu katıldı. Kenyalı Sang Benard Cheruiyot erkekler kategorisinde birinci olurken, Nursena Çeto kadınlar kategorisinde birincilik elde etti. Ayrıca halk koşusu ve çocuk koşusu da gerçekleştirildi.

 • 26.11.2023 26 Kas 11:29 Tunceli'de kadınlar yöreye özgü hediyelik eşyalar üretiyor

  Tunceli'de kadınlar yöreye özgü hediyelik eşyalar üretiyor Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde Halk Eğitim Merkezi ve Aile Destek Merkezi bünyesinde açılan kurslara katılan kadınlar, el becerilerini geliştirerek yöreye özgü motiflerden hediyelik eşyalar üretiyor. Kadınlar, yaptıkları ürünleri ildeki kurumlara veya turistlere satarak kazanç sağlıyor.

 • 25.11.2023 25 Kas 23:28 Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden 67 il için sarı ve turuncu kodlu uyarı yapıldı

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden 67 il için sarı ve turuncu kodlu uyarı yapıldı Meteoroloji Genel Müdürlüğü son hava tahmin raporlarını paylaştı. Raporlara göre aralarında İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa'nın da yer aldığı 67 il için sarı ve turuncu kodlu uyarı yapıldı. AFAD'dan yapılan uyarıda vatandaşlardan çatı uçması, ağaç direk devrilmesi, soba baca zehirlenmeleri, buzlanma ve don olayları ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması istendi.

 • 25.11.2023 25 Kas 12:43 Bilecik Valisi Gölpazarı'nda temaslarda bulundu

  Bilecik Valisi Gölpazarı'nda temaslarda bulundu Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Gölpazarı ilçesinde bir dizi temasta bulundu. Vali Aygöl, Kaymakamlık, Belediye, muhtarlar ve esnaf ziyaretlerinin ardından yapılan yatırımları inceledi ve öğrenci yurdunda öğrencilerle sohbet etti.

 • 25.11.2023 25 Kas 11:33 AFAD'dan 44 il için turuncu, 20 il için sarı meteorolojik uyarı

  AFAD'dan 44 il için turuncu, 20 il için sarı meteorolojik uyarı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) yarın 44 il için 'turuncu', 20 il için 'sarı' meteorolojik uyarı yapıldığını bildirdi. Yapılan açıklamaya göre, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ve Doğu Anadolu'nun kuzeyinde kuvvetli rüzgar ve fırtına bekleniyor.

 • 25.11.2023 25 Kas 11:12 Çorum'da bir vatandaş özel mülkünden geçen yolu trafiğe kapattı

  Çorum'da bir vatandaş özel mülkünden geçen yolu trafiğe kapattı Çorum'un Osmancık ilçesinde bir vatandaş, kendisine ait arazi üzerine yapılan mahalleler ve köyler ile ilçeye ulaşım sağlayan yola şeritler çekerek, araç trafiğine kapattı. Vatandaş, özel mülk olduğunu belirterek, bedelini almadıklarını ve taleplerinin karşılanmadığını belirterek bu eylemi gerçekleştirdiğini söyledi.

 • 24.11.2023 24 Kas 22:01 Van'da Gösteri Yürüyüşleri ve Açık Hava Toplantıları Yasaklandı

  Van'da Gösteri Yürüyüşleri ve Açık Hava Toplantıları Yasaklandı Van Valiliği, kentteki gösteri yürüyüşü ve açık hava toplantılarının 4 gün süreyle yasaklandığını duyurdu. Yasaklama, anayasa ve kanunlarda öngörülen sınırlandırma ve yasaklama şartlarını oluşturan eylem ve saldırıların önüne geçilmesi amacıyla yapılmıştır.

 • 24.11.2023 24 Kas 20:14 24 Kasım Öğretmenler Günü yurtta coşkuyla kutlandı

  24 Kasım Öğretmenler Günü yurtta coşkuyla kutlandı 24 Kasım Öğretmenler Günü yurtta coşkuyla kutlandı'Öğretmenler Günü' Nazilli'de de coşkuyla kutlandı AYDIN - Aydın'ın Nazilli ilçesinde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e 24 Kasım 1928'de Başöğretmen unvanının verilişinin yıldönümü dolayısıyla kutlama programı gerçekleştirildi.

 • 24.11.2023 24 Kas 18:13 Tokat'ın Sulusaray ve Yeşilyurt ilçelerinde Öğretmenler Günü kutlandı

  Tokat'ın Sulusaray ve Yeşilyurt ilçelerinde Öğretmenler Günü kutlandı Tokat'ın Sulusaray ve Yeşilyurt ilçelerinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.

 • 24.11.2023 24 Kas 17:05 Bayat'ta Öğretmenler Günü kutlandı

  Bayat'ta Öğretmenler Günü kutlandı Çorum'un Bayat ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli tören ve etkinliklerle kutlandı.

 • 24.11.2023 24 Kas 16:15 Çağlayancerit'te Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası

  Çağlayancerit'te Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit ilçesinde düzenlenen voleybol turnuvasında Çağlayancerit İlkokulu şampiyon oldu. Turnuvaya 11 takım ve 70 sporcu katıldı.

 • 24.11.2023 24 Kas 15:09 Van'da Öğretmenler Günü Programı Düzenlendi

  Van'da Öğretmenler Günü Programı Düzenlendi Van'ın Erciş ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü düzenlenen programla kutlandı. Programda, öğretmenlere saygı duruşu yapıldı ve öğretmenlerin mezarlara karanfil bırakıldı. Konferans salonunda yapılan etkinlikte konuşmalar ve şiirler okundu. Programda ayrıca öğretmen ve öğrencilere ödüller verildi.

 • 24.11.2023 24 Kas 13:58 Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dargeçit'te İncelemelerde Bulundu

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dargeçit'te İncelemelerde Bulundu Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Dargeçit ilçesinde yapılan, yapılması planlanan ve devam eden projeleri inceleyerek ilçenin genel durumu hakkında bilgi aldı. Akkoyun, Kaymakamlık, Belediye ve askeri birlikleri ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 • 23.11.2023 23 Kas 15:58 Sivas Valisi Zara ilçesini ziyaret etti

  Sivas Valisi Zara ilçesini ziyaret etti Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, Zara ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Kaymakamlık, Aile Destek Merkezi, Emniyet Müdürlüğü ve okul ziyaretleri gerçekleştirdi.

 • 23.11.2023 23 Kas 14:16 Merzifon İlçe Emniyet Müdürlüğü Okul Servislerini Denetledi

  Merzifon İlçe Emniyet Müdürlüğü Okul Servislerini Denetledi Merzifon İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği ekipleri, eğitim ve öğretimin güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi amacıyla 47 okul servis aracını denetledi. Sürücüler trafik kurallarına uymaları, emniyet kemeri kullanımı ve araçlara fazla yolcu almamaları konusunda uyarıldı.

 • 23.11.2023 23 Kas 13:45 İŞKUR, İş Arayan Gençlere İş Fırsatı Sunmak İçin Stantlar Açacak

  İŞKUR, İş Arayan Gençlere İş Fırsatı Sunmak İçin Stantlar Açacak Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), ülke genelinde açacağı stantlarla iş arayan gençlere iş fırsatı sunarak istihdamın artırılmasına destek olacak. İŞKUR, valilik, belediye, üniversite gibi işlek noktalarda stantlar kurarak vatandaşlarla iletişime geçecek ve Kurum hizmetlerinden yararlanmalarını sağlayacak. Bu sayede İŞKUR'un hizmetlerine daha fazla vatandaşın erişmesi ve iş arayanlar ile açık işlerin eşleştirilmesine katkı sağlanacak.

 • 23.11.2023 23 Kas 13:42 Van'da öğretmenin fedakarlığına hayırseverlerden destek

  Van'da öğretmenin fedakarlığına hayırseverlerden destek Van'da ücretli öğretmenlik yapan Cihan Yakut'un, tek öğrencisi olan 7 yaşındaki Zilan Patır'ın eğitiminden geri kalmaması için yaptığı fedakarlıktan etkilenen birçok hayırsever, hem bölgedeki okulların ihtiyacını karşıladı hem de öğrencilere hediyeler gönderdi.

 • 23.11.2023 23 Kas 12:55 Baskil Kaymakamı Kundakçı'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

  Baskil Kaymakamı Kundakçı'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı Baskil Kaymakamı Ömer Tuğrul Kundakçı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Advertisement