Otomobil Fiyatına Kurbanlık - Son Dakika
Güncel

Otomobil Fiyatına Kurbanlık

Otomobil Fiyatına Kurbanlık

Çanakkale’nin Yenice ilçesinde bu yıl 12’ncisi düzenlenen Tarım Fuarı’na katılan Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, 1 ton 300 kilogram canlı ağırlığa sahip simentel cinsi kurbanlığı pazarlık yaparak 20 bin 750 TL’ye satın aldı.

03.09.2016 13:09
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Çanakkale'nin Yenice ilçesinde bu yıl 12'ncisi düzenlenen Tarım Fuarı'na katılan Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, 1 ton 300 kilogram canlı ağırlığa sahip simentel cinsi kurbanlığı pazarlık yaparak 20 bin 750 TL'ye satın aldı.

İlçe girişinde bu yıl 12'ncisi düzenlen Tarım Fuarı'na Çanakkale Valisi Hamza Erkal, Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay ve davetliler katıldı. Fuarda standları gezen protokol mensupları, dibekte keşkeklik buğday dövdü, ardından kazanlarda pişen keşkeği çırptı. Stantları gezen davetliler, Yeniceli üreticilerin yetiştirdiği ürünleri inceledi.

Yukarı Yenice'den çiftçi Özcan Bozan'ın 26 aylık bin 300 kilo canlı ağırlığa sahip simentel cinsi tosunu büyük ilgi gördü. Kurbanlık olarak 25 bin liraya satışa çıkan tosuna Zeynep Bodur Okyay talip oldu. Sahibiyle pazarlığa girişen Okyay, tosuna 20 bin TL teklif etti. Vali Hamza Erkal ve Başkan Veysel Acar'ın da pazarlığa dahil olmasıyla 1,3 tonluk tosun 20 bin 750 TL'ye Zeynep Bodur Okyay tarafından satın alındı. - ÇANAKKALE

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Otomobil Fiyatına Kurbanlık - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Uluslararası Balkan Keman Festivali Trakya Üniversitesi'nde başladı
  13:29 Uluslararası Balkan Keman Festivali Trakya Üniversitesi'nde başladı

  Trakya Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen Uluslararası Balkan Keman Festivali, açılış töreniyle başladı. Festival boyunca birbirinden güzel konserler ve atölye çalışmaları gerçekleştirilecek. Festivalin Balkanlar'da barış ve dostluğun pekişmesine katkı sağlaması hedefleniyor.

 • Diyarbakır'ın 7 mahallesinde mühür kadın muhtarlarda
  13:29 Diyarbakır'ın 7 mahallesinde mühür kadın muhtarlarda

  Diyarbakır'ın merkez Bağlar, Sur ve Yenişehir ilçelerine bağlı 7 mahallede rakiplerini geride bırakan kadınlar, muhtar seçilmeyi başardı. 2014 ve öncesinde tek kadın muhtarın görev yaptığı kent merkezinde, bu seçimde 7 mahallede mühür, kadın muhtarlara geçti. Seçimde rakiplerini geride bırakan ve mazbata ile mühürlerini alan kadınlar, vatandaşlara hizmet için işe koyuldu.

 • Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası Düzce'de Gerçekleşti
  13:29 Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası Düzce'de Gerçekleşti

  Türkiye Satranç Federasyonu Düzce İl Temsilciliği ve TED Düzce Koleji Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası'na Düzce ve çevre illerden 160 sporcu katıldı. Turnuvada dereceye giren sporculara madalya ve ödüller verildi. Ayrıca, sporcular ve aileleri Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladılar.

 • Edirne'de 14 düzensiz göçmen yakalandı
  13:28 Edirne'de 14 düzensiz göçmen yakalandı

  Edirne'de, yasa dışı yollarla yurda girdiği belirlenen 14 düzensiz göçmen, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yakalandı. Göçmenler, jandarma işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğüne gönderildi.

 • Çilimli Kaymakamı 23 Nisan'da Görevini 10 Yaşındaki Çocuğa Devretti
  13:26 Çilimli Kaymakamı 23 Nisan'da Görevini 10 Yaşındaki Çocuğa Devretti

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Çilimli Kaymakamı Furkan Alpay, temsili olarak görevini 10 yaşındaki Harun Çetinkaya'ya devretti. Devir teslim töreninde Çetinkaya, ilçede çocuklara özel hizmetlerin yapılmasını istedi.

 • İŞKUR Kayseri'de Engelli ve Eski Hükümlülere İş Kurma Projesi Başvuruları Başladı
  13:24 İŞKUR Kayseri'de Engelli ve Eski Hükümlülere İş Kurma Projesi Başvuruları Başladı

  İŞKUR Kayseri İl Müdürü Ayşe Ak, 2024/2. Dönem Engelli ve Eski Hükümlülere Yönelik Kendi İşini Kurma Proje başvurularının başladığını duyurdu. Proje kapsamında engelli kişilere 400 bin TL'ye kadar, eski hükümlü kişilere ise 300 bin TL'ye kadar hibe desteği verilecektir. Başvurular e-devlet üzerinden alınacak olup, eski hükümlü başvuruları ise Kayseri Denetimli Serbestlik Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.

 • Eskişehir'de Suça Sürüklenen Çocuklar ve Şiddet Mağduru Kadınlar İçin İş ve Meslek Projesi
  13:19 Eskişehir'de Suça Sürüklenen Çocuklar ve Şiddet Mağduru Kadınlar İçin İş ve Meslek Projesi

  Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı öncülüğünde geliştirilen bir proje ile suça sürüklenen çocuklar ve şiddet mağduru kadınlar için iş ve meslek sahibi olmaları için çalışmalar yapılacak. Proje kapsamında adli süreçlere dahil olan kadın ve çocukların toplumsal katılımlarının güçlendirilmesi hedefleniyor. Proje kapsamında gönüllü kadın ve çocuklara eğitim desteği sağlanacak, çocuklar spor kulüplerinde sporcularla bir arada vakit geçirecek ve kadınlar istihdam edilerek ekonomik özgürlüklerinin sağlanması amaçlanacak.


Advertisement