Balıkçı Teknesinde Kalp Krizi Geçirerek Öldü - Son Dakika
Güncel

Balıkçı Teknesinde Kalp Krizi Geçirerek Öldü

Balıkçı Teknesinde Kalp Krizi Geçirerek Öldü

Kocaeli'de geçimini balıkçılıkla sağlayan 48 yaşındaki Hüseyin Aktaş, teknesiyle denize açıldıktan kısa bir süre sonra kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.

21.01.2016 08:08  Güncelleme: 11:14

Kocaeli'de geçimini balıkçılıkla sağlayan bir kişi, balık avlamak için denize açıldıktan sonra teknesinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

BALIK AVLAMAK İÇİN DENİZE ÇIKTI

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde yaşayan bir kişi, balık tutmak amacıyla denize açıldığı sandalda hayatını kaybetti. Alınan bilgi ve iddialara göre, geçimini balıkçılık ile sağlayan 48 yaşındaki Hüseyin Aktaş, akşam saatlerinde balık avlamak için denize açıldı.

SANDALDA DÜŞÜP BAŞINI ÇARPTI

Yanına aynı mahallede yaşayan 16 yaşındaki M.O. isimli çocuğu da alan Aktaş, saat 00.00 sıralarında içerisinde bulunduğu sandalda bir anda yer yığıldı. Düştüğü sırada başını da çarpan Aktaş, yanındaki M.O.'nun tüm çabalarına rağmen bir daha kendine gelemedi.

BALIKÇI TEKNESİ KARAYA ÇEKİLDİ

Balıkçı Hüseyin Aktaş'ın yere yığıldığını gören M.O., hemen telefonuna sarılarak polisi aradı. Deniz Polisi'ne ait tekne ile Körfez ilçesi açıklarında bulunan balıkçı Hüseyin Aktaş'a ait sandal karaya çekildi.

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Körfez ilçesinde bulunan Tütünçiftlik sahilinde karaya çıkarılan balıkçı Aktaş'a, sahilde hazır bulunan 112 Acil Sağlık ekibi tarafından ilk müdahale yapıldı. 112 Acil Sağlık ekibi daha sonra Aktaş'ı Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Ancak Aktaş burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

KALP KRİZİ GEÇİRDİĞİ BELİRLENDİ

Balıkçı Hüseyin Aktaş'ın teknede bulunduğu sırada kalp krizi geçirdiği ve bu sebeple yaşamını yitirdiği anlaşıldı.

KALP DOKTORUNDAN RANDEVU ALMIŞ

Denizin ortasında kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren Hüseyin Aktaş'ın, muayene olmak için 21 Ocak tarihinde kalp doktorundan randevu aldığı ortaya çıktı.

TEKNEDE BULUNAN ÇOCUK SERBEST

Sandalda Aktaş ile birlikte balık tutmaya çıkan M.O. isimli çocuk da Tütünçiftlik Polis Merkezi'nde ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

TEKNEDE DETAYLI İNCELEME YAPILDI

Kıyıya çekilen sandalda polis ekipleri detaylı incelemede bulunurken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Balıkçı Teknesinde Kalp Krizi Geçirerek Öldü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement