Polis Haftası'nda Renkli Kutlama - Son Dakika
Güncel

Polis Haftası'nda Renkli Kutlama

Polis Haftası\'nda Renkli Kutlama

Kırıkkale'de Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 167'inci yıl dönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikler renkli görüntülere sahne oluyor.

05.04.2012 11:03

Kırıkkale'de Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 167'inci yıl dönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikler renkli görüntülere sahne oluyor. Polis Haftası'nın ilk gününde emniyet teşkilatını ve birimlerini tanıtan sergi ile polis memuru Ali Güzelce'nin yağlı boya tabloları izleyiciyle buluştu.

Kırıkkale İl Emniyet Müdürü Kadri Kartal hafta nedeniyle konukları ağırladı, Yavuz Selim İlk Öğretim Okulu'nu ziyaret etti. Kartal'ı okulda İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ali Okur, okul müdürü, öğretmen ve öğrenciler karşıladı. Okulun konferans salonunda şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere hediyeler verildi, kitap dağıtıldı.

Cumhuriyet Meydanı'nda ise Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nce devriye köpeklerinin gösterisi, kapkapçı ile silahlı banka soyguncusunun etkisiz hale getirilmesi tatbikatı ilgiyle izlenirken alkış aldı.

10 Nisan'a kadar sürecek kutlamalarda uçurtma şenliği, fidan dikimi, işaret dili gösterimi, polis köpeklerinin katılımı ile çok sayıda gösteri sunulacak. - Kırıkkale

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Polis Haftası'nda Renkli Kutlama - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement