Tuğgeneral Yiğit'ten Başkan Ensari'ye ziyaret - Son Dakika
Güncel

Tuğgeneral Yiğit'ten Başkan Ensari'ye ziyaret

Tuğgeneral Yiğit\'ten Başkan Ensari\'ye ziyaret

Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari'yi ziyaret etti.

20.01.2020 17:43  Güncelleme: 17:49
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari'yi ziyaret etti.

Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, Çaldıran'da yaptığı ziyaretler kapsamında Başkan Şefik Ensari ile bir araya geldi. jeotermal enerji ile ısıtılan serada yapılan sebze üretimini inceleyen ve buradaki yetkililerden bilgilen alan Tuğgeneral Yüksel Yiğit, ardından Belediye Başkanı Şefik Ensari ve İlçe Kaymakamı Adem Can'ı makamlarında ziyaret ettiklerini belirterek, "İlçemizin kalkınması, huzuru ve güvenliğinin daha da güzel olabilmesi için birtakım değerlendirmelerde bulunduk" dedi.

Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari ise, Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit'in ziyaretiyle onur duyduklarını belirterek, "Yoğun kış şartlarında domates ve salatalık üretiminin yapıldığı seranızı ziyaret eden Yiğit Paşamız, yetkililer tarafından bilgilendirildi. Paşamızın ilçemize gelmeleri bizlere manevi güç vermektedir. Ülkemizin kalkınması, huzuru ve refahı anlamında bilgi alışverişinde bulunduk" ifadelerini kullandı.

İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, daha sonra ilçeden ayrıldı. - VAN

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Tuğgeneral Yiğit'ten Başkan Ensari'ye ziyaret - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • İran'ın İHA ve füzeleri Yüksekova üzerinde görülmeye başladı
    03:20 İran'ın İHA ve füzeleri Yüksekova üzerinde görülmeye başladı

    İran'ın İsrail'e yönelik başlattığı İHA ve füze saldırıları, Hakkari'nin Yüksekova ilçesi ve Esendere Beldesi üzerinden geçerken kaydedildi. İsrail Savunma Kuvvetleri Sözcüsü, İran'dan fırlatılan insansız hava araçlarının İsrail'e doğru ilerlediğini açıkladı. İHA saldırıları, Yüksekova İlçesi ve Esendere Beldesi semalarında yoğunlaşırken, vatandaşlar tarafından kaydedildi.


Advertisement