X - Men: Son Direniş Filmi - Son Dakika
Güncel

X - Men: Son Direniş Filmi

X - Men: Son Direniş Filmi

X - Men: Son Direniş filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri.Filmin oynadığı sinemalar ve seanslar.

06.07.2011 06:51

X-MEN: THE LAST STAND X-Men üçlemesinin son bölümüdür. Son bölümde X-Men topluluğu ilk kez bir seçim aşamasındadırlar. Yeni bir tedavi yöntemi bulunmuştur ve mutantlar tüm yetilerinden kurtularak normal insanlar gibi yaşayabileceklerdir. Onları insanlardan ve gerçek hayattan uzak tutan bu inanılmaz özelliklerinden arınıp arınmamaları konusunda ise mutantların lideri Charles Xavier, ve Magneto arasında gerçek bir görüş ayrılığı oluşmuştur. Son bir savaşın temelleri atılmaktadır. Son ve en büyük savaş.

X-MEN: THE LAST STAND bir çok toplumsal konuda sorgulamalar getiriyor: Uyum göstermek önyargıyı engeller mi? Kişisel özelliklerinden vazgeçerek eziyetten kurtulmak korkaklık mıdır? Büyük bir güce sahip olmak bir vergi midir yoksa lanet mi?

X-MEN: THE LAST STAND tüm X-Men filmlerinin yıldızlarını bir araya getiriyor: Hugh Jackman (Wolverine), Halle Berry (Storm), Ian McKellen (Magneto), Patrick Stewart (Xavier), Famke Janssen (Jean Gray), Anna Paquin (Rogue), Rebecca Romijn (Mystique), James Marsden ( Cyclops), Shawn Ashmore (Iceman), Aaron Stanford (Pyro) ve Daniel Cudmore (Colossus). Bu filmde yeni karakterler de katılıyor X-Men’e Kelsey Grammer’ı Dr. Henry McCoy (Beast), Vinnie Jones’u Juggernaut, Ellen Page’i Kitty Pride ( Shadowcat), Ben Foster’ı ise Angel rolü ile tanıyacağız. filmin yönetmenliğini After The Sunset, Red Dragon ve Rush Hour gibi filmlerinden tanıdığımız Brett Ratner üstleniyor.

X-MEN: LAST STAND’in yapımcılığını ise diğer X-Men filmlerinin de yapımcıları olan Lauren Shuler Donner ve Ralph Winter üstleniyorlar. filmin Senaryosu ise Zak Penn & Simon Kinberg’e ait.

Yönetmen: Brett Ratner

Senaryo: Zak Penn, Simon Kinberg

Oyuncular: Anna Paquin, Famke Janssen, Ian McKellen, Halle Berry, Hugh Jackman

Filmin Türü: Bilim Kurgu, Aksiyon,

Orijinal Adı: X-Men: The Last Stand

Yapımcı Firma: 20th Century Fox

Yapım Yılı: 2006

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 104 dk.

Resmi Sitesi: http://www.x-menthelaststand.com/

Dağıtıcı Firma: Özen Film

Vizyon Tarihi: 26.05.2006

Son Dakika Güncel X - Men: Son Direniş Filmi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement